0

laporta= morawiecki więcej nie trzeba nic dodawać.

0

Powrót Messiego po Majami copa i mundialu? Raczej niemożliwe prędzej rodzinne Rosario..

0

@Kozinho. Messi wygrał wszystko co jest możliwe od tak może sobie zakończyć karierę w tym momencie XD Ilu wielkich odchodziło znacznie wcześniej? Może Messi też chcę sobie walnąć piwko i zagryźć lejsami..
Ostatnio też czekał aż laporta zareaguje.. Drugi morawiecki dźwignie z dup* nagle wydajemy 200 milionów ale kto za to zapłaci?

1

Xavi czy Iniesta też odchodzili w swoim prime a mogli pograć spokojnie rok czy dwa w Europie. Jak witali Messiego kibice PSG jak go pożegnali? Wiadomo że to inny kontekst ale jednak..
Oferta od wielbłądów? Messi mógłby sobie kupić połowę Argentyny.. Ciekawe co wybierze wiadomo że duży wpływ będzie miała rodzina i inne czynniki. Ale strasznie mi się humor zjeba* jak pomyślałem że to koniec Messiego w europejskiej piłce :O Chyba najlepiej czekać na oficjalkę gdziekolwiek.
Pamiętam że po mistrzostwach mówił że do copa chce grać w Europie a laporcie nigdy nie zapomnę że stracił Messiego. Biegają teraz jakieś dziady Torresy po 55 milionów to jest niepojęte, zeszliśmy z pensji jak mówił Pique i nadal są problemy z kontraktami a real od tak wywala ponad 100 milionów..

1

Gundogan może być takim trochę Paulinho tylko lepszym technicznie i rozumie styl Barcy, nie to co ten Norweg :D

7

@Tasde Ja Ci powiem o co chodzi bo widzę że nie ogarniasz polityki albo masz problemy z racjonalnym myśleniem.

Konfederacji na tyle urosło poparcie niektóre sondaże dają nawet do 15 % więc oni nie pójdą ani z pisem ani z po. Wybierają trzecią drogę czyli sami chcą przejąć jak najwięcej wyborców pisu po i tego lewactwa.

Identyczna droga jak w Ranczu po co nam kilka stanowisk ministra od jakiś pierdół jak Czerepach dzwonią i ci i ci, oni się nas zaczynają naprawdę bać, olewamy i tych i tych :D

1

@kamilop Kane to top jak Lewy i chyba by pasował na te wrzutki. Lautaro jeszcze chyba nigdzie nie ruszy a Alvarez przedłużył kontrakt z City chociaż moim zdaniem bardzo by pasował do PSG.

0

Dziwnie kończy się przygoda Messiego w PSG..
Oby jakiś klub w europie nie wielbłądy czy MLS.

0

Świetne podsumowanie o tym co się działo w tym tygodniu w Polityce ogólnie w kraju Polska :D
Pis Mentzen Lex Tusk Duda spot Auschwitz Braun jak tu nie kochać tego kraju XD


0

@albi Przeczytałeś o czym był owy everest? Widziałeś o czym się tam wypowiadali ludzie? To po co rozsiewasz takie bzdury :D

0

@tomcias10 Dokładnie! Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś.

0

25

Cała europa, świat skręca w lewo.

Jestem rocznik 92 jeszcze z tych normalnych gdzie murzynek bambo był wierszykiem nie sporem o kolor skóry. Dziś nie można powiedzieć czarny biały żółty murzyn peda* lesbijk* bo tworzy się jakiś dziwny spór ochrona człowieka. Nie wiem czy naprawdę chcecie żyć w takim świecie? Czarny Aragorn z gejami elfami przecież kultura obyczaje cały świat dąży do upadku..
Proponuję w ramach protestu rozstrzelać Pana Cezarego Pazurę za 13 posterunek oraz kultową scenę z Chłopaki nie płaczą!!! XD

Donald od wczoraj chciał dawać po 800 w sejmie została jedna prawicowa Konfederacja mam nadzieję że ludzie pójdą po rozum do głowy i mądrze wybiorą. Wydaje mi się że to jest jeden z ostatnich kroków żeby uratować nasz kraj bo w kolejnej kadencji może być za późno.. Mentzen z własnych pieniędzy zorganizował zjazd biznesmenów, ludzi którym się ,,coś" udało, ludzi z pasją kompletnie niezwiązanych z polityką. Sam byłem strasznie ciekawy jak np zaczynał koleś który zorganizował Runmaggedon w którym kilka razy brałem udział. Ma ktoś zapiski z ewentu Everest o którym jest tak głośno?

0

Stonoga o aktualnej sytuacji politycznej w Polsce, mistrz :D


2

@Medium Stare odcinki Kiepskich wyprzedzały epokę mistrzostwo :D

2

@AFA90 Nie wiem czy Simeone w końcu odejdzie ale Atleti będzie chyba groźniejsze niż Real w przyszłym sezonie.. Dobrze że przespali jesień.

3

Śmignął mi Cancelo na fejsie ten wypożyczony z City do Bajeruu. Głupie pytanie ale on zdobył 2 mistrzostwa naraz? :D Powinniśmy o niego powalczyć w końcu konkretny grajek nie Roberto..

3

@ptrx Dokładnie przy rotacjach z Balde Alba wyglądał nawet spoko w tym sezonie.. Nie wiem po co szukają kolejnego grajka do środka. Dalej nie mamy skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia tylko jakieś wynalazki. Skrzydła i PO są nam potrzebne :D

9

Mentzen ma mocne te tik toki czy szorty :D


11

Ta piosenka kojarzy wam się z tym:


9

Trochę przydługie to pożegnanie coś tam chyba poszło nie tak :D

8

laporta i dożynki na Camp Nou :D

19

Nie wiem czy już teraz ale chociaż jeden sezon żeby godnie pożegnać króla Messiego ale to by było przeżycie..

7

Jakiś błąd w matrixie że zawodnik pokroju Roberto może grać w Barcelonie dodatkowo być jej kapitanem..

1

Nasza prawa strona trochę przypomina tytuł głupi i głupszy.
Robert z Dembele doprowadza mnie do szału dzisiaj :D

9

Książę Harry tylko 6 bramek mniej od potężnego Norwega :D

3

Mecz o pietruszkę i takie wejście..

0

O której kończą się te wyścigówki?
Chyba najgorszy okres na LR zdecydowanie wolę Igę czy Harrego Pottera :D

0

@Messibestplayerintheworld Wymiana? Gdzie tu coś jest napisane o wymianie?
Skąd Ty niby chcesz wytrzasnąć taką kasę? Premier laporta zrobi 28 dźwignię?

1

@Messibestplayerintheworld Co oni ćpają w tej Barcelonie? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?