jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale gwizdy na nurka :D
0
Idealne, wróciłem z orlika nie zdążyłem otworzyć piwka a tu już na mecz zapraszają :D
Atletico do boju połamać ich! :D
0
Ter Stegen pomęczy się jeszcze rok dwa i wskoczy za Bravo będzie mega bramkarz na lata :D
0
Jeśli chodzi o kasę według transfermarkt:
Glik 8 milionów euro
Varane 25 milionów reuro
0
Jak myślicie 50 zł na Barcę do wygrania 82 zł opłaca się? :D
0
Myślę że PSG nawet w rezerwowym składzie prezentuje się bardzo mocno i wszystko będzie zależeć od naszego trenera. Może wyjść 3 obrońców Busim i Masche w środku tak jak to miało miejsce w fazie grupowej? Ale trzeba atakować wykorzystać brak najlepszych zawodników PSG! Może gdyby z Sevillą za Neymara wszedł Pedro byłyby 3 punkty bo Lucho za wcześnie zaczął się bronić? Już nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia! :D
0
Dziś mamy przedsmak jutrzejszych wielkich emocji :D
Atleti do boju! :D
0
Jak myślicie w jakim składzie wyjdzie PSG? :D
0
Z innej mańki :D
Nikt z Was nie oglądał mistrzostw europy w podnoszeniu ciężarów?
Do 58 kg Polka zdobyła brąz. Babeczka z Azerbejdżanu pobiła wszystkie możliwe rekordy nokaut to mało powiedziane..
2
Zapowiedź PSG-FCB chyba najlepsze jakie dotąd widziałem :D
0
Dobra spina na treningu :D Wykorzystać absencję czołowych zawodników PSG tak żeby rewanż na Camp Nou był spacerkiem :D
0
Haha wygrałeś :D
1
Zachowania Puyola powinno pokazywać się każdemu młodemu zawodnikowi :D
1
Mam kolegę który nienawidzi Barcelony. Mówi że Ney pajacuje Messi się przewraca Suarez grał lepiej w Angli itp. Ale szacunek do Puyola miał zawsze, legenda :D
0
Witam nie było mnie kilka dni z powodu 2 banów. 1 ban za to że napisałem nasz skład z Sevillą. 2 ban za to że pochwaliłem się z Wami 1 banem.
Stronka jest fajna ale to co mnie tu jeszcze trzyma to wasze komentarze. Dowiedziałem się rzeczy o których nie miałem pojęcia, na bieżąco wiem co dzieje się w świecie sportu. Mam nadzieję że nie dostanę za to 3 bana bo emocjonujący tydzień przed nami :D
0
Kwiecień to jazda bez trzymanki :D
0
Nie tylko ja typuję skład i dyskutuję kto powinien zagrać a kto nie.. Chyba po to się komentuje? Ban za napisanie składu? :D
0
Komentarz usunięty
1
3
Szkoda że nie mogłem przeżywać z Wami emocji ,,na żywo". Brawo Barca są 3 punkty! :D
2
Real wygrał a powiedzcie jak im szło?
2
Ooo Leoś zejście do środka i po długim :D
Luisto po oknie! :D
Mark Bar(c)tra rośnie obrońca. Asysta Xaviego! :D
Kapitalny gol Thomasa:o Pedro zagrywa piłkę Suarez 4:0!
Przepraszam za podnietę ale dopiero co oglądnąłem :D
5
Dobrze że jest Dariusz Ż :D
Link do skrótu pl :)
1
Wybaczcie ale wraca człowiek w pół nocy i wie że było 3:0 :D
0
Ostatni mecz ligowy Barcelony z Almerią pl ;)
0
Wystarczy pojechać do decathlona albo zapłacić 20 zł więcej przy odbiorze :p
0
12 dni z zagranicy? Z innego kontynentu może tak choć i to kupa czasu :D
0
Iniesta: Luis Enrique był pierwszym piłkarzem z pierwszej drużyny Barcelony z którym się zetknąłem. Nie wiedziałem gdzie była szatnia i Luis akurat przejeżdżał swoim samochodem.
0
Wszystko co zamawiam przez internet zaznaczam przy ,odbiorze,. Nie wiem co dalej zadzwoń do nich. Zagraniczna firma paczka która idzie 12 dni musiałaby iść z marsa niskie ceny od początku coś nie tak..
0
Messi Suarez Neymar. Pedro przebije się do 1 składu jak któryś z nich będzie musiał odpocząć albo pauzować za kartki. Nawet jeśli wąsik strzeli dziś 3 bramki z PSG wyjdzie Neymar. Barcelona to nie przelewki. Z drugiej strony taki Pedro na ławce to skarb :D