1

Jak to mówią lepiej mądrze stać niż głupio biegać :D

0

Ajjjj szkoda :/

0

Baszczu co Ty gadasz :D

1

Barca Barca Baaarca! :D

0

Veratti to słaby partner do samby :D

0

Suarez to jest walczak :D

0

Leo musi odskoczyć Ronaldo :D

2

PSG powinno dziękować Messiemu że dzisiaj odpoczywa bo wyjechaliby przynajmniej z manitą :D

0

Gramy w półfinale ligi mistrzów to najlepszy wynik od 3 lat! :D

5

Nic więcej oprócz bramki Leo nie jest mi potrzebne do szczęścia :D

0

Uciekam na orlika jestem nakręcony jak dzik przez dzisiejszy mecz :D
Udanej dyskusji a później jedziemy z PSG :D

0

Dzięki :)

0

Można było pić? :D

0

Losowanie ligi mistrzów i ligi europy w piątek o 12.00 na Eurosporcie :D

1

400 bramek Leo komu i ile :D
http://magiafutbolu.pl/img.php?id=5670

0

Wchodzę na swój profil>przejdź do dyskusji i nie wyświetla mi się artykuł. Ale to pod 2 komentarzami więc spoko :D

0

No i dziś na pewno nie straci :D

0

Niezła nowa szata graficzna :D
Tylko że nie da się przejść do dyskusji w komentarzach mam nadzieję że uda się to naprawić :)

0

Leo ma szansę jeszcze dogonić Ronaldo :D
Zamora brawo Bravo! :D

0

Pewnie w kolejnych meczach ligowych Verminator zagra od pierwszej minuty kto by uwierzył :D

0

Zabawił się w Legolasa.. Jednak nie tylko w Polsce mają miejsce makabryczne zdarzenia..

12

Jutrzejszy przegląd prasy Barcelona gromi, Madryt niebiesko-czerwony :D

4

Chicharito ratunkiem Realu :D

0

Miny mają przeciętne :D

3

Lucho chyba najchętniej sam wszedłby na boisko :D

1

Oglądam sobie właśnie serial i trafiłem na świetną kolejną reklamę Nike :D
Mega motywacja do treningu polecam :D

0

Jest ktoś na stronce co myśli że Barca jutro odpadnie? :D

1

Jestem przekonany że Barcelona nigdy nie osiągnie takiego poziomu :D
http://www.fcgol.pl/19332/magiczny_skrot_podbeskidzie_wisla_level_ekstraklasa.html

0

Bardzo lubię tego trenera w końcu kiedyś grał w Barcelonie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?