1

Widzę że karny Messiego grillowany :D
1. Messi praktycznie skopiował karnego Maradony :


2. Dybala uderzył centralnie w środek bo Martinez mu tak powiedział. Uderz w środek nie będzie wiedział o co chodzi pogubią się.

0

@Criss18Barca Pytanie ile tysięcy komisji jest planowane?
Podobno ma być rekord bo pis chce fałszować wybory ciekawe ile milionów pójdzie na same te wypłaty :D

0

@tbas To już nie moja wina był np Di Maria do wzięcia za darmo.. Może nam Morawiecki sprowadzi jakiegoś skrzydłowego jeszcze po ósmej dźwigni :D

6

Co wy przeżywacie jakiegoś Dembele XDDD
Chłop przez 5 lat czy ile on tam gra zrobił staty takie jak Neymar w rok u nas :D
Połowę czasu w szpitalu później rekonwalescencja weźmy teraz takiego Rakiticia który orał boisko od deski do deski przez 90 minut..

Co z tego że nikt w składzie nie potrafi przedryblować zawodnika może Xavi przejdzie na 3-4-3 Balde będzie hulał z lewej a Gundo będzie wbiegał w pole karne opcji jest mnóstwo.

I tak cud że dopiero teraz pozbywamy się Dzbanbele. Tyle lat co on wyciągnął od nas kasy dając w zamian parę bramek i asyst do tego ten pamiętny mecz z Liverpoolem gdzie z formą Messiego mogliśmy wygrać kolejną ligę mistrzów. TOP 3 flopów transferowych w historii a na pewno w historii Barcelony- Dembele, Cou i Antek w końcu się można uwolnić :D

4

Kwestia czasu. Gdzieś czytałem że Suarez chce sam zapłacić za transfer jedynie przepisy mogą go zablokować ale to też się pewnie niedługo zmieni :D
Jako kibice Barcy powinniśmy się cieszyć że zobaczymy reaktywację i kontynuację starej Barcelony, Iniesta też czeka :D

3

Od roku czytam że mamy jakiegoś kozaka w młodzikach Yamala czy jak mu tam i faktycznie ciekawy profil a nagle wskakuje gościu pokroju Fermina i robi takie coś..

Balde, Gavi też wypłynął znikąd a śmiało można go powoli porównywać do Vidala.
Iluż tam zdolnych łebków musi być szkoda że Xavi daje tak mało minut młodym, Pep miał jaja żeby postawić na Pedro czy Busiego. Przy obecnej sytuacji klubu jakieś śmieszne dźwignie gdzie nie możemy rejestrować zawodników chyba trzeba postawić na taką mieszankę doświadczenia i młodości. Ale zayyebał tą bramę!!

2

Dobry plan wybijmy się nawzajem przed sezonem XD

0

ZIZU ZIZI ZUZAAAA :D Napijmy się!!!!!!!!
Gościu jakby wygrał życie ale musiała być impreza :D


1

@hayek Bardzo dobrze mówi. Ile tego się najechało do Polski? Mają jeszcze większe przywileje niż Polacy w opiece zdrowotnej socjalnej w każdej pracy nie możesz nic powiedzieć na ukraińca.
Oglądnijcie sobie wczorajszy wywiad z Bosakiem kilka dni temu ukraina zablokowała nam eksport mięsa głównie kurczaków tracimy na tym miliony złotych. W tym momencie ukraina przewyższa nas pod względem armii sprzętu i doświadczenia wojennego za kilka lat w Polsce będzie 10-15 milionów banderowców a Polaków zamieszkujących na stałe niecałe 30 milionów.
Trzeba użyć trochę wyobraźni Korwin jak zawsze w punkt :)

0

@talizmo Sami się dymamy oddajemy Villę za kilka milionów mistrzostwo.. Kilka lat później to samo z Suarezem mnóstwo przykładów.. laporta= Bartomeu.

8

@Criss18Barca Ona na pewno zalicza się do 10 %.

1

@IronSanHybrid Ludzie całkiem stają się odklejeni chłop mówi że chciałby mieć wnuki i że akceptuje że córka nie chce mieć a ten z niego zrobił jakiegoś zbrodniarza :D Wstałbym i wyszedł rozmowa z idiotą..

0

@Untouchable 115 tys ciapatych w tym roku a w ciągu kilku ostatnich lat 8 milionów ukraińców którzy mają takie same prawa jak Polacy a nawet większe? Rzeczywiście bardzo dobrze to wygląda XDDDDDDDDDD

0

@Untouchable Albo się dokształcić bo pisowcy przyjęli najwięcej imigrantów w historii nie wliczając w to ukraińców.

0

Messi.
Z tego co czytałem ma zadebiutować 21 czy 23 czerwca z jakąś meksykańską drużyną.
To rozgrywki w stylu ligi mistrzów?
Wiem że są na ostatnim czy przedostanim miejscu do kiedy jest sezon?
Messi Busi mieli dołączyć Alba Di Maria Suarez dzisiaj pisaliście coś o Ramosie.
Ktoś może w skrócie nakreślić sytuację? :D

0

@Herato Benzema Suarez Messi nie szczelajoo :D

0

Ktoś wie co u Luisa Suareza?
Ostatnio chyba walnął bramkę i asystę ale był wysyp informacji że rozważa zakończenie kariery ze względu na kolano.. Ciekawe czy dołączy do Messiego i Sztangi :D

0

@Memtzen07 Minister spraw zagranicznych :D W końcu ktoś by postraszył europę bo jak narazie Ukraina która nie jest w unii ogrywa nas w unii :D

1

@FcPortoFan1999 Koledzy niżej chyba nie ogarnęli o co mi chodziło z przekazem :D

0

Dopiero teraz dotarłem do wywiadu Bednarka po meczu z Macedonią..
Tego pajac* powinno się opluć i jak najszybciej odsunąć dożywotnio od kadry! Jak po takim blamażu gościu może wyjść i walić teksty typu:

- myśleliśmy że ten mecz rozegra się sam i wszyscy pojedziemy na wakacje w dobrych humorach
- myślę że głową byliśmy już na wakacjach było 2:0 mecz się dogra sam do końca i tyle
- zawiedliśmy, niestety musimy z tym jechać na wakacje XDDDDD
- chcieliśmy ten mecz na stojąco dograć

Dzban roku to mało powiedziane na miejscu tego dziennikarza bym go tam rozszarpał chyba..

0

@VbamboeB Gramy w piłkę nie w szachy.. To tak jakbyś ściągał Rakiticia kilka lat temu XD

0

@whoocash19841 Wymień prawych obrońców w przyszłym sezonie. Nie roberto i nie Kunde.
Nie wiadomo w jakiej formie wróci Balde a ten drugi lewonożny dziadek jest gorszy od roberto.
Zmiennik dla Lewego, skrzydłowy który potrafi dryblować.
Równie dobrze Xavi mógł korzystać z Torre przy łatwiejszych meczach/wygranych ale tego nie robił zajechał i Pedriego i Gaviego.

0

@Firestone Guardiola w jego miejsce zaraz sobie ściągnie jakiegoś kozaka :D To jest odrzut Guardioli.. Chłop jest sporo po 30 i jego kariera raczej zmierza ku końcowi. Za Busiego spokojnie może grać De Jong i nasza pomoc nie straci w klubie aktualnie nie ma żadnego nominalnego PO braki są na innych pozycjach nie w środku.

1

Wiecie że Gundo jest młodszy od Busiego o 2 lata?
To jest transfer typu Paulinho i za chwilę sezon może dwa będzie zjazd do bazy wy się podniecacie jakby przyszedł De Bruyne w swoim prime :D

0

@galix22 Remake jedynki jest już na ukończeniu :D Gothic to najlepsza gra w historii :D

1

Wzmocnienia od laporty :D

0

@macio_944 W jednej akcji więcej dryblingów niż Ferran czy Raphinia przez cały sezon :D laporta tfuuuuu!

2

To samo co z Messim :D
No dawaj wbijaj mamy ofertę ale w razie czego podpisz sobie kontrakt z kim innym XD
laporta= morawiecki wiele razy to powtarzałem zarząd z każdym miesiącem zaczyna przypominać rządy Bartomeu..

1

@Comfortable_ Ehh szklane oczy..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?