jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedri 2 razy nie trafia z 3 metrów do bramki podobnie Lewandowski, Xavi ściąga Gaviego i zabiera mi 4 stówki, chyba wolę się położyć i w miarę wyspać do pracy niż oglądać jak robimy z siebie kolejny raz pośmiewisko na cały świat :D
laporta kto to będzie teraz spłacał przez 20 lat? może zrób 13 dźwignię? I 14 dźwignię a 15 też nie pogardzimy i po 3 tysiące na węgiel :D
0
laporta wypieprzył hajs z klubu na kolejne 20 lat i jak widać wystarczyło tylko na ligę :D
0
@Janiama Świetny Busquets? Alonso elegancko?
0
@J4no Alonso cały czas jest spóźniony i objeżdżany XD Może włączyłeś jakiś mecz Czelsi?
1
Lewandowski 2 gole
Pedri 1 gol
Tak powinno być.
Bardzo dobry mecz Gaviego, Piranha nic nie daje na lewym skrzydle, Dembele totalny chaos powinien być karny bo mu walnął z łokcia, Kunde mega! Kolonia Czelsi trochę nie dojeżdża, straty Sztangi nieporozumienie wóz z węglem..
A Bajer? Jazdaaaa jak szaleni dochodzą do 16 i nie wiedzą co zrobić bo nie mają typowej 9 nieźle się sfrajerzyli w tym sezonie :D
0
@Patrykl145 Luz nie działa w Niemczech. Muszę usunąć bo mi kasę z konta ściąga.
0
Jak uruchomić ten śmieszny canal + online? Mam tam dosłownie z 12 programów ani elevenów ani polsatów to jest dodatkowo płatne?
1
@Kgorecki2500 Tak za kilka lat zamiast Kaczora będzie rządził jego kot :D
1
@kibicblaugrany Jest Grosik tylko czekać jeszcze na Peszkę :D
0
@LS Lewy sam 2 załaduje :D
0
Wydaje mi się że to my powinniśmy prowadzić jutro grę.. Kupon poszedł :D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjU1NTA4ODcwMDrRqgtFQM7-pAnCjrk%3D&source=SB
0
Kolejny filmik super expresu o wyznawcach pisu :D Tym razem na podkarpaciu co te dziadki mają w głowach XD Serio za tą budę dali 100 tys zł?
0
@trolownik Iniesta 4 rok schodzi..
1
Laaa... la la la la la la la la la la la tak od 2.05 zaczyna się lepsza z przyśpiewek w siatce oby spodek jutro odleciał! :D
5
@Lionel_Messi10 Trochę za szybko wyleciał z europy..
0
@FC1899Barca Jak Ci się podobał nowy film? :D
1
GUwniara z paletką, odrodzona Barcelona która napieprza wszystkich po kolei z Lewandowskim na czele jak on się tam wgl znalazł, zaraz mecz z Bayernem, zaraz mistrzostwa świata chce się żyć!!!!!!! :D
0
Ma ktoś może jakimś cudem chociaż tie breka?
Kurwwww nie mogłem oglądać meczu a znalazłem tylko taki polsatowski skrót..
https://www.polsatsport.pl/film/ms-siatkarzy-2022-polska-brazylia-32-skrot-meczu_7055613/?ref=wideo_slider
1
@Bocheno1 Czyli nie zmarła staruszka?
1
@Uukasz_93 Ciekawe czy będzie taki cwany jak się wieczorem przejdzie po ulicy, pajacerka.
1
@Kgorecki2500 Co że jej pies żyje prawie 80 lat? Ogarnijcie się ludzie :D
0
Warto było!!!!!!!
Zagramy o medale!!!!!!!!!!
0
Za dużo punktów oddajemy zagrywką..
0
Trochę wyglądał ten set jakby nasi opadli z sił.. Oby teraz zakończyć mecz!
0
Janusz a Drzyzga to straszna przepaść, ma coś z Zagumnego gibki skubaniec :D
1
@FC1899Barca Ehh filozof się znalazł :D
1
Ale mega się oglądało tego seta!! :D
0
@D10SLEO Bo ludzie to idio** kompletnie nie przyswajają wiadomości nie myślą. Babka żyła ponad 70 lat w takim luksusie którego większość z nas nawet na oczy nie zobaczy miała jedno z najwybitniejszych żyć na ziemi ale Karyny na fejsie lecą ze świeczkami jakby zmarła ich mama XD
0
@FC1899Barca To w tym świecie miała źle? Piszecie takie bzdury że aż wstyd się z tego śmiać to podchodzi pod czarny humor :D
2
Z członków rodziny królewskiej znawcóf Lecha przeradzamy się w kibiców siatkówki, za chwilę do hymnu!!