4

@The_Man Legia sprzedała jakiegoś Wieteskę za 1,3 miliona gdzie Messi mu zrobił jesień średniowiecza a my za Minguezę nie możemy zarobić pół miliona? To są jaja człowieku :D

2

@mati14 Pewnie panie morawiecki rozdajmy xd
Za kilka lat się zdziwimy że nie ma pieniędzy :D

2

@The_Man Nie wiem czy Bartomeu oddawał piłkarzy za darmo(bardzo możliwe) ale laporta oddał już kilku.

0

@FC1899Barca Widziałem czarne elfy to nie może wyjść dobrze niestety..

8

@FC1899Barca Lewy przygotowanie fizyczne jeszcze z Bayernu :D

0

@Striker No czekaj bo podobno znowu mają braki :D :D

0

@Striker Złota mi się nie podoba :D Domowa bardzo elegancka chyba też się skuszę tylko dobry rozmiar trzeba wybrać :D

0

@Striker Różnica 50 euro na stronce wytłumaczysz dlaczego? Jedna jest za 111 euro druga za 160 wtf :D

0

Nigdy nie byłem w Barcelonie ktoś chciałby jechać na 1 kolejkę?

Jakieś podpowiedzi odnośnie wyjazdu przejazdu/przelotu noclegów co można wnieść na Camp Nou biletów(startują od 130 euro?) itp?
Jestem kompletnie zielony patrzyłem na sinbada około 600-700 zł w jedną stronę samoloty około 1500 zł ktoś organizował/był kiedyś na meczu? :D

0

@Kz1234 Coś mi się zdaje że Norwegia nie jedzie na mistrzostwa świata a Francja jest jednym z kandydatów do wygrania :D

0

@Kitek1640 Racja ja chciałem go sprzedać jak Manu oferowało 80 baniek :D On teraz wygląda jak spasiony Neymar :D Boi się wejść w drybling..

1

@Coutinho007 Jest ,,solidny" na przestrzeni całego sezonu. Przypomnij sobie jakie zjazdy miał Busi, Pedri musiał odpuścić bo kontuzja, Gavi urywał nogi też nie jest pewny. De Jong praktycznie cały sezon gra na średnim poziomie rzadko kiedy poniżej oczekiwań zdarzy mu się dobry mecz na trzy cztery..

0

@Suzu Komentarz na poziomie. Jak masz pisać jak pajac to wgl nie pisz co ja Ci spoileruje?

0

@Firestone Przy tak grających skrzydłowych za wiele sobie nie pogra :D
Na ten moment Dembele-Lewy-Raphinia
Kolejny do wejścia Auba i dopiero można szukać Torresa lub Fatiego.

2

Wiadomo jaki był przeciwnik ale mniej więcej:

1. Lewy, Raphinia fajnie zmienili strony z Dembele, Pedri, Busi, Araujo to pewniaki co do 1 składu za tydzień.
2. Auba będzie dobrym zmiennikiem
3. De Jong chciałbym żeby został na jaką cholerę nam kolejny zawodnik za taką kasę?
4. Kunde ogarnie się wprowadzi i będzie o ile już nie jest wielkim dzikiem
5. Depay było widać że jest już poza klubem
6. Pique w roli szefa i nauczyciela na boisku fajna rola
7. Torre? Ktokolwiek widział ktokolwiek wie niefajnie
8. Torres. 55 milionów siedzi na ławce kupujmy dalej na pewno się znajdzie miejsce XD
9. Umtiti Brajtłajt wiadomo, nieładne zachowanie co do Nazario
10. Pjanić. Po co ten Pjanić?
11. Dest strasznie słabo wyglądał
12. Nico mieszane uczucia przy takim dobrobycie dobrze by było go wypożyczyć
13. Roberto, niestety to będzie nasz podstawowy po..
14. Garcia dobry występ nie widziałem jeszcze w akcji Christensena
15. Kessie bardzo pozytywne zaskoczenie! Czołg z przyspieszeniem wyczyści poda z pierwszej piły mocny fizycznie najwyższej klasy box to box. Kessie, Araujo, Kunde i gdyby był Adama na klasyk XD
16. Gavi wiadomo, chyba powinien grać w podstawie
17. Fati, strasznie się zakisił nie wiem czy ta kontuzja mu nie siedzi w głowie.
18. Super interwencja Iniakiego na bramce
19. Balde powinien zostać i grać ze słabszymi rywalami

Chyba o nikim nie zapomniałem. Co najbardziej mi się podobało to Barceloński system jaki ustawił Xavi. Szeroko rozstawieni skrzydłowi których tak brakowało i którzy mają za każdym razem ten luksus trzech wyborów: 1. Idę w drybling, 2. Klepię z śpo (Pedri czy Gavi/ oni w tym momencie mogą wchodzić w pole karne za Lewego) lub na ścianę do cofającego się Lewego, 3. Wycofanie do lo/po bo np źle przyjęta piłka albo doskakują obrońcy.

Cóż sezon zapowiada się zajebiś*** oby pospinać te wszystkie transfery porejestrować zawodników mam okazję wybrać się 1 raz w życiu na mecz i chyba tak zrobię za tydzień :D

3

De Jong na wkurwi* :D
Zależy mu a jest na siłę wypychany z klubu..

1

@bartas97 Odgłos z trybun: kurw*******? XD

0

@Worny Goku z Gotenem i Trunksem :D

0

Ale święto na trybunach :D

0

Minuta ciszy dla wszystkich kibiców którzy odeszli? Co oni gadają xd

5

Hymn przy niemal pełnym Camp Nou ale zajebi*** :D

0

@tristan87 Szkoda że nie w innej koszulce jeszcze przez kilka miesięcy.. Laporta pięknie dał dup*

0

@Pedri16Future Pół na pół.

0

@Ptasior Z tym że Brajt opuszcza klub a roberto podpisał nowy kontrakt a jest tu tak samo potrzebny od kilku lat..

2

Największe owacje dla Pedriego i nowych nabytków
Lekkie gwizdy i owacje dla Busiego i Pique i piękne gwizdy na Roberto :D
Nie podobały mi się gwizdy na Brajtłajta. Sytuacja jest jaka jest ale on się przecież wcale źle u nas nie spisał trafił kilka bramek..

0

Wow Pedri specjalne przywitanie :D

0

Stadion tak na lekko 70 k ludzi wygląda :D Mnóstwo Polaków :D

0

@P33ck Irek Jeleń na ławie? :D

1

Dzisiaj Lewandowski strzela pierwszego gola dla Barcy na Camp Nou :D

4

@Comentateiro Pewnie więcej asyst Leo, oby nabijał staty jak najwięcej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?