0

Szkoda że Almeria straciła bramkę do przerwy bo mogłoby być ciekawie :D

0

hahahahaha Ronaldo :D

0

Carlo broni wyniku :D

0

Ja widziałem kolesia który miał 222 za polecenia za to że Bartra ma więcej asyst niż Iniesta w lidze ale nicku nie pamiętam..

0

My też wczoraj strzelaliśmy piękne bramki :D
Real ma stracić punkty z Valencią i Sevillą, narazie męczy się z Almerią zaczekajmy na 2 połowę :D

0

Piłkarze Realu nie wyglądają na zadowolonych :D

0

Jeśli nie w tym sezonie to w przyszłym :D

1

Skrót wczorajszego meczu Barcelona- Getafe pl :D

0

Całkiem z innej strony, Asseco Resovia Rzeszów mistrzem polski :D

6

Ronaldo by im pokazał jak się strzela :D

1

Jak dorastałem to liga mistrzów leciała we wtorki i środy, w czwartki puchar uefa a Jacek Gmoch rysował kreski :D
Te czasy chyba nie wrócą :/

0

Logika TVP. Półfinał Pucharu Polski brak, wtorkowe mecze ligi mistrzów brak. Półfinał pucharu Niemiec tak :D Zapewne dlatego że w obydwu zespołach znajdują się: Robert Lewandowski Łukasz Piszczek i Jakub Błaszczykowski choć nie każdego możemy dziś oglądać :D

1

Komentarz na białej z przed 3 minut: Nie no generalnie to Barcelona wygrała fartem a gdyby nie głupie błędy getafe to mogłoby się skończyć różnie
Nie wiem co oni biorą ale chcę trochę :D

29

Uwaga z ostatniej chwili: MESSI SUAREZ NEYMAR

102 bramki, 56 asysty w 52 spotkaniach :D

0

Trzeba przyznać że dziś wszystkie bramki pięknej urody :D

0

Jedyne do czego można się przyczepić to że Leo nie skompletował hat tricka :)

1

Widać że Leo szuka dziś hat tricka :D

0

Rudy Mati! :D

2

Sędzia się nie popisuje w końcówce :D

9

Tylko proszę bez podniety że już zdobyliśmy potrójną koronę :D

7

Ktoś podawał że Espanyol zostanie ukarany za rasistowskie przyśpiewki przeciwko MSN. Poniżej reakcja Leo, bezcenna :D
http://www.magiafutbolu.pl/img.php?id=5860

0

Chelsea nie ma co z kasą chyba robić :D

0

Komentarz usunięty

0

Śmieję się z Ronaldo ale on chociaż wymienił jedno dokładne podanie w 2 połowie?

22

C. Ronaldo poszukiwany w 2 połowie!
Podobno zawodnik wciąż świętuje finał celebrity splash :D

0

Kapitan Grzmont do pięknego i młodego a ten panu bogu w okno :D

0

Ale Celta ciśnie :D

11

Obrona Celty ser Szwajcarski :D

0

No to Bayern skupia się tylko na pucharach zła wiadomość dla nas..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?