jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda że Almeria straciła bramkę do przerwy bo mogłoby być ciekawie :D
0
hahahahaha Ronaldo :D
0
Carlo broni wyniku :D
0
Ja widziałem kolesia który miał 222 za polecenia za to że Bartra ma więcej asyst niż Iniesta w lidze ale nicku nie pamiętam..
0
My też wczoraj strzelaliśmy piękne bramki :D
Real ma stracić punkty z Valencią i Sevillą, narazie męczy się z Almerią zaczekajmy na 2 połowę :D
0
Piłkarze Realu nie wyglądają na zadowolonych :D
0
Jeśli nie w tym sezonie to w przyszłym :D
1
Skrót wczorajszego meczu Barcelona- Getafe pl :D
0
Święta trójca po meczu z Getafe :D
https://instagram.com/p/2CAqWqxtmQ/?taken-by=neymarjr
https://instagram.com/p/2CKhG4QpPm/?taken-by=luissuarez9
0
Całkiem z innej strony, Asseco Resovia Rzeszów mistrzem polski :D
6
Ronaldo by im pokazał jak się strzela :D
1
Jak dorastałem to liga mistrzów leciała we wtorki i środy, w czwartki puchar uefa a Jacek Gmoch rysował kreski :D
Te czasy chyba nie wrócą :/
0
Logika TVP. Półfinał Pucharu Polski brak, wtorkowe mecze ligi mistrzów brak. Półfinał pucharu Niemiec tak :D Zapewne dlatego że w obydwu zespołach znajdują się: Robert Lewandowski Łukasz Piszczek i Jakub Błaszczykowski choć nie każdego możemy dziś oglądać :D
1
Komentarz na białej z przed 3 minut: Nie no generalnie to Barcelona wygrała fartem a gdyby nie głupie błędy getafe to mogłoby się skończyć różnie
Nie wiem co oni biorą ale chcę trochę :D
29
Uwaga z ostatniej chwili: MESSI SUAREZ NEYMAR
102 bramki, 56 asysty w 52 spotkaniach :D
0
Trzeba przyznać że dziś wszystkie bramki pięknej urody :D
0
Jedyne do czego można się przyczepić to że Leo nie skompletował hat tricka :)
1
Widać że Leo szuka dziś hat tricka :D
0
Rudy Mati! :D
2
Sędzia się nie popisuje w końcówce :D
9
Tylko proszę bez podniety że już zdobyliśmy potrójną koronę :D
7
Ktoś podawał że Espanyol zostanie ukarany za rasistowskie przyśpiewki przeciwko MSN. Poniżej reakcja Leo, bezcenna :D
http://www.magiafutbolu.pl/img.php?id=5860
0
Chelsea nie ma co z kasą chyba robić :D
0
Komentarz usunięty
0
Śmieję się z Ronaldo ale on chociaż wymienił jedno dokładne podanie w 2 połowie?
22
C. Ronaldo poszukiwany w 2 połowie!
Podobno zawodnik wciąż świętuje finał celebrity splash :D
0
Kapitan Grzmont do pięknego i młodego a ten panu bogu w okno :D
0
Ale Celta ciśnie :D
11
Obrona Celty ser Szwajcarski :D
0
No to Bayern skupia się tylko na pucharach zła wiadomość dla nas..