jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
1. Sędzia
Bardzo duża tolerancja na faule sytuacje stykowe kartki. Powinno być lekko na naszą korzyść ale jak na sędziowanie w Hiszpanii nie było tragedii nie ma się co czepiać.
2. Gra
Pierwsza połowa dominacja zwłaszcza w środku pola. Ogólnie niewykorzystane sytuacje.
3. Żul nas załatwił chłop strzela takie gole z dupy* że to się w pale nie mieści.. Faktycznie ciężko byłoby wytypować na ten moment TOP 3 złotej piłki za ten rok. Mekambe pod formą Norweg to samo nie wiem Kane by wygrał chyba za statystyki?
4. -3 punkty głównie za debilne zmiany ten Romeo zagrał gorzej niż Vidal rakieta czy sztanga w ostatnim sezonie. Głupie zmiany co robił Yamal na lewej? Bo kompletnie bez rytmu Raphinia musiał zagrać? Lewy podobna historia.
Szkoda wielka szkoda ale nadzieję się upatruje w tych młodych wariatach.. Blade Araujo Gavi Fermin chłopaki są świetni na lata byle trochę zdobyli doświadczenia.. Mówi się trudno gramy dalej :D
4
Krychowiak> Romeo
0
Sam się zaczynam bać Araujo
Cancelo czaruś
Gundo klasa
Zajebist* Fermin
Oby bez kontuzji bardzo przyjemna gierka przed realem :D
6
Xavi: idź, próbuj
0
Jakiś szczerbaty ten rekin..
3
Strasznie nudny mecz w sam raz do spania :D
- Klepanie do najbliższego z obu stron i tak cud że były jakieś okazje.
- Przewaga Blibao, kunszt Ter Stegena
- Może Yamal trochę rozrusza grę bo nie mam pojęcia o co chodzi Xaviemu z Ferminem na 9 i Torresem przy linii XD
- Oriol wygląda gorzej jak 40 letni Rakitić wczoraj, do zmiany.
5
Jadę sobie do pracy a tu Messi ładuje hat tricka coś pięknego :D
1
@Hosh To nie jest żadne wycie tylko przyszłość Polski :)
1
@tristan87 Stanowski już wszystkie rozumy pozjadał lepszy od Borka.. Wszystko wie na każdy temat najlepiej :D Na siłę próbuje zrobić siebie Wuja ale wychodzi na pajaca..
0
@Kapitan_SW Będziesz się cieszyć jak zaraz będziesz zasuwać na 800 plus XD
1
@KamQiX Tam im wtedy chyba brakło coś 120 tys głosów. Też nie wiem co to za wyniki skoro może się to zmienić o parę procent w dół czy w górę. I skąd ta pewność że konfederacji wzrośnie do 8/9 % a nie spadną np poniżej 5 %. Co z głosami z poza kraju cholera wie jak oni to liczą :D
0
@Katalonbar Aktualny PZPN to odzwierciedlenie pisu. Totalny rozpiernicz, dziś znowu problem z wejściem na stadion imprezy afery wydane miliony na trenerów odprawy a na koniec łapówki w postaci nagród dla piłkarzy i chwalenie się tym w tvpis. Trzeba zacząć od góry czyli od Kuleszy bo niestety PZPNu się nie da rozwiązać :D Namiastka czasów po Lewandowskim :)
1
@Faro To jest właśnie myślenie: niech dają XD
Bo dają z własnej kieszeni? Może najlepiej zlikwidować wynagrodzenie za pracę? Niech dają? Na węgiel na mięso na olej na obuwie na odzież? Tylko w formie cyfrowej bo jesteśmy 30 lat po komunie akurat laptopy też dali ale tylko wybranym XD
Czekaj jak po się dorwie do władzy podniesie wszystkie świadczenia pokaże jak tak naprawdę PiS nas zadłużył i dopiero Ci dadzą z opłat na śmieci z rachunków z ogrzewania z ubezpieczenia z cen w sklepach itp. Przykre że 70 % ludzi w tym kraju nie chca sami decydować o sobie tylko niech dają bo ja sobie sam nie poradzę :D
PiS legalnie zabiło ponad 200 tys ludzi w czasie covida. Szumowski hajs na respiratory. Sasin przey 70 milinów na wybory. Milicja zamykała ludzi bo nie nosili maseczek. Szef policji po pijaku odpala granatnik. Tutaj było tyle afer i jak widać nic nikomu nie przeszkadza nikt nie wyszedł na ulicę bo taki mamy naród..
0
@Barcanajlepszyteam Nie chce mi się teraz szukać. Wiem że zaraz po wybuchu wojny było ich 6 milionów z czego połowa nieoficjalnie. Byłem niedawno we Wrocławiu na kilka dni Ukraińców było więcej niż Polaków :D
0
@hayek Taa liczyć na stany XD Bo nam rzucili troche złomu. Najbliższa wojna jaka może wybuchnąć to nie z Rosją a Ukrainą jak straszy Korwin. Przecież ich już jest u nas z 8 milionów te socjale dofinansowania praca Ukrainiec ma lepiej w Polsce niż Polak. Teraz weźmy doświadczenie sprzęt z całego świata jaki ma ukraina możemy się zdziwić za parę lat sami sobie chowamy wrzoda..
4
@MESSIah16 Pokaż nam panie aborcja gdzie jest tak napisane? Jak masz taki wielki problem z tą aborcją to weź 10 koła i jedź do Czech są naprawdę większe problemy w kraju niż Twoja aborcja. Ilu jest księży pedofili ostatnio sobie zrobili imprezę i pisowcy nawet to ukryli. Bo Korwin gada że klepie swoje córki po tyłku XD ale jak masowo wyszczepiali ludzi nasyłali policję jak nadal lecą socjalale na Ukrainę jak niszczą gospodarkę to Konfederacja jako jedyna partia jednak dobra tak?
9
@mate92 Na szybko dodaj brak gotówki cyfrowy pieniądz pełna kontrola i inwigilacja każdego człowieka zakaz lotów samolotem elektryczne samochody brawo Polacy :D
2
@Mezocyklon87 Szaolin Wielgus XD chyba trzeba się faktycznie położyć i olać to wszystko szkoda nerwów Polacy lubią być dym..
1
@MESSIah16 Co ty masz z tą aborcją? XD
0
@Encore Nic mądrego nie powiedział od kilkunastu miesięcy nie oglądam towarzystwa z kanału.
4
Popis 70 % głosów. Po debacie po 20 latach wspólnych rządów dalej 2 osoby w Polsce na 3 to totalni idio**:D
Konfederacja totalna katastrofa trzecia droga zabrała im połowę głosów.
W sumie PO potrzebuje teraz praktycznie tylko trzeciej drogi do stworzenia rządu już nawet nie muszą prosić lewicy. Więc wracamy do unii i wykonywania ich rozkazów, lepsze to niż pisogród :D
0
No to zaraz husaria ruszy, 5 minut :D
0
Polska mistrzem Polski ale emocje jeszcze trochę :D
0
Cytując klasyka:
Trzeba anulować bo przegramy!
0
Na wybory do obory.. Jak śpiewał Bohdan Smoleń :D Czuję że to będzie piękny wieczór jak możecie piszcie odrazu wyniki bo nie wiem czy dam radę odpalić jakąś TV jestem w trasie.
0
@Szklaner Ciekawe czy serwery wytrzymają :D
1
@AmigoBlancos Oczywiście że się opłaca. Wczoraj akurat fuks ale proponuję coś w stylu tego często wpada:
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiIzOTkwMTMyODc2NTQ2MjAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.HuYslksEOLu8yXxWebaJ57hXHxcTLAWUztFxkJ4Lzxo&source=SB
5
Zobaczcie fb Pudziana :D Konspira pełną gębą chyba nawet moderacja by się nie przyczepiła do takiego wpisu/wideo :D
0
@Zoker Sama frekwencja będzie ciekawą informacją :D
0
Dane dotyczące frekwencji zostaną przekazane nam przez obwodowe komisje wyborcze o godz. 12:00 i godz. 17:00 - przekazał przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej.