jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Odwalcie się od Brajtłajta XD
laporta jakby myślał NAJPIERW by sprzedał albo jak lubi wypożyczył ZA DARMO i kupował rejestrował kolejnych zawodników.
1
@BartqRKO Co z tego że ciało mu odda za rok czy za 10 lat?
To nie jedz np słodyczy będziesz żył 150 lat na pewno XD
Wielki szacun bo widzę połowa ekspertów też by to zrobiła :D
Polecam każdemu pojeździć czy popływać na dłuższe dystanse obudzić w sobie takiego lwa, dzisiaj zrobię 20 długości a jutro mogę zrobić 30. Ja nie dam rady? Iść w zaparte to jara i nakręca dlatego podziwiam takie osoby bo sprawdzają do czego człowiek może być zdolny na maxa..
Ale wysyp Januszy z piwkiem noo na zdrowiu mu się to odbije pewnie umrze za 3 dni na co to komu :D Uj że koleś ma już blachy w ryju po ostatnim wypadku dlatego warto zagłębić się w temat a nie pisać bzdury.
2
@Szczavik Chyba gościu lepiej wie jak się czuje czy nie bardzo?
0
@Fake69 De Jong już kilka ładnych lat biega za Sztangę, nie pamiętam żeby kiedykolwiek zdążył wrócić do obrony..
0
@Borneo Rozpowszechniać to żeby zobaczyło jak najwięcej ludzi ,,może coś przeskoczy"..
0
@Zorrocule Spokojnie laporta zaraz kogoś wypchnie z klubu na chama :D
Dawno nie widziałem tak bezsensownej polityki transferowej w dodatku robionej na ,,dźwigniach"
0
@MrShakira Nikogo.
1
Szlachta z pisu się bawi :D
https://v.wpimg.pl/MzIzNDg0YhsoGDh3SEtvDmtAbC0OEmFYPFh0Zkh_Ykt4Qn48UQl9VS8TIiEVVT0VZx08MRdROgpnCiJrBkAkVT9LYSAOQz0WKANhIQpSKB5mTHd3UgV7TntXe3wFVmBOKx9-aQZUfUlkSislBgEuTH8ffyFUEjA
https://wiadomosci.wp.pl/klub-milionerow-dobrej-zmiany-astronomiczne-zarobki-ludzi-zwiazanych-z-pis-6800300344855040a
0
@messicocacola Możesz wysłać? Coś tam zawsze się zrozumie :D
1
@PatrychoO Szkoda że nie ustawią na niego Weeba moglibyśmy się wiele dowiedzieć..
0
Ktoś wie gdzie można obejrzeć ten film chociażby z napisami? Zbiór różnych wypowiedzi którzy widzieli ufo:
https://www.imdb.com/video/vi2040447257/?playlistId=tt13095604&ref_=tt_pr_ov_vi
https://en.wikipedia.org/wiki/The_Phenomenon_(2020_film)
0
@Sulimo Pracuje ponad pół roku.
0
Atleti pięknie weszło to Liverpool odwala :D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjI3NjIyOTIwMDphSyuVI5jS3HNyIbQ%3D&source=SB
0
@Kurkmen Natura. Mamy się bić o wodę a jest jej najwięcej na świecie?
0
@AlexDark00 Czy napisałem coś o Roberto? Gdzie? Gdzie napisałem coś o tym słabiaku?
8
@Sawik_10 Albie jest potrzebne odejście z Barcelony po blamażu z Liverpoolem a nie szukanie jakiś alternatyw po drugiej stronie :D Pojęcie o piłce co poniektórych użytkowników mnie poraża na tej stronie..
0
@JarekS No właśnie potwierdziłeś że jesteś totalnym idiotą :D
1. Xavi ma decydować gdzie ma grać dany piłkarz? Szkoda że z Depaya nie zrobił ŚO według twojego myślenia XD
2. Kunde czy Araujo są kozakami na swojej pozycji ŚO z przymusu grają na PO lub w trójce ŚO po prawej stronie.
3. Teraz geniuszu pokaż mi PO który ma 188 cm bo tyle ma Araujo.
4. Kunde przyszedł jako ŚO nie PO
55 milionów euro za młodego ŚO który już jest w TOP 10 obrońców i żebyś narobił pod siebie to nie zrobisz z niego PO chociaż nie wiem jakbyś się starał.. Jedynie co może być zadaniowo jak np Araujo z Vinicjusem. Porównuj dalej Kunde do Puiga to naprawdę nie wymaga nawet komentarza a nie chcę dostać bana :D
0
@Murazor I tak dalej to jest wyjście B- awaryjne. ŚO ma grać na PO ale nie drugi sezon.
Skoro Araujo jest pierwszym wyborem po jakiego uja przedłużali kontrakt z Roberto? Wielbłąd na wielbłądzie..
1
@Coutinho007 Jak dla mnie laporta dawno się sprzedał..
0
Brnijmy dalej w ten syf.. Zamiast sprowadzić TOP będziemy sprowadzać półśrodki albo półśrodki półśrodków :D
Ile już kasy wydaliśmy od Alvesa? Przy takich nazwiskach naprawdę warto postawić na jakiegoś młokosa ze szkółki. Bartomeu zrobił syf ale laporta robi burdel z opcją na 25 lat dokąd to zmierza?
4
Przy tych nazwiskach Cash wcale nie byłby głupim transferem..
1
laporta dawaj kolejne dźwignie!! Środek lata w Barcelonie -2 wstyd.
0
@JarekS Ma grać tam gdzie go będzie widział trener?
Dobrze się czujesz?
0
@BARCA1899Messi Spoiler vol.2 Xavi z Laportą chcą podpisać Inigo Martineza XD
1
@Image Aktualnie ładuję oko Innosa :D
Pięknie że kolejne mody zaczynają wychodzić!!
0
@Transu96 Po co? Niech laporta ściągnie Inigo Martineza jeszcze XDDDD
Będą grali na zmianę na po Araujo Kunde i Martinez :D
0
@Jarema2000 Miałem to samo. Dziwne że musisz znaleźć byle jakiego live i dopiero z boku masz listę kanałów..
1
@Image Wow jaki klimat!
Wiadomo już coś więcej gdzie kiedy jak?
1
@Sau_Ron Ile milionów euro wydaliśmy od poprzedniego sezonu? Laporta za przeproszeniem z dużej. Weźmy Bernardo, De Jong zostanie i jeszcze Messiego na zmianę a nie potrafimy zrobić 3 punktów z Rayo u siebie ja pierrrrr!
Przypominają się czasy gdzie Messi ładował z Suarezem takie Rayo 6:1 a teraz przychodzi Lewy i jest najlepiej przygotowany do sezonu bo Pedri czy Dembele wypuszczający piłkę na 25 metrów przed siebie na rożny są zajechani treningami.. Mocny start dobrze, że Ter Stegen stał dzisiaj w bramce bo o nim wielu z nas zapomina.
1
@PanAgenda2030 Gorzej jak ten cyrk zacznie dalej jechać.. No nic może wywalczmy 3 punkty za pół miliarda euro transferów euro w rewanżu z mocarnym Rayo. Vamos laporta dwaj koleiną dźwignię XD