jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz I 3:3 szkoda :D
1
Remontada Valladolid ależ to mogą być bezcenne 3 punkty w walce o utrzymanie! Espanyol coraz bliżej spadku, jeszcze tylko Getafe :D
0
@MesQueUnClub_87 No super zabłysnąłeś gratuluję poczucia humoru ale się uśmiałem boki zrywać hehehehe :D
0
@MesQueUnClub_87 Pytam się normalnie o nagranie bo w noc się takie pojawiały Ty mi odpisujesz jak jakiś ograniczony człowiek to co jest z tobą nie tak?
0
Komentarz usunięty
0
Macie filmik jak valverde zaatakował tego chłopa?
1
Krystianu z karnego z przedostatnią drużyną :D
1
@DonMatteo901 Kompletnie przestałem oglądać kanał pseudo sportowy i polecam każdemu z Was :D Pierdo****** wielkich ekspertów..
1
Na kuponie Czelsi 2 bramki a zapomniałem że w bramce Aston Villa mistrz świata, dosłownie i w przenośni :D
2
Vamos Girona! :D
5
To jak dzisiaj solidne 0:1 po dobitce z fruwającym Ter Stegenem Araujo i Kunde? :D
0
@xVENUMx Wal :D
5
Papież w szpitalu, oficjalnie problemy z oddychaniem bardziej nieoficjalnie nawet zawał. Truli i podtruli dziadka bo zaczął mówić bardziej rozsądnym językiem.. Ciekawe czasy się szykują to teraz murzyn ufo i koniec świata? Jak mówi Sławomir po ostatnich latach nic już mnie nie zdziwi nawet jak Godzilla wyjdzie z Bałtyku :D
https://wiadomosci.wp.pl/papiez-w-szpitalu-sa-nowe-informacje-6881732154325952a
2
Rasmus Hojlund kolejny wielki wiking chyba rośnie :D
2 mecze 5 goli wiadomo jakiej klasy rywal ale robi wrażenie :D
1
@Borneo Z nas podatników. Z tym że wolimy je wyrzucić na jakieś sołtysowe 500 300 itp.
2
@tbas Ależ oczywiście że trzeba wyjść z unii! Z tym że nie ma teraz takiej opcji jesteśmy za bardzo od nich zależni i związani różnymi umowami itp ale trzeba wyjść jak najszybciej w miarę możliwości :D
38
@hayek Czyli lepiej głosować na całą pozostałą bandę która rujnuje Polskę od ponad 30 lat niż spróbować czegoś nowego/zaryzykować :D
0
Było trochę o Konfederacji :D
Przecież to jest identyczny scenariusz rodem z Rancza :D 2 duże partie powstaje PPU slogany nawet kampanię mają podobną( Sławek browary czy piosenka disco polo) :D Oby się udało zrobić dwucyfrowy wynik bo jeżeli oni nie oddadzą Polski to nikt tego nie zrobi :D
0
@draxidox Uwielbiam to :D
Max wrzuca nadal jakieś filmiki? Chyba tylko na tłuitera?
1
Mariusz Max Kolonko już wysyła czołgi do Liberaca :D Hrabianka szykuj się :D
0
@Emhyr Szkoda bo w jego przypadku głowa nie dojechała, w swojej biografii fajnie to wspomina Iniesta z którym też nie było za dobrze w tej kwestii. Pamiętam że były kilka lat temu jakieś ploty że Legia chciała Bojana szkoda że się nie udało ciekawe ile w tym prawdy :D
0
@DonMatteo901 Nie wiem jakim cudem oni mogli oddać takiego grajka jak Dybala jeszcze do Romy :D
Trochę frajerstwo tak jak pewnego klubu do Atletico :D
0
Xavi co Ty pierdo***? XD
Piękne było jak ubierałeś korkotrampki i waliliście po 4 do przerwy wchodzili młodzi i się ogrywali.
Piękne 1:0? Bronimy się ponad połowę meczu wybijamy lagi na Lewego jak w reprezentacji Ter Stegen z Kunde i Araujo cudem ratują punkty czyste Atletico faule kartki albo Chelsea z dawnych lat co w tym kurw* pięknego?
Zmień cipa trenerze..
1
@SuperPatsonFCB Fajnie jakby Cholo jednak został po sezonie.. Atleti powoli znowu się odradza.
0
@Kitek1640 Ostatnio, nawet ostatnimi laty same upokorzenia :D
4
Cadiz i Almeria po punkciku a Celta ładuje Espanyol :D
Ależ by było pięknie jakby Espanyol i Getafe spadło z ligi :D
4
@tristan87 Wyglądało jakby obrońcy jechali na 2 a on dopiero wrzucił 4 :D
2
Było wiadomo że cała trójca z PSG zaliczy zjazd po mundialu a ten świr będzie ładował bateryjkę i walił bramki bez opamiętania :D Chore jakie on wykręca liczby!
TOP 3 złotej piłki:
1. Messi
2. Mekambe
3. Potężny Norweg
Mijają lata a Messi praktycznie zawsze na podium tylko piłkarze się zmieniają i tak od 15 lat :D Ronaldu przegrywa do przerwy 0:1 :D
1
Drabinka LM trochę się ułożyła jak ta na Mundialu. Z jednej strony teoretycznie słabsze zespoły z drugiej same koksy :D Walimy Real w pucharze, wygrywamy ligę i Smerfy robią im jesień średniowiecza :D Chelsea powoli zaczyna się rozkręcać tam jest tyle jakości że w końcu to musi się zazębić :D
3
Spier** Szatanie :D Te cotygodniowe reportaże to jest mistrzostwo :D