jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego do the bus??
0
Generał byłby dumny :D
0
Adriano gra świetnie na 4 pozycjach :D
1
Wiadomo już co Piqet powiedział bocznemu? :D
0
1 kolejka La Liga 2015/16 wrócimy po swoje już jako MSN !
4
Sędzia z Madrytu też OUT :D Piqet czerwo za dyskusję(3 metrowy spalony) Aduriz 10 minut po tym macha Bravo rękami przed nosem mając żółtą kartkę i nic :D
1
Jedyne co mnie martwi to nasza ławka.. Do stycznia będzie bardzo ciężko :/
2
Pedro out do stycznia Muniry i Roberto na ławce..
0
Mam nc+ od 3 miesięcy abonament 70 zł wszystko po to by oglądać mecze Barcelony umowa na 2 lata. Jeśli faktycznie nie będzie transmisji eksperci z fcbarca.com pomóżcie mi jak zerwać umowę bez żadnych kar :D
0
Wkrótce mecze BARCELONY będziemy oglądać w PPV :D
0
Neymar nie da rady jutro??
2
Tak czy inaczej w poniedziałek czeka nas zajebisty mecz!:D Dobranoc wierzymy!
0
A kontuzje już się zaczęły.. Byle do stycznia :)
1
Szkoda że nie na puchary :D
0
Neymar dopiero musi być wkurwion*
2
90 %. W tym meczu najlepiej żeby wyszedł z połowy z pod pressingu 3 zawodników podał sam do siebie i jeszcze wykończył :D
2
Idę się odstresować, załaduję przynajmniej manitę Bilbao w fifie :D
0
Na 100% przygotowanym do sezonu jest Suarez i Masche. Reszta jest daleka od optymalnej formy nawet Lio
0
Przeszedł do historii, będzie miał co opowiadać gratulację :D
0
Przy podstawowym składzie nasza ławka: Ter Stegen, Bartra, Verma, RUDY Adriano, Daglas, Roberto, Rafinha, PEDRO, Munir, Sanrdo.
2 zawodników na poziomie którzy mogą walczyć o 1 skład..
8
TIBILISI- BILBAO= 4983 km. 9 godzin samolotem, 57 godzin autem + mecz na wykończenie z Sevillą.
Ter Stegen- zawinił przy 1 bramce
Alves- kupa kupa kupa 3 bramki z Adriano jak możesz nosić numer 6?
Verma- w miarę
Bartra- ujdzie
Adriano- Włochy czekają najlepiej jakiś średniak
Masche- gdyby nie wślizgi była by manita
Roberto- nawet na Barcę B się nie nadaje
Rafa- wydaje mi się że zmęczenie
Pedro- szarpał
Suarez- gryzł
Lio- próbował
Zmiennicy pozytywnie. Lucho dał dupy to trzeba przyznać.
2
Komu piwka dla ochłody? :D
0
Karny. Przy Alvesu dopisałbym Adriano który powinien od tego sezonu opalać się we Włoskim średniaku.
2
Pierdoli* Hipolicie.. Nawet jeśli graliśmy bez pomocy to przy 2 bramkach zawinił Alves 1 Ter Stegen 1 sędzia.
4
Luis Enrique out! :D
2
Ktoś z Was pomyślał nad taktyką? 3 mecze pod rząd może Enrique chce zmęczyć Athletic? Dziś jest margines błędu możemy nawet przegrać byle by trafić bramkę.. Nawet połowy składu nie mamy podstawowego :D
0
3 2 1 Lucho out! :D
1
Zasiadamy i oglądamy :D wróżę dziś spektakl 2 kosmitów- Lio i Żewłakow :D
0
Lucho znowu zaskoczył ciekawe jak zagrają zmiennicy :D
1
Z godziny na godzinę coraz bardziej się nakręcam :D zimne piwka i mecz Barcy :D