0

@masq Dokładnie- pływanie rower i na koniec bieg. Są odcinki z tego co pamiętam bieganie masz po1,6 km.

9

ROBERT KARAŚ ustanawia nowy Rekord Świata na dystansie DECA Ironman (38km-1800km-422km) 164 godziny 14 minut i 2 sekund!
https://www.instagram.com/p/CsvXPZJOeDv/

9

Oficjalnie Karaś wygrywa wyścig, niemożliwe nie istnieje co za GOŚĆ!!!
https://przegladsportowy.onet.pl/ofsajd/robert-karas-na-mecie-rekord-swiata-w-morderczym-wyscigu-i-to-jaki/m4vym6h

0

@bartekvisca Skąd info?
Niemożliwe nie istnieje!!! Ale się cieszę strasznie mu kibicowałem :D
Jaką siłę trzeba w sobie mieć..
Ciekawe jak pozostała dwójka polaków ten na drugim miejscu też podobna kontuzja do Karasia..

0

30 minut temu Karaś walił ostatnie kółko.
Ktoś coś? Chyba w końcu mu się udało o ile pobił rekord?

0

@FireBarca1899 Skąd bierzesz info? Kurde on to musi zrobić nie wiem czy się kłaść spać :D

5

"Cud" w Parczewie!!!
To nie jest XV wiek to XXI wiek mieszkańcy Parczewa modlą się do drzewa :D Później się dziwić skąd pis ma 36 % poparcia XDDDDDD


2

Pozbyć się Kunde przedłużyć Roberto XDDDD
To samo było z De Jongiem wypychanie na siłę z klubu a teraz?

0

@gumaz Masz gdzieś może tabelę live? :D

8

@Kapiczek Nie wiem co wy macie w głowach XDDDDD
Jest koniec sezonu nie ma nic do wygrania chłop nie dość że ma swoje lata to jest zmęczony mundialem kibice klubu się gromadzą i go wyzywają kilka kolejek do końca liga wygrana ma biegać jak potrzepany?

0

Za godzinę Messi zdobywa kolejny tytuł :D
Wyprzedził już kryminalistę Alvesa?

1

Robert Karaś znowu startuje w 10 krotnym Iron!! :D

Ciekawe czy tym razem się uda niestety nigdzie nie mogę znaleźć tabeli live..
Popływał teraz czas na rower, stan na godzinę 18.00 przejechane 520 km z 1800 km. Drugi zawodnik traci do Karasia 200 km. Z tego co gdzieś jeszcze czytałem w konkursie startuje dwóch Polaków. Chyba najszybsze info na insta Karasia :D Są wariaciki :D
https://sport.tvp.pl/70005316/robert-karas-startuje-w-10-krotnym-ironmanie-znakomity-czas-w-plywaniu

5

Jak w piosence naje**** to do domu :D
Szkoda tych ludzi co przyszli świętować na stadion, żeby przez cały mecz nie stworzyć chociaż jednej składnej akcji z czym do ligi mistrzów XD
Po uj Xavi trzyma tego Busquetsa niech zejdzie dostanie owację i wpuści młodych żeby łapali minuty nie ogarniam tego chłopa..

0

@Rewolucja123 To inaczej pojmujemy pojęcie święta :D Debilne ustawienie i granie kaszany przy wypełnionym Camp Nou nie przystoi..

5

Szczerze to Xavi spieprzył kolejny mecz:
Dembele na lewej?
Kessie kloc z przodu- po co jaka jest jego rola?
De Jong za Busim pomiędzy obrońcami żeby bronić za dziadka- po co?
Balde na prawej?
Xaviego chyba mocno trzyma po tym autobusie :D

1

Hymn oprawa ale piłkarze jeszcze nie wysiedli z autobusu narazie to jest tragedia :D Alba też spokojnie mógł złapać czerwo za to depnięcie..

4

Kampieooooneeeees Kampieones Ole Ole Ole! :D

2

Stonoga o naszym bezpieczeństwie :D
Niesamowicie mi poprawia humor mistrz :D


0

Trochę to wygląda jak nasz finał z Manu, wiadomo że wygra City a Real może coś tam pierdnie ciekawe czy znowu będzie pakt z diabłem :D City mega ustawione jak fajnie każdy wychodzi na pozycje trójkąty kwadraty ale się to ogląda :O
Jakbyśmy nie dali ciała w rewanżu to real by nic nie wygrał w tym sezonie szkoda tego wpierdzielu :D

0

@tbas Te 250 jest tam wpisane przykładowo XD
Czyli bez tego wsparcia musiałbym spłacić 680 a spłacę 400? Nieźle poyeb pisiorów :D
Szkoda że nigdzie nie jest rozpisane czy raty kredytu są stałe i czy np można zwiększyć ratę bo 1600 zł to są śmieszne pieniądze dzisiaj. Będzie trzeba się udać do banku i jakiegoś dobrego prawnika za jakiś czas bo tutaj nic cennego się nie dowiedziałem tylko same wyzwiska :D

2

@KrychaFCB Racja co nie zmienia faktu że byłby nadal lepszy od Torresów Fatich Rafiniów Dembelów razem wziętych. W dodatku widać jak gra z Messim na środku Lewy w roli Suareza tylko pytanie czy nie mieliśmy odchodzić od domu spokojnej starości :D

1

@kuz Mnie najbardziej denerwuje jak leci coś co mnie kompletnie nie interesuje czyli np formuła :D Wysyp ekspertów pełno komentarzy na stronie za chwilę jakiś bilard i kolejne wpisy :D

0

@mrboom Po czym wyleci profesor Jaszczompb i spłacę 600? Właśnie w tym się upatruje dobry biznes bo oni to przegłosowali i jak to wejdzie w życie to ceny mieszkań wystrzelą w kosmos :D A dobrze jakbyś miał swoją chatę wynajmował dostawał 2 k na czysto i z tego spłacał ratę. Z czasem się samemu wprowadzić czy później sprzedać bo te głupki pójdą na pis i ceny w Polsce nie spadną czy to chleb czy wynajem/kupno mieszkania :D

0

Pisowski kredyt na mieszkanie 0 % czy tam 2 % :
https://www.totalmoney.pl/artykuly/bezpieczny-kredyt-2-procent

Kredyt 250 tys. zł na 20 lat dla singla:
Kwota kredytu – 250 000 zł,
okres kredytowania – 20 lat,
I rata kredytu na standardowych warunkach (bez dopłaty) – 2 804,17 zł,
I rata kredytu po dopłacie – 1 634,58 zł,
oszczędności na I racie – 1 169,59 zł,
wysokość raty po 10 latach – 1 547,15 zł.
Czyli w czym oni pomagają poza tym że bardzo łatwo mogę stracić mieszkanie, nie można go wynająć itp? Za 250 k będę musiał spłacić około 400 k z tego wyliczenia..

3

Sergio 5 Busquets.
Odejście Busiego ruszyło mnie dopiero po zobaczeniu jego zdjęcia za łebka takiego jakby trochę niedorozwiniętego i filmiku Ćwiąkały(choć jego coraz bardziej przestaję lubić).
Nasza Sztanga mogła odejść w stylu Xaviego czy Iniesty ale pociągnął kilka lat z kasy i trochę nie było zmiennika na jego pozycję.. Ale właśnie, jak mówił Ćwiąkała powiesz Makelele wiesz mniej więcej o co chodzi a powiesz Busi i nie ma drugiego takiego zawodnika praktycznie sam stworzył sobie pozycję na boisku. Przy tych warunkach fizycznych grając na takim poziomie nie wiem jakim cudem on dawał radę i się nie połamał. Co lepsze gdzieś na fejsie wyskoczyło mi że przez 15 sezonów ponad 700 meczów on opuścił tylko 15 czy 22 spotkania. Nie wiem ile w tym prawdy ale to jest niepojęte :O
Ze starej gwardii został tylko Alba ale na szczęście Xavi ma na tyle rozumu że miesza go z Balde i Alba naprawdę dużo jeszcze wnosi jako zmiennik.
Co innego laporta, mamy nadmiar pomocników ten na siłę znowu ściąga jakiś szrot średniej klasy zamiast skupić się na ważnych pozycjach, czasami mam wrażenie że on bardziej sabotuje klub niż Bartomeu..
Za kilka lat ktoś powie Busquets! Pozostanie mały niesmak przez te ostatnie lata w klubie ale to był/jest naprawdę kozak i trzeba mu oddać szacunek, był dużą częścią najlepszej drużyny w historii piłki. Teraz wakacje w stanach czy Katarze i grube miliony :)

0

@Jarema2000 Ktoś wczoraj pisał że ten sędzia lubi rozdawać kartki może też jutro spróbuję :D

0

UFO.
Kosmiczne opowieści wrzucił dziś na fb film The Phenomenon. Niestety po angielsku ale można odpalić napisy polskie.


Chyba jeden z lepszych dokumentów o ufokach i chyba zgadzam się z jednym z komentarzy: The aliens are not aliens, they have been here much longer than us. They are looking after the planet and they want us to look after it too!
Od tysięcy lat są pisma freski etc o latających pojazdach, nie wiem jakim prawem rządy różnych państw mogą blokować dokumentację na ten temat dlaczego to robią? Ufo uaktywniło się w okresie zimnej wojny podobno jeden statek poleciał sobie nawet do białego domu na bajerę XD i głównie chodziło o broń nuklearną. W naszych czasach statki były zauważone po wybuchu wojny na Ukrainie które poruszały się z jakąś mega prędkością. Ostatnie filmiki to kule które również są nie do zidentyfikowania w stanach i Afryce. Dziwne że tak by się martwili o naszą planetę :D Może faktycznie żyjemy w jakimś terrarium a niebo to namalowane gwiazdki i nikt nie może polecieć na głupi księżyc ze zwykłym smartfonem i nagrać filmiku.. Do bani to życie można sobie pofantazjować a rano trzeba wstać do roboty :D

1

@P33ck Mekambe pewnie wkurzony że mu Messi nie wystawi ciasteczek dzisiaj :D

0

Pewnie znowu ktoś puścił za 5 dyszek i wygrał ze 20 k na Lyonie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?