jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Joe_Pesci O Bogowie, walka!
4
Kiedy ostatni raz patrzyliście w niebo?
Stałem teraz max 15 minut naliczyłem 7 spadających gwiazd :D
Ile trzeba wydać żeby kupić sobie działający teleskop i zobaczyć tą amerykańską flagę..
0
Jedyne co żeby Robercik strzelił sobie ze 2 brameczki :D
1
@Hubsao Coś pięknego szkoda że na naszym Camp Nou oprawy trochę leżą.. Jakby taka piratka wjechała chociaż na minutę :D
0
@nadachu Mocno Cię jeszcze trzyma :D
Xaviemu się pali tyłek można powiedzieć że jest na wylocie zdobywamy 3 punkty w 94 minucie na wyjeździe z zawsze groźną Valencią utrzymujemy się w walce o tytuł myślę że Xavi powinien iść płakać do szatni zamiast się cieszyć XDDDDD Trochę się Busi przypomniał kiedyś :D
1
Gavi, syn Roberta :D
0
@Vaven Tymczasem 2 rok nie możemy wyjść z grupy w lidze mistrzów XD O to chodzi geniuszu :D
0
@Cule1234 Torre chyba pierwsze skrzypce będzie grał XD Co za idiotyczne transfery laporta doi gorzej Barcę niż bartomeu..
0
@dafik85 Popatrzcie ze jak sprowadził zawodników których chciał, to to fajnie chodzi.
Uważasz to za zaletę że transfery kompletnie się nie sprawdzają? XD
1
Mimo iż grają słabo lub nie grają wcale jak Pique bo laporta ściągnął 6 ŚO zapomniał, że to nie fifa, to tak nie żegna się legend. Ostatnimi czasy FC Barcelona coś więcej niż wstyd..
0
@pawello10 Gratulacje, ta dźwignia chyba mu nie działa XD
0
Xavi wystawił chociaż raz tą samą 11 w tym sezonie? :D
laporta out!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
@Zoker Taa a na co zwalisz za rok? :D Dno i muł!
0
laporta, 2 rok i 2 raz nie wychodzimy z grupy to są fakty :D
O ile 1 można wytłumaczyć to teraz w pełni przepracowany okres wypieprzone ponad 200 milionów.. Ale szef laporta zaraz obieca transfery w zimie Xavi będzie wierzył a Busquets po meczu powie że mamy wiele finałów przed sobą tfuuu XD
2
Lewy podobno przełączył na wiadomości XD
0
Dzisiaj czytałem że Czelsi chce wypożyczyć Ronaldo już w styczniu :D
Ale chyba nie będzie mógł zagrać w LM? :D
0
I kolejny gol z 20 metrów pewnie nowe rekordy się pojawią po tym meczu :D
3
Ja pierdo co to było :OOOOOOOOOOO
Milan się przypomniał 100 lat temu..
Kosmita Messi!!!!!!!!!
2
Magiczna kontra Psg. Najpierw Messi objechał 2 czy 3 później Ney krzyżakiem i Maped po oknie masakra :D
11
Messi co za kozak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
@Worny Wow ale pośpiewał grubo :D
0
@TheNekro94 Oglądałem wczoraj, cały jego kanał jest genialny lubię różne teorie spiskowe koleś napisał ciekawy komentarz:
NASA odpowie, lubią kręcić filmy, szczególnie w studio Disneya.
Do podobnych celów wykorzystują pustynię.
Pewnego dnia doczekamy prawdy, szokiem będzie info, że nad naszymi głowami kopuła w odległości 128 km, Do Słońca 53km,
Do"papierowego" Księżyca 25km.
Za Słońcem jest to pierwsze prastare Słońce.
Obecne je zasłania.
Wszystkie loty nigdy nie wyleciały poza kopułę.
Jak długo kłamstwo będzie zakrywało prawdę?
0
Haaland, Haaland a ile asyst brakuje Messiemu żeby pobić rekord bodajże Di Marii? :D
0
@TR3YWAY Ktoś wcześniej pisał że chyba 20.30, forma niesamowita..
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/311619670_663794998441733_2524370717860553384_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=AWTunc8JSdUAX-NHrTi&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=00_AT9m4l26uzjbUZXWPZFtE5St8azU9ZUe7tqYSxa1HyBrmA&oe=63595FCC
0
@BartqRKO Pamiętam rozważania statystyk które trio rozpadnie się szybciej i za ile xxx lat to będzie.. Szkoda że ta magia trwała tak krótko.
0
@NaFazieHitman Gamrot siłki raczej nie omijał ale dojeba** dzik :D
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/311619670_663794998441733_2524370717860553384_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=AWTunc8JSdUAX-NHrTi&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=00_AT9m4l26uzjbUZXWPZFtE5St8azU9ZUe7tqYSxa1HyBrmA&oe=63595FCC
1
- myślałem że De Jong będzie mvp genialny mecz chyba +10 odbiorów ale to co robi Lewy!!!
- 2 strzały 2 gole niemal połowa bramek Barcy to gole Lewego, za naszego życia nie zobaczymy Polaka grającego na tak kosmicznym poziomie pan piłkarz Robert Lewandowski :D
- minusy: 5 rożnych w niebo, krycie 1 na 1 przy kontrach spóźniony Alba z 5 minuty i opóźniony chyba totalnie Roberto..
0
Oglądam wiadomo na jakiej stronce, francuski komentarz bardzo przyjemny :D
1
Ile setek rozleje Ferran? :D
1
@Lionel_Messi10 Wow już może chodzić :D Niech opierdzieli naszych dziadków bo nic nie grają :D