0

Ale gwizdy na nurka :D

0

Idealne, wróciłem z orlika nie zdążyłem otworzyć piwka a tu już na mecz zapraszają :D
Atletico do boju połamać ich! :D

0

Ter Stegen pomęczy się jeszcze rok dwa i wskoczy za Bravo będzie mega bramkarz na lata :D

0

Jeśli chodzi o kasę według transfermarkt:
Glik 8 milionów euro
Varane 25 milionów reuro

0

Jak myślicie 50 zł na Barcę do wygrania 82 zł opłaca się? :D

0

Myślę że PSG nawet w rezerwowym składzie prezentuje się bardzo mocno i wszystko będzie zależeć od naszego trenera. Może wyjść 3 obrońców Busim i Masche w środku tak jak to miało miejsce w fazie grupowej? Ale trzeba atakować wykorzystać brak najlepszych zawodników PSG! Może gdyby z Sevillą za Neymara wszedł Pedro byłyby 3 punkty bo Lucho za wcześnie zaczął się bronić? Już nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia! :D

0

Dziś mamy przedsmak jutrzejszych wielkich emocji :D
Atleti do boju! :D

0

Jak myślicie w jakim składzie wyjdzie PSG? :D

0

Z innej mańki :D
Nikt z Was nie oglądał mistrzostw europy w podnoszeniu ciężarów?
Do 58 kg Polka zdobyła brąz. Babeczka z Azerbejdżanu pobiła wszystkie możliwe rekordy nokaut to mało powiedziane..

2

Zapowiedź PSG-FCB chyba najlepsze jakie dotąd widziałem :D


0

Dobra spina na treningu :D Wykorzystać absencję czołowych zawodników PSG tak żeby rewanż na Camp Nou był spacerkiem :D

0

Haha wygrałeś :D

1

Zachowania Puyola powinno pokazywać się każdemu młodemu zawodnikowi :D

1

Mam kolegę który nienawidzi Barcelony. Mówi że Ney pajacuje Messi się przewraca Suarez grał lepiej w Angli itp. Ale szacunek do Puyola miał zawsze, legenda :D

0

Witam nie było mnie kilka dni z powodu 2 banów. 1 ban za to że napisałem nasz skład z Sevillą. 2 ban za to że pochwaliłem się z Wami 1 banem.
Stronka jest fajna ale to co mnie tu jeszcze trzyma to wasze komentarze. Dowiedziałem się rzeczy o których nie miałem pojęcia, na bieżąco wiem co dzieje się w świecie sportu. Mam nadzieję że nie dostanę za to 3 bana bo emocjonujący tydzień przed nami :D

0

Kwiecień to jazda bez trzymanki :D

0

Nie tylko ja typuję skład i dyskutuję kto powinien zagrać a kto nie.. Chyba po to się komentuje? Ban za napisanie składu? :D

0

Komentarz usunięty

1

3

Szkoda że nie mogłem przeżywać z Wami emocji ,,na żywo". Brawo Barca są 3 punkty! :D

2

Real wygrał a powiedzcie jak im szło?

2

Ooo Leoś zejście do środka i po długim :D
Luisto po oknie! :D
Mark Bar(c)tra rośnie obrońca. Asysta Xaviego! :D
Kapitalny gol Thomasa:o Pedro zagrywa piłkę Suarez 4:0!
Przepraszam za podnietę ale dopiero co oglądnąłem :D

5

Dobrze że jest Dariusz Ż :D


Link do skrótu pl :)

1

Wybaczcie ale wraca człowiek w pół nocy i wie że było 3:0 :D

0

Ostatni mecz ligowy Barcelony z Almerią pl ;)

0

Wystarczy pojechać do decathlona albo zapłacić 20 zł więcej przy odbiorze :p

0

12 dni z zagranicy? Z innego kontynentu może tak choć i to kupa czasu :D

0

Iniesta: Luis Enrique był pierwszym piłkarzem z pierwszej drużyny Barcelony z którym się zetknąłem. Nie wiedziałem gdzie była szatnia i Luis akurat przejeżdżał swoim samochodem.

0

Wszystko co zamawiam przez internet zaznaczam przy ,odbiorze,. Nie wiem co dalej zadzwoń do nich. Zagraniczna firma paczka która idzie 12 dni musiałaby iść z marsa niskie ceny od początku coś nie tak..

0

Messi Suarez Neymar. Pedro przebije się do 1 składu jak któryś z nich będzie musiał odpocząć albo pauzować za kartki. Nawet jeśli wąsik strzeli dziś 3 bramki z PSG wyjdzie Neymar. Barcelona to nie przelewki. Z drugiej strony taki Pedro na ławce to skarb :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?