0

Jeśli Vermaelen wchodzi na boisko wiedz że coś się dzieje :D

0

Fajna ankieta :)

2

Bardzo mądrze mówi może faktycznie będzie lepszym wyborem niż Vietto :)

9

Paulo Dybala: Nie mam polskiego paszportu, ale będę się o niego starał.

Chciałbyś występować w reprezentacji Polski?
-Nie. Mówię uczciwie. Czuję się Argentyńczykiem. Moim marzeniem jest występ w argentyńskiej kadrze u boku Leo Messiego. To mój idol.


Cały wywiad na wp
http://sport.wp.pl/kat,2193,title,Paulo-Dybala-dla-WP-wystapie-o-polski-paszport-kiedys-zagram-w-polskim-klubie,wid,17430483,wiadomosc.html?ticaid=114a6d

0

Barca wyrządzi dziś krzywdę Almerii :D

0

Mathieu wypali dziś Almerię :D

0

Mniej fryzjera więcej skuteczności.. Mam wrażenie że Neymar próbuje zdobyć zbyt spektakularną bramkę :)

1

0

Bravo
Alves Piqet Bartra Adriano
Xavi Masche Rakieta
Messi Suarez Neymar

Chyba tak to będzie wyglądało choć nieco bym zmienił :)

0

Kapitan Grzmot hahahahaha :D

0

WP:
Bayern robi podchody pod Sergio Ramosa hahahaha :D

0

Trenerzy czołowych zespołów (liderów) najsilniejszych lig w europie :D
http://s.tvp.pl/images/b/5/e/uid_b5e9990aebbfb92887cb50765c6e5c011415611984056_width_800_play_0_pos_0_gs_0.jpg

0

Humory dopisują, po Leo nie widać śladów kontuzji :D

0

Jakoś mi tam Verma nie pasuje :D nie jestem przyzwyczajony do widoku gdy trenuje z kolegami :D

0

Chytrze :D

5

Bravo
Alves Piqet Bartra Adriano
Xavi Masche Rakieta
Messi Suarez Pedro

Trzeba rotować składem mecze co 3 dni!
Almeria przyjeżdża bez trenera gramy u siebie będzie lajtowo :D

0

A Bartra więcej asyst od Iniesty :D

14

Czy tylko ja się tak nudzę? :D

0

Spełnione w kwietniu :D

0

Mecze Barcelony co 3 dni :D

0

Niektórzy nie mogą żyć bez piłki nożnej :)
http://www.fcgol.pl/18821/wzruszony_thiago_po_powrocie_na_boisko.html

0

Nie narzekam na jego grę ani że nie strzelił 5 goli ale było widać że noga mu przeszkadza :)

0

Mam wrażenie że Leo grał dzisiaj z kontuzją, na pewno nie był gotowy na 100 %

1

Mniejsza z tym są 3 punkty :D

31

Sir Alex Ferguson: ,, Atak wygra Ci mecz, obrona tytuł"

0

A w Madrycie -4 :D

0

Wiecie co?
Za 3 dni gramy z Almerią! :D

5

Po meczu:
- Rudy się zwrócił
- Bravo zamorra
- Xavi nie odchodź!

0

No co Ty:o
Zrobił w 5 min więcej niż Iniesta i Rafa przez cały mecz..

1

Rakieta cały mecz na ławie nie mam pytań!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?