jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli Vermaelen wchodzi na boisko wiedz że coś się dzieje :D
0
Fajna ankieta :)
2
Bardzo mądrze mówi może faktycznie będzie lepszym wyborem niż Vietto :)
9
Paulo Dybala: Nie mam polskiego paszportu, ale będę się o niego starał.
Chciałbyś występować w reprezentacji Polski?
-Nie. Mówię uczciwie. Czuję się Argentyńczykiem. Moim marzeniem jest występ w argentyńskiej kadrze u boku Leo Messiego. To mój idol.
Cały wywiad na wp
http://sport.wp.pl/kat,2193,title,Paulo-Dybala-dla-WP-wystapie-o-polski-paszport-kiedys-zagram-w-polskim-klubie,wid,17430483,wiadomosc.html?ticaid=114a6d
0
Barca wyrządzi dziś krzywdę Almerii :D
0
Mathieu wypali dziś Almerię :D
0
Mniej fryzjera więcej skuteczności.. Mam wrażenie że Neymar próbuje zdobyć zbyt spektakularną bramkę :)
1
Wypowiedź jednego z graczy Rayo :D
http://www.fcgol.pl/18872/on_wierzy_w_zwyciestwo_z_realem.html
0
Bravo
Alves Piqet Bartra Adriano
Xavi Masche Rakieta
Messi Suarez Neymar
Chyba tak to będzie wyglądało choć nieco bym zmienił :)
0
Kapitan Grzmot hahahahaha :D
0
WP:
Bayern robi podchody pod Sergio Ramosa hahahaha :D
0
Trenerzy czołowych zespołów (liderów) najsilniejszych lig w europie :D
http://s.tvp.pl/images/b/5/e/uid_b5e9990aebbfb92887cb50765c6e5c011415611984056_width_800_play_0_pos_0_gs_0.jpg
0
Humory dopisują, po Leo nie widać śladów kontuzji :D
0
Jakoś mi tam Verma nie pasuje :D nie jestem przyzwyczajony do widoku gdy trenuje z kolegami :D
0
Chytrze :D
5
Bravo
Alves Piqet Bartra Adriano
Xavi Masche Rakieta
Messi Suarez Pedro
Trzeba rotować składem mecze co 3 dni!
Almeria przyjeżdża bez trenera gramy u siebie będzie lajtowo :D
0
A Bartra więcej asyst od Iniesty :D
14
Czy tylko ja się tak nudzę? :D
0
Spełnione w kwietniu :D
0
Mecze Barcelony co 3 dni :D
0
Niektórzy nie mogą żyć bez piłki nożnej :)
http://www.fcgol.pl/18821/wzruszony_thiago_po_powrocie_na_boisko.html
0
Nie narzekam na jego grę ani że nie strzelił 5 goli ale było widać że noga mu przeszkadza :)
0
Mam wrażenie że Leo grał dzisiaj z kontuzją, na pewno nie był gotowy na 100 %
1
Mniejsza z tym są 3 punkty :D
31
Sir Alex Ferguson: ,, Atak wygra Ci mecz, obrona tytuł"
0
A w Madrycie -4 :D
0
Wiecie co?
Za 3 dni gramy z Almerią! :D
5
Po meczu:
- Rudy się zwrócił
- Bravo zamorra
- Xavi nie odchodź!
0
No co Ty:o
Zrobił w 5 min więcej niż Iniesta i Rafa przez cały mecz..
1
Rakieta cały mecz na ławie nie mam pytań!