jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BaroPodertos Ciekawe jaki symbol będzie miała Maryla Rodowicz? :D Chociaż taki Cypis z 8 gwiazdkami i Stonogą byłby hitem XD
4
Mundial!
6 dni przed rozpoczęciem mundialu(20 listopada) odbędzie się mecz charytatywny na stadionie olimpijskim w Rzymie. ,,Mecz dla pokoju" ma upamiętnić zmarłego 2 lata temu Diego Maradonę. Udział potwierdzili między innymi Leo Messi, Ronaldinho, Buffon czy Jose Mourinho.
Leo i Ronaldinho znowu razem ale się ryj cieszy, powoli można wysiadać z piłki klubowej i wczuć się w klimaty mundialu! Mundial to jednak mundial grają nasi, być może ostatni turniej Leo, Cristiano, Neymara, Suareza czy Lewego oj będą szklane oczy człowiek będzie chodził nabuzowany podniecony nie wiadomo czym :D Kilka przebojów które nakręcają i poprawiają humor:
Euro 2016:
Brazil 2014:
Afryka 2010:
Waka Waka:
France 98:
1
@Przemek2323 Freddie pisał tworzył teksty nawet jak był chory i nie wychodził z domu, dogrywał też poszczególne słowa a nawet wersy piosenek by kiedyś mogły być wykorzystane.
0
@Janiama Trzeba go było sprzedać póki United się podpalił :D
Wstyd że nosi dyszkę po Messim :) Mimo tego trzymam za niego kciuki.
1
@FC1899Barca Dokładnie tak samo myślę co do transferów.
0
@agaFCB Nie napisałem że schodzi ale to nie jest nawet TOP 10, Pedri dopiero za kilka lat będzie zamiatać :D
0
@agaFCB W ramach czasowych, Ter Stegen na szczęście od jakiegoś czasu TOP, Lewy TOP, Araujo i Kunde kontuzja a Pedri gdyby był diamentem jest nieoszlifowany.. Najgorsze że jego forma zaczyna przypominać sinusoidę jak u De Jonga.
0
@mkord Wymień mi kilku zawodników Barcelony którzy są TOP hmm 3? 5? 10? na swojej pozycji na świecie.
0
Xavi.
Szacun wieczny ale nie wiem czy nie za szybko i nie za duże buty trzeba sobie przypomnieć że on trenował tylko arabów.. Myślę że Xavi nie nadaje się na trenera. To ten sam umysł co Tito zmysł do taktyki ustawień ale nie wie do końca jak wcielić to w życie może nie ma takiej charyzmy? Na piłkarzach też zbytnio się nie rozpoznał bo Ferran jest fajny, Roberto też jest fajny i Depay też jest lepszym grajkiem od Auby który seriami ładował gole nawet w pre sezonie. Chyba że nawet tutaj dotarły macki laporty i trzeba było wypchnąć Aubę za frytki :D Na ten moment Xavi dostał to co chciał ile chciał i na jaką pozycję chciał a zaliczamy pierwszy blamaż jeszcze przed mundialem duże osiągnięcie..
0
@DIPENNN W pisie na pewno trzeźwo myślą łącznie z tobą :D
1
@daniel32778 W końcu głos rozsądku! Taktyka miliona wrzutek po jaką cholerę oddali De Jonga który sam w tamtym sezonie zrobił z 10 punktów a kosztuje tyle co zegarek Lewandowskiego? Nie przydałby się wczoraj na ostatnie 15 minut żeby strącić kilka piłek?
2
@FC1899Barca Mental? Chyba umiejętności.
Na ten moment Lewandowski przybył do Barcelony z innej planety i nie ma z kim grać to są fakty nie opinia :)
0
@Sttrikerr Przedefiniować XD Chłopie jego tu nie powinno być przynajmniej od TRZECH LAT!!!!!
Tak łatwo pozbyli się Messiego a ty chcesz przedefiniować pozycję Sztangi XDDDDDDD
0
@Cochise Oczywiście że tak! To są piłkarze z topu i oni mają zrobić COŚ. Bardzo podobało mi się wczoraj zagranie Lautaro z okolic 25 minuty typowy Suarez bez przyjęcia piłki. Po to płaci się za takich liderów i to oni mają ciągnąć zespół za uszy. Więc jest dokładnie odwrotnie jak napisałeś z tym że chcesz opierać zespół na 34 letnim Lewandowskim? On Ci zagwarantuje grad goli i kilka asyst a meczu nie wygra :)
0
@cules100pro Racja jest jak dup* każdy ma swoją ja mam taką że zamiast wywalać hajs na Torresa- tego podrobionego XD Debmele Raphinię lepiej sprowadzić kogoś z TOP np Neymara to samo tyczy się każdej pozycji a rotować szkółką czy takim Adamą Traore. Ale laporta do spółki z rekinem biznesu Alemanim i Xavim zrobili sobie w tym okienku fifę i mamy w kadrze z 6 środkowych obrońców nie wliczając szkółki :D
0
@DIPENNN Wiem że wydaliśmy ponad 200 milionów euro których rzekomo nie mamy i nic się przez rok nie zmieniło a nawet pieprzło wcześniej..
Musisz być bardzo głu naiwny że pis nie napędza sztucznie inflacji :D
Bo na to nie nakłada się tylko kryzys na świecie skutki śmiertelnegoXD wirusa tylko rządzenie państwem przez 8 lat.
3
BUUUUUUUUUM!!!!!!!!!!!!
Ale balonik pęka :D
W ciągu najbliższych lat bieda w Barcelonie laporty jak w Polsce pod rządami pisu. Tu nie zagrało tak wiele rzeczy że nawet nie chce się tego pisać.. Kilka komentarzy z fb:
Może Xavi jest dobry ale popełnia błędy w każdym meczu może za wcześnie na taki klub jak Barca. Dembele nie współpracuje z Raphinią, lepiej zastąpi ich Fati bo rozumie się z Pedrim. Koniec ery Pique, Lewandowski nie strzeli bez odpowiedniego podania. Fati oddaj 10.
Patrząc na ten cały syf chyba zmieniam zdanie i nie chcę żeby Leo do nas wrócił, poprostu żal jego ostatnich lat na wysokim poziomie w tym bagnie. Dzięki laporcie będziemy z tego wychodzić latami ciekawe skąd znowu wyczaruje hajs bo podobno marzy wam się top PO po sezonie :D
0
Ronaldo nie chce zagrać z kolegami w przyszłej edycji ligi mistrzów? :D
0
@masq Tydzień temu w niedzielę był pomarańczowy. Ciekawe co tam się odwala :D
0
Zbiera ktoś z was naklejki na mistrzostwa świata?
https://paninishop.de/sport/fussball/fifa-world-cup-2022/
Aktualnie jestem w Niemczech a w lidlu często dają gratis 2 naklejki. Myślicie że taki album kompletny może być sporo warty? Niektóre karty ju mi się powtarzają :D
0
@Pawel13sz Ciekawie się ustawia bardzo wysoko jak na bramkarza kilka lobików by mogło wpaść :D
28
@FC1899Barca XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@maniak33333 Dobrze piszesz chodzi mi ogólnie nie o samą LM :D
1
Neymar jakby to wpadło! :D
0
Ktoś może dogonić Leo jeśli chodzi o asysty? Bo ma ich najwięcej?
Di Maria, Muller, De Bruyne?
4
Na co nam ten leśny dziadek :D
MESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
@jeyx77x Wolałbym żeby się skupili i odzyskali ligę bo nie chcę myśleć co takie City mogłoby z nami zrobić :D
1
Co do kontuzji.
W pre sezonie było widać że wszyscy zasuwali, minęło kilka tygodni i się zaczyna jazda bez trzymanki.. Nie wiem jak wygląda to w innych drużynach więc już możecie zacząć się mądrzyć ale może nasi zostają za dużo wolnego po meczach a na treningach znowu tylko te bezsensowne ronda?
Wczorajszy mecz.
Dembele wyglądał jakby był np zawodowym pływakiem i nagle dali mu rower :D Co gość jeździł bez sensu od linii do linii to jego :D
Ten Alonso również wyciągnięty uj wie skąd. Może nie jest jakiś surowy technicznie ale kompletnie tutaj nie pasuje w obronie gra solidnie ale w ataku kompletnie inne schematy, Alba bez formy byłby lepszy..
O Roberto czy Sztandze nie ma sensu pisać dzięki Laporta że przedłużyłeś z nim kontrakt XD
1
Fajnie jakby Leo Messi coś dzisiaj strzelił :D
1
@VamosRakieta Urwa jego mać była :D
Piękny tekst!