jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Powoziłbym się z nim furą po mieście :D
1
Trzeba się kiedyś spiąć i przynajmniej raz w życiu pojechać na klasyk z Realem :D
0
Ney ma talent nie tylko do piłki nożnej :D
https://instagram.com/p/1kyZg1Rtr3/?taken-by=neymarjr
12
Więc dziś znowu komplet na Camp Nou? :D
Kocham ten hymn :D
0
Mam cyfrowy polsat :/ głupio by było opłacać 2 dekodery :D
0
Skończyła mi się premka na futbolhd a dzisiaj pewnie się będzie strasznie cięło.. Doradźcie coś :D
0
Każda seria kiedyś się kończy :D
1
Ramos? :D
0
Oszalałem jak Busi strzelił bramę na wagę 3 punktów :D
Valencia FC Barcelona skrót ostatniego meczu po polsku :D
1
Już dziś mecz! :D
Dobranoc kibice, od rana zacznie się kolejna walka o 3 punkty :D
0
Jak tą cieszynkę wykonać w fifie? Da się wgl? :D
0
Luis Suarez: moje siatki w meczu PSG? Musiałem je zrobić ponieważ w obu przypadkach były to jedyne możliwości jakie miałem na boisku :D
0
Normalnie bez komentarza :D
1
W obecnym sezonie na pomoc nie ma co liczyć :D
2
Mamy Douglasa co wy się martwicie :D
0
Taka myśl mnie naszła.. Nie wiadomo co z Alvesem Xavi kuszony przez $hejków Iniesta bez bramki i asysty w lidze. Idealny moment na zmiany pokoleniowe? Odejście tych wielkich piłkarzy w chwale z potrójną koroną niczym nasi siatkarze na mistrzostwach świata :D
1
Iniesta mnie uspokoi jak zacznie grać na swoim poziomie :D
1
Tacy piłkarze jak Iniesta nie udają.. Dziwią mnie gwizdy kibiców nawet jak znoszono go na noszach..
8
Przyjdzie i wyłączy Ci internet :D
0
hahaha kolejny kanał Suarezki :D
http://magiafutbolu.pl/img.php?id=5514
0
Nie ma szans żeby PSG odrobiło straty :D
0
Isco by wystarczył :D
0
Kulawy PSG haha :D
0
Przegląd instagrama :D
https://instagram.com/p/1gyMvNxti5/?taken-by=neymarjr
https://instagram.com/p/1gOMA-xtig/?taken-by=neymarjr
https://instagram.com/p/1g61csQpFs/?taken-by=luissuarez9
1
Uu la la la i love you baby :D
0
Ale za to Suarez nie grał kilka miesięcy :D
Myślę że MSN pobije i wyśrubuje ten rekord :D
0
W studiu mówili że od początku sezonu nasze trio ustrzeliło 91 goli :D
0
Dzięki, więc znowu się pośmiejemy :D
0
Jaki mecz w środę pokazuje TVP?
51
Najlepsze tridente na świecie :D