jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak ktoś nie może się doczekać meczu :D
0
Brak słów to trzeba przeżyć :D
0
Nieee wymyśliłem :D
Ale nie zdziwiłbym się jakby tak było :D
3
Już myślałem że Ronaldo przemówił ludzkim głosem ale przecież to nie te święta :D
8
Dziennikarz: Leo wiesz że Ronaldo strzelił dziś 5 goli?
Messi: Nie strzelę więcej?
http://i.eurosport.com/2013/07/17/1060457-18923701-1600-900.jpg
0
Ronaldo mógł sobie nawet 20 strzelić chciałbym zobaczyć dziś taką radość Suareza :D
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Proponuję ochłonąć i oglądnąć skrót ostatniego ligowego meczu Barcelony :)
0
„gówniana twarz” :D
0
,,Brawo panowie, Barça miala farta :) niepokoi jedynie kolejna stracona bramka po dlugim podaniu z zaskoczenia. Simeone patrzy i wyciaga wnioski, mam nadzieje ze Carlo tez to widzi. HM!"
5
Jak to mówią młodzi ludzie- masakracja :D
0
Gdzie Bartra?
1
Real idzie po potrójną koronę! A tak nie może zdobyć potrójnej korony :D
0
Bramka zostanie zapisana na Ronaldo? :D
0
Następny mecz Realu na wyjeździe z Rayo Vallecano.
Barcelona oczywiście dziś wieczór, a następny mecz z Almerią na Camp Nou.
0
Ile asyst zanotował dzisiaj Oier? :D
0
Piłkarze Granady za dużo jajeczek :D
3
Nie ma co się spinać to nie Real gra tak świetnie tylko Granada gra kupę :D Varane przepycha defensywnego pomocnika na ich połowie :D
0
Granada strzeliła sobie przynajmniej 3 samobóje :D
1
My z Granadą na Camp Nou 6:1?
Real narazie 2:0.
0
Prawda taka że Real ciągnie pomoc a nas nasze trio w ataku :D
0
Real znowu gra kupę i szkoda że nie grają dziś z lepszym zespołem..
1
Ronaldo prawie przeszedł jednego zawodnika :D
6
Tylko czekać :D
http://3.bp.blogspot.com/-6-zMKjgZqmk/TuN_12BHaJI/AAAAAAAB4hM/Qpv8LNCULTs/s1600/cristiano+ronaldo+funny+pictures+%25282%2529.jpg
0
Rzuciłem okiem i już myślałem że chcą odejść uff :D
1
Dziś rozgromimy Celtę :D tak samo było po wcześniejszej przerwie zwycięstwa przychodziły łatwo i zaczynało brakować gazu, z Realem było widać zmęczenie. Lucho musi teraz bardzo mądrze rotować składem terminarz kwietnia masakryczny dla piłkarzy, dla nas dla kibiców radocha oglądanie Barcelony praktycznie co 3 dni :D
0
Znakomicie się Go oglądało na mistrzostwach w Brazylii :D
0
Tylu kandydatów za Alvesa.. Dlaczego nikt nie pomyśli o Filipe Luísie? :D
Koleś grzeje ławę w Chelsea a przez 3 sezony do tyłu był nie do przejścia w Atletico. Co z tego że jest lewonożny? W Barcelonie trzeba grać dwiema
nogami! :D
2
Jeszcze 24 godziny! :D
Poznamy składy, transmisje bez ściny i opinie ekspertów, Barca wraca do gry :D