jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Podobno Cancelo ma do nas dołączyć po sezonie. Chyba najlepsza opcja na którą nas stać, z tego co pamiętam jakieś kwasy z nim w Bayernie..
3
Poseł, dla niektórych ruski agent Braun :D
0
Kiedyś można było sprawdzić swój profil na łączy nas piłka albo 90 minut. Usunęli to z powodu rodo? Nie mogę siebie znaleźć w b klasie :D
1
Nie wiem jak możecie chcieć kogoś z realu to tak jakby przeszedł zawodnik pokroju Carvajala który przez lata nas opluwa. Tym bardziej że pod względem sportowym facet nie dojeżdża.. Chyba bym serio przestał kibicować Barcelonie czyste frajerstwo..
0
@Yoshi94 Jak tak chcemy wzmacniać to połowa składu jest do wymiany :D
Ale PO aktualnie nie mamy żadnego..
0
Przydałby się nam prawdziwy PO, ciekawe co Bayern zrobi z Cancelo, Hakimi znowu przyspawany do ławy ale chyba możemy pomarzyć :D
1
@P33ck Ma to ,,coś" trochę przypomina Coutinho za najlepszych czasów w tej akcji :D
4
@Lionel_Messi10 Kurde ale mina :O
0
Widzę kolejny wysyp stada baran** na stronie.
Nikt nie TĘSKNI za Depayem tylko zarząd tak się sfrajerzył że nie mamy zmiennika dla Lewandowskiego. Fati blokuje strzały z linii nie wykorzystuje sytuacji to samo z Torresem który nie może trafić nawet z karnego. Jest problem żeby skompletować trójkę z przodu od kilku spotkań wszyscy są pod formą dodatkowy smaczek że Xavi nie korzysta ze szkółki, a Depay wylądował w Atletico które ruc** nas rok w rok jakby mieli z 10 punktów więcej to znowu by się mogło skończyć jak z Suarezem..
Nie wiem, wy piszecie komentarze po to żeby dostać zielone i to takie fajne ha ha dowalmy tym i tamtym bo tęsknią za Depayem bo strzela w Atletico he he..
0
@martin3131 Jak się ma przebierańców pokroju Torresa czy Fatiego w ostatnich meczach którzy blokują strzały nie trafiają karnych marnują okazje to się nawet za Brajtłajtem tęskni który zjada naszych gwiazdorów po 50 milionów trudno to zrozumieć?
8
To nawet nie frajerstwo tylko sabotaż..
Villa, Suarez, Griezz dobrze że Atleti ma tak mało punktów bo znowu by nas wyr** w lidze. Niektóre decyzje tego zarządu niczym nie różnią się od decyzji zarządu Bartomeu tfu!
0
@mekston Chyba chodzi Ci o bramkę Messiego. Mekambe raczej czysto wrzucił na łeb Danilo.
1
PSG trochę na pół gwizdka.
Messi z bramką, 3 kapitalne prostopadłe piłki(po jednej prawie był karny)
Mimo to Mekambe znowu gol i asysta chore statystyki wykręca.
Solidny trening przed Muńsien, w środę wszystko się okaże oby sezon dla Messiego trwał nadal a nie odcinanie kuponów do maja..
7 goli w meczu Atleti za stówkę to pewnie z 50 k do zgarnięcia.. :D
2
@bartekvisca PSG ma Messiego. Mekambe.
2
Messi jaka piła..
0
@AFA90 Dobrze że nie mamy znowu środkowego napastnika a Fati znakomicie go zastępuje :D
0
O co chodzi z Hakimim? Bo komentatorzy mówią że jakaś afera dlatego nie gra :D
0
@against_modern_football To chyba oglądałeś inne mecze..
0
@P33ck Piękna brameczka.
0
Przydałby się taki Depay w zastępstwie Lewandowskiego..
Dobrze że Atleti rozgrywa słaby sezon bo znowu byśmy im oddali mistrzostwo brawo laporta XD
1
@DonMatteo901 Niby po sezonie ma odejść.. Mój kolega z pracy fan Atleti jest na meczu pewnie super przeżycie :D
1
Najlepszy piłkarz w historii poszedł niczym do podania Alby w czasach świetności Barcelony :D
Zaczął akcję na 40 metrze i skończył!
Mekambpe nieźle ręką machnął haha :D
1
@Cotutajsiedzieje Nieźle jak na leśnego dziadka :D
0
Tak patrząc to rok temu mieliśmy lepszy skład XD
Nie wiem dlaczego Xavi nie powołał młodzieżowców którzy rok temu ratowali nam tyłek i wypłynął np Gavi.. Takie mecze rządzą się swoimi prawami zobaczymy :D
0
Kolejny świetny wywiad z Mentzenem:
0
@Malibu Laga na Roberta/o :D
2
Ciekawe jaki cip zmieni teraz Xavi :D
Może Depay z Atletico? XD a nieee mamy wszechstronnego zdolnego młodego 30 letniego Roberto :D Prawie jak Robert tylko dodać o i nie widać różnicy XD
Klub mem..
3
Lewy od dawna zmaga się z kontuzją bo co chwilę łapie się za żebro.. Ale w Barcelonie mamy takich samych specjalistów od leczenia jak w Polsce :D
2
@CrazyHorseLakota Wiadomo ale ile Mekambe grał niecałe 20 minut? Strzelił bramkę z jakiejś parodii spalonego Leo miał też setkę mogą to zrobić..
0
@Lionel_Messi10 Znowu walnął w słupek/ poprzeczkę?