jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak to mówią lepiej mądrze stać niż głupio biegać :D
0
Ajjjj szkoda :/
0
Baszczu co Ty gadasz :D
1
Barca Barca Baaarca! :D
0
Veratti to słaby partner do samby :D
0
Suarez to jest walczak :D
0
Leo musi odskoczyć Ronaldo :D
2
PSG powinno dziękować Messiemu że dzisiaj odpoczywa bo wyjechaliby przynajmniej z manitą :D
0
Gramy w półfinale ligi mistrzów to najlepszy wynik od 3 lat! :D
5
Nic więcej oprócz bramki Leo nie jest mi potrzebne do szczęścia :D
0
Uciekam na orlika jestem nakręcony jak dzik przez dzisiejszy mecz :D
Udanej dyskusji a później jedziemy z PSG :D
0
Dzięki :)
0
Można było pić? :D
0
Losowanie ligi mistrzów i ligi europy w piątek o 12.00 na Eurosporcie :D
1
400 bramek Leo komu i ile :D
http://magiafutbolu.pl/img.php?id=5670
0
Wchodzę na swój profil>przejdź do dyskusji i nie wyświetla mi się artykuł. Ale to pod 2 komentarzami więc spoko :D
0
No i dziś na pewno nie straci :D
0
Niezła nowa szata graficzna :D
Tylko że nie da się przejść do dyskusji w komentarzach mam nadzieję że uda się to naprawić :)
0
Leo ma szansę jeszcze dogonić Ronaldo :D
Zamora brawo Bravo! :D
0
Pewnie w kolejnych meczach ligowych Verminator zagra od pierwszej minuty kto by uwierzył :D
0
Zabawił się w Legolasa.. Jednak nie tylko w Polsce mają miejsce makabryczne zdarzenia..
12
Jutrzejszy przegląd prasy Barcelona gromi, Madryt niebiesko-czerwony :D
4
Chicharito ratunkiem Realu :D
0
Miny mają przeciętne :D
3
Lucho chyba najchętniej sam wszedłby na boisko :D
1
Oglądam sobie właśnie serial i trafiłem na świetną kolejną reklamę Nike :D
Mega motywacja do treningu polecam :D
0
Jest ktoś na stronce co myśli że Barca jutro odpadnie? :D
1
Jestem przekonany że Barcelona nigdy nie osiągnie takiego poziomu :D
http://www.fcgol.pl/19332/magiczny_skrot_podbeskidzie_wisla_level_ekstraklasa.html
0
Bardzo lubię tego trenera w końcu kiedyś grał w Barcelonie :D
28
http://bi.gazeta.pl/im/0b/f0/10/z17763851Q,W-srode-Barcelona-pokonala-na-wyjezdzie-PSG-3-1-w-.jpg