0

Jak ktoś nie może się doczekać meczu :D

0

Brak słów to trzeba przeżyć :D

0

Nieee wymyśliłem :D
Ale nie zdziwiłbym się jakby tak było :D

3

Już myślałem że Ronaldo przemówił ludzkim głosem ale przecież to nie te święta :D

8

Dziennikarz: Leo wiesz że Ronaldo strzelił dziś 5 goli?
Messi: Nie strzelę więcej?
http://i.eurosport.com/2013/07/17/1060457-18923701-1600-900.jpg

0

Ronaldo mógł sobie nawet 20 strzelić chciałbym zobaczyć dziś taką radość Suareza :D

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Proponuję ochłonąć i oglądnąć skrót ostatniego ligowego meczu Barcelony :)

0

„gówniana twarz” :D

0

,,Brawo panowie, Barça miala farta :) niepokoi jedynie kolejna stracona bramka po dlugim podaniu z zaskoczenia. Simeone patrzy i wyciaga wnioski, mam nadzieje ze Carlo tez to widzi. HM!"

5

Jak to mówią młodzi ludzie- masakracja :D

0

Gdzie Bartra?

1

Real idzie po potrójną koronę! A tak nie może zdobyć potrójnej korony :D

0

Bramka zostanie zapisana na Ronaldo? :D

0

Następny mecz Realu na wyjeździe z Rayo Vallecano.
Barcelona oczywiście dziś wieczór, a następny mecz z Almerią na Camp Nou.

0

Ile asyst zanotował dzisiaj Oier? :D

0

Piłkarze Granady za dużo jajeczek :D

3

Nie ma co się spinać to nie Real gra tak świetnie tylko Granada gra kupę :D Varane przepycha defensywnego pomocnika na ich połowie :D

0

Granada strzeliła sobie przynajmniej 3 samobóje :D

1

My z Granadą na Camp Nou 6:1?
Real narazie 2:0.

0

Prawda taka że Real ciągnie pomoc a nas nasze trio w ataku :D

0

Real znowu gra kupę i szkoda że nie grają dziś z lepszym zespołem..

1

Ronaldo prawie przeszedł jednego zawodnika :D

0

Rzuciłem okiem i już myślałem że chcą odejść uff :D

1

Dziś rozgromimy Celtę :D tak samo było po wcześniejszej przerwie zwycięstwa przychodziły łatwo i zaczynało brakować gazu, z Realem było widać zmęczenie. Lucho musi teraz bardzo mądrze rotować składem terminarz kwietnia masakryczny dla piłkarzy, dla nas dla kibiców radocha oglądanie Barcelony praktycznie co 3 dni :D

0

Znakomicie się Go oglądało na mistrzostwach w Brazylii :D

0

Tylu kandydatów za Alvesa.. Dlaczego nikt nie pomyśli o Filipe Luísie? :D
Koleś grzeje ławę w Chelsea a przez 3 sezony do tyłu był nie do przejścia w Atletico. Co z tego że jest lewonożny? W Barcelonie trzeba grać dwiema
nogami! :D

2

Jeszcze 24 godziny! :D
Poznamy składy, transmisje bez ściny i opinie ekspertów, Barca wraca do gry :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?