0

Dlaczego do the bus??

0

Generał byłby dumny :D

0

Adriano gra świetnie na 4 pozycjach :D

1

Wiadomo już co Piqet powiedział bocznemu? :D

0

1 kolejka La Liga 2015/16 wrócimy po swoje już jako MSN !

4

Sędzia z Madrytu też OUT :D Piqet czerwo za dyskusję(3 metrowy spalony) Aduriz 10 minut po tym macha Bravo rękami przed nosem mając żółtą kartkę i nic :D

1

Jedyne co mnie martwi to nasza ławka.. Do stycznia będzie bardzo ciężko :/

2

Pedro out do stycznia Muniry i Roberto na ławce..

0

Mam nc+ od 3 miesięcy abonament 70 zł wszystko po to by oglądać mecze Barcelony umowa na 2 lata. Jeśli faktycznie nie będzie transmisji eksperci z fcbarca.com pomóżcie mi jak zerwać umowę bez żadnych kar :D

0

Wkrótce mecze BARCELONY będziemy oglądać w PPV :D

0

Neymar nie da rady jutro??

2

Tak czy inaczej w poniedziałek czeka nas zajebisty mecz!:D Dobranoc wierzymy!

0

A kontuzje już się zaczęły.. Byle do stycznia :)

1

Szkoda że nie na puchary :D

0

Neymar dopiero musi być wkurwion*

2

90 %. W tym meczu najlepiej żeby wyszedł z połowy z pod pressingu 3 zawodników podał sam do siebie i jeszcze wykończył :D

2

Idę się odstresować, załaduję przynajmniej manitę Bilbao w fifie :D

0

Na 100% przygotowanym do sezonu jest Suarez i Masche. Reszta jest daleka od optymalnej formy nawet Lio

0

Przeszedł do historii, będzie miał co opowiadać gratulację :D

0

Przy podstawowym składzie nasza ławka: Ter Stegen, Bartra, Verma, RUDY Adriano, Daglas, Roberto, Rafinha, PEDRO, Munir, Sanrdo.
2 zawodników na poziomie którzy mogą walczyć o 1 skład..

8

TIBILISI- BILBAO= 4983 km. 9 godzin samolotem, 57 godzin autem + mecz na wykończenie z Sevillą.

Ter Stegen- zawinił przy 1 bramce
Alves- kupa kupa kupa 3 bramki z Adriano jak możesz nosić numer 6?
Verma- w miarę
Bartra- ujdzie
Adriano- Włochy czekają najlepiej jakiś średniak
Masche- gdyby nie wślizgi była by manita
Roberto- nawet na Barcę B się nie nadaje
Rafa- wydaje mi się że zmęczenie
Pedro- szarpał
Suarez- gryzł
Lio- próbował
Zmiennicy pozytywnie. Lucho dał dupy to trzeba przyznać.

2

Komu piwka dla ochłody? :D

0

Karny. Przy Alvesu dopisałbym Adriano który powinien od tego sezonu opalać się we Włoskim średniaku.

2

Pierdoli* Hipolicie.. Nawet jeśli graliśmy bez pomocy to przy 2 bramkach zawinił Alves 1 Ter Stegen 1 sędzia.

4

Luis Enrique out! :D

2

Ktoś z Was pomyślał nad taktyką? 3 mecze pod rząd może Enrique chce zmęczyć Athletic? Dziś jest margines błędu możemy nawet przegrać byle by trafić bramkę.. Nawet połowy składu nie mamy podstawowego :D

0

3 2 1 Lucho out! :D

1

Zasiadamy i oglądamy :D wróżę dziś spektakl 2 kosmitów- Lio i Żewłakow :D

0

Lucho znowu zaskoczył ciekawe jak zagrają zmiennicy :D

1

Z godziny na godzinę coraz bardziej się nakręcam :D zimne piwka i mecz Barcy :D

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?