1

Za bardzo nie ma o czym gadać czuję że o tej porze jutro serwery będą bardzooo przeciążone :D
Więc wychodzi nowy Dragon Ball! Dragon Ball DAIMA:


0

@Mroziu Cisza wyborcza ban.

5

@AlwaysBlaugrana Podziwiam jak można dać się ruch** w tyłek i nabierać na pis i po ponad 30 lat. Pora dać szansę komuś innemu jak zrobią tak jak się mądrzycie to skończą jak Kukiz to jest proste. Lepiej iść na po albo pis i dalej dać się doić XD

1

@Mroziu Byle kogo tylko nie popis. Zmieniają się od 30 lat i dalej jest to sam a nawet gorzej.. Można dać szansę komuś innemu.

1

Byle nie po/pis bo ładują nas od 30 lat. Jeśli chcecie być dalej ładowani to na nich głosujcie.. Do zobaczenia przy urnach!

6

@macio_944 Spoko że patrzysz w sensie polityki lokalnej ale ja np programowo skupiam się bardziej na szerszych założeniach.

0

@Kgorecki2500 Mi się wydawało że kamyk i hołownia to typowe po. Wiadomo że trzecia droga razem z lewicą przykeli się albo do pisu albo po i stworzą rząd.

0

@Piorun Sam się zdziwiłem że oni tak po sobie jadą jakby byli we dwójkę na debacie :D Szkoda że jeszcze Kaczora nie postawili to by był dopiero roast XD

0

@avanes Mam nadzieję że kiedyś będą potrzebowali pomocy pracy ludzie nie zapomną.. Gdzieś czytałem że tfu holecka kasuje 50 k co miesiąc razy 8 lat raczej nie musi nic robić do końca życia może sprzątać kuwetę Kaczyńskiego.

3

1. Maj? Nie pamiętam nazwiska
2. Hołownia
3. Bosak
4. Szaolin
I wiadomo Donald z pomocnikiem dno, bardziej wyglądało to jak roast albo walki na te plaskacze uśmiałem się :D

Najpierw odniosę się do ,,debaty,, bo nic wspólnego to nie miało z debatą. Wiadomo że wszystko ustawione pod pis ale to powtarzanie rozbudowanego pytania po kilka razy przez pisowca rachonia i barbie na zasadzie po zrobiło źle a pis dobrze i powtarzanie tej frazy jak chyba Tusk słusznie zauważył trwało dłużej niż wypowiedzi uczestników.
To tak jakby w kółko mówić do dziecka to samo żeby zapamiętało czyli w sam raz poziom wyborców pisu.

1. Ten Maj wypadł bardzo fajnie prosty język myślę że dużo mają wspólnego z konfederacją jeśli chodzi o program ale pewnie nie wejdą. Dialog i gadamy o tym co jest teraz a nie co było.
2. Myślę że Hołownia wygrał debatę i to mocno chociaż Maj bardziej mi się podobał. Widać obycie z kamerą doświadczenie kilka fajnych tekstów myślę że przekonał bardzo dużo kobiet w średnim wieku razem z PO stworzą koalicję i przyszły rząd.
3. Mój Bosak bo jestem za konfederacją znowu zbyt frazesowo mądrze zamiast prostego języka. Teraz myślę że może Mentzen lepiej by wypadł. Konfederacja dychy nie przekroczy bardziej 7/8 procent.
4. Szaolin jak na odklejeńców wcale źle nie wypadła. Ale jak zaczęła mówić ile ma dzieci albo że jej mąż zginął w wypadku i gnie 2 tys ludzi rocznie co to ma wgl do debaty XD

Na koniec dwójka orłów :D ej pomocnik a pamiętasz ile ukradłeś? A Ty Donald pamiętasz? I jazda jeden na drugiego jak ja się uśmiałem z niektórych strzałów hahahahaa :D Banda rudego dwa złote Mati ile masz nieruchomości puchar Putina istny cyrk. Programowo pis i po to praktycznie to samo od 30 lat na zmianę kradną wymieniają się stołkami. Jeszcze Tusk z Morawieckim się nawzajem tym chwalą.. Rozumiem że od 30 lat jak nie jesteś za pisem to MUSISZ iść na po i odwrotnie ale kurde są jeszcze inne partie.

Szkoda że cała opozycja się nie dogadała i nie zrobiła debaty w stylu anty pis poprostu morawiecki odpowiada i następna wytypowana osoba mu odpowiada i każda dokłada cegiełkę ale to by było zbyt idealne.

Zaorać w pizd* to TVP 3 miliardy jakie to są ogromne pieniądze.. Sami sobie dzisiaj strzelili w kolano obnażyli i PIS i PO. Wgl jak oni traktują całą resztę nie ma nic poza tymi dwoma partiami.

Proszę was nie idźcie na pis/po są inne nowe drogi.. Może jakimś cudem Polacy zmądrzeją fajnie by było zobaczyć że mają łącznie 40 procent a nie 65 ale to marzenia..

Reasumując. Pis wygra ale bez większości. Po połączy się z Hołownia Kamykiem i lewicą razem stworzą rząd..

2

Nasz Pedro gol na wagę 3 punktów dla Lazio :D

4

Zieliński gol Frankowski asysta jutro Lewy coś zapakuje a ładuje nas Macedonia WTF XD

3

@KamQiX Fir Dojczland!

0

@Rust_Cohle Nie Barcelonie i laporcie ten go opchnie za dwa miliony i będzie opłacać pensję XD

3

Ważne że są hot dogi i zapiekanki XD
Pis korzysta ze strategicznych rezerw paliwowych które później będzie trzeba uzupełnić kupując paliwo po wyższej cenie, dalej na nich głosujcie :D Polecam do 15nastego lać ile wlezie system gorszy niż za komuny zupełnie nie uwzględnia trendów/cen na rynkach światowych to jest komunizm z generałem Kaczyńskim na czele!!!
Pół roku temu: paliwo nie może być tańsze bo Niemcy i Czesi je wykupią XD (czyli na tym zarobimy barany tak?)
Dziś: paliwa mamy w opór niczego nie brakuje kupujcie :D

2

@Destroyer_of_Worlds Może spadnie ale będzie awaria na każdym cpn XD

0

@marcin62 Szkoda że nawpuszczaliście 10 milionów Ukraińców bez testów i szczepionek ładujecie w nich drugi rok programy socjalne a teraz zaczęliście sprzedawać wizy ciapatym XD

2

@marcin62 Niecałe 3 lata za zabójstwo osoby nieźle :D
Pomijając że chłop ma starego w policji czy jakoś tak, jeszcze zrozumiałbym jakby leciał 200 w dzień po niemieckiej pustej trzypasmowej autostradzie.. Szkoda że nie stosujemy zasad które są w niektórych stanach w Ameryce, kara śmierci powinna być przywrócona JKM :D

0

@mordini123 Poprawiny albo oni tam piją bez przerwy :D

0

Byle Dżokej nie wyszedł w pierwszym, mowa o Roberto :D

1

@John_Doe Więć teraz ładnie przeprosić Pana Posła Grzegorza Brauna który walczy z ukrainizacją Polski :)
Bo PrezydentXD Duda odznaczył go orderem wstyd i hańba!!!

1

@Comentateiro I bardzo dobrze powiedział, później dodał że powinno się to robić u nich jak wypływają, jakim prawem wypływają? Tak samo jak wypowiedział się o uchodźcach którzy się do nas pchają. Wchodzą atakują funkcjonariusza policjanta żołnierza ten ma prawo użyć broni tak się powinno postępować.

8

Bosak vs żenujący(to mało powiedziane) dziennikarze:



Szacun że Krzysiu wytrzymał i ich tam nie opluł tylko merytorycznie zaorał. Kto idzie głosować na pis/po jest na takim samym poziomie jak dwójka tych ,,dziennikarzy"
Końcówka mistrzostwo:
Co tam widzisz Beata?
No musimy kończyć hahahahahaha :D

0

@Kamilos84 Z tego co widziałem głos można oddać na jedną chyba z sześciu partii. Ale widzę kolega od 30 lat to samo po/pis na zmianę :D

0

@FcPortoFan1999 Może poprostu zmienił zawodników i ustawienie?

2

Nie spodziewałbym się takiego obrotu spraw :D
Lewy jak ten Lewy z Bundesligi i Cancelo w końcu PO z prawdziwego zdarzenia Roberto chyba przez 5 lat nie zagrał takiej piłki wstecznej na 16.. Gdzieś czytałem że City chce za niego 25 czy 35 baniek brać bo on pogra na takim poziomie jeszcze kilka lat!!
A jutro niech Madryt płonie może w końcu wskoczymy na 1 miejsce :D

0

@LukaszFan No biega jak poparzony dostał kilka fajnych piłek ale on jest wszędzie.. Trzeba wprowadzić skrzydłowego bo nie ma kto zrobić przewagi i dograć.

0

Taktyk Generał Xavi wystawił praktycznie trzy dziewiątki- Lewy, Felix, Torres i się dziwi czego to nie idzie XDDDDD
Przecież ani Torres ani Felix nie grają na skrzydle nawet nie spróbowali dryblingu kto ma tam biegać Oriol czy Gundo?

0

Po 2 genialnych meczach znowu narobiliśmy wielką kupę i musimy ją posprzątać..
Gramy na stojaka z przodu nikt nie łamie linii schematu nie wiem czy na skrzydle chociaż raz ktoś spróbował dryblingu..
W dodatku wysypał się najlepszy na boisku De Jong, Hans Krystian Andersen nie dość że złamał linię to zarobił żółtą i widać że jest zmęczony. Alonso lepiej niech się jazdą na torze zajmie to nie jest poziom na taki klub jak Barcelona może parę lat temu..

Jak najszybciej Yamal bo gramy totalną padakę każdy sobie, Cancelo przeciąga wrzutki po chwili Alonso mu oddaje, Felix biega jak poparzony coś tu trzeba pozmieniać..

1

Messi ogolony, może jakieś nagranie do wręczenia złotej piłki :D
Wiadomo co z tą kontuzją? Ominął mecz kadry, mecz Interu i teraz został zmieniony trochę mnie to martwi..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?