jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
We are ready !
0
Ronaldo bije kolejne rekordy :D
0
Czarna pantera z Kamerunu :D
0
Ronaldo zagrał fair play i dziś nie strzelił :D
6
No to po maluszku :D
http://i.ytimg.com/vi/cVt7mzrmeBs/hqdefault.jpg
0
Przypomnijcie ile pucharów zdobędzie Real w tym sezonie? :D
1
Claudio Bravo zachowuje czyste konto 18 kwietnia (mecz z Nietoperzami) :D
9
Dzięki Cristiano :D
http://www.trollfootball.me/upload/thumb/troll_football_image_d70b07b587ee1ab00bf0b4e1bb0a657c.jpg
5
Królowie wracają na tron! :D
8
http://miriameivan.wikispaces.com/file/view/Barcelona_posa_triplete-15.jpg/219032938/Barcelona_posa_triplete-15.jpg
56
Niezłe przyspieszenie :D
6
BRAWO Nietoperze dziękujemy! :D
0
To teraz czekamy na karnego? :D
0
5 minut hahahahaha :D
0
Dawać Nietoperze!
0
Zabijcie mnie ale nie oglądałem meczu.. Valencia prowadzi mega! :D
0
Rewanż z Bayernem udany czas na Sociedad :D
0
Najlepsze sceny Ekstraklasy 2013/2014 można się nieźle uśmiać :D
0
Na poprawę humoru Janusz Wójcik mały mix :D
0
Luis Enrique- mistrz ciętej riposty :D
0
Dziś możemy zrobić 1 z 3 kroków :D
0
Mają ponad tydzień na rozmowy nie wierzę że się nie dogadają :D
0
Po 3 punkty!
0
Lucho odejdzie po sezonie do City nawet jeśli Barca zdobędzie potrójną koronę :D
Brukowce mnie rozpierd* :D
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Luis-Enrique-odejdzie-z-Barcelony,wid,17520455,wiadomosc.html
0
Sevilla w finale ligi Europy :D
0
Praktycznie Barca/ Juve i taki też powinien być finał :D
0
Komentator odleciał :D Messi Messi Messi Messi!
0
ok dzięki :D
1
Nie widzę tu komentarza Szpaka..
0
Udało się komuś znaleźć skrót z komentarzem Szpaka?