jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jedno wielkie XD
0
Postaw na faule realu, real 1 faul do przerwy XD
6
Anka zatańczy, Roberto pewnie poparzy się kiełbasą i będzie pauzować 2 tygodnie :D
0
@prokofiew Przegrywamy mecz za meczem ładują nam po 5 po 4 bramki o czym ty człowieku gadasz XDDDD
0
Wypieprzą go w końcu?
0
@tristan87 Wiem ale nie powiem :D
0
Ru da wrona orła nie pokona!
Na Bod nara przyjdzie kara!
I te ślimaczki buziaczki tego się nie da odzobaczyć XDDD
0
@mekston Rekin też tyle strzela, w 3 sezony :D
10
Niech oni zdobędą tego majstra, Bayern znowu z niczym byłoby pięknie :D
0
Lepsze niż kabaret :D
0
@arasz1819 Za parę lat te dzieci i młodzież będą miały prawa wyborcze a Sławek nie ma nawet 40 lat, pomyśl trochę zanim coś napiszesz :D
0
Obrońcy żydów się znaleźli :D
18
Xavi jest z pisu? Drugi morawicki po co tak kłamać? To była jedyna szansa na trofeum w tym sezonie. Po co wgl dyskutować z oszustem, co mecz to samo pierdol...
6
1. Koniec ery, koniec projektu.
Puchary, piękny futbol za jaki pokochaliśmy Barcelonę.. W tamtych czasach taka Osasuna dostawała 3 do przerwy a do manity dobijaliśmy wychowankami.
2. Post Messi.
Tu chyba nie trzeba się rozwodzić. Messi z Barceloną na plecach bywały lepsze i gorsze momenty, Messi a później amigosi powoli schodzą ze sceny.
3. Schyłek.
Adama który pobiera minimalne wynagrodzenie, wielki Luuk, wychowankowie pokroju Minguezy nie grający na swoich pozycjach i nagle do głosu dochodzi alkoholik laporta z Xavim.
4. Nawet nie wiem jak to nazwać.
Ten po pijaku załatwił kasę Xaviemu na transfery. Mamy dużo mocniejszą kadrę niż w tamtym sezonie. Większość podstawowego składu to TOP 10 na swoich pozycjach.
Totalnie rozpieprzona drużyna.. Nie widać zalążka drużyny nie ma kręgosłupu. Może pora ustalić że szefem obrony jest Araujo albo Kunde a nie żonglować co mecz. De Jong robi za Busiego a Lewy i nowy brazol to jedyne 9 w klubie. Xavi to nie jest żaden trener. Być może jest dobry w taktykę w trójkąty kwadraty bardziej asystent ale kompletnie tego nie przekazuje na boisko. Nie ma pressingu zawodnicy grają nie na swoich pozycjach. Co do formy, hmm.. KAŻDY kto do nas trafia zalicza totalny zjazd to nie jest przypadek rozumiem jakby to były poszczególne jednostki które nie mają naszego słynnego dna. Lewy przyszedł maszyna, Gundo wiekowy ale prosto od Pepa i otwarcie krytykuje drużynę to mu się dostaje, Kunde dzik w obronie a dziś? Wczoraj Messi z kolegami miał na treningu solidniejsze interwały niż piłkarze w Barcelonie którzy stoją i klepią to rondo. Xavi zarządza piłkarzami jak debi* bo inaczej się nie da tego nazwać. W Fifie widzisz że zawodnik jest zmęczony to go zmieniasz a Xavi wyciska każdego do końca jak pomarańcza aż się nie połamie. Lewy szuka formy pół sezonu, Balde wraca po kontuzji gra na poziomie drugiej ligi, Pedri sił na 30 minut pewnie zaraz znowu kontuzja.. Ci na których można liczyć są ciągle w szpitalu albo cieniem na boisku.. Przecież możemy wystawić dwie różne linie ataku rotować( Xavi chyba nie zna tego słowa) i to są naprawdę zawodnicy z jakością.. Kolejny czynnik nietrafione transfery, jakiś chłop z dup* za 55 baniek który myśli że jest rekinem jeszcze droższy Raphinia który nigdy w życiu nie przedryblował zawodnika.. Wybory, kolega Roberto zamiast Fermina ciągłe mieszanie 442 433 zaraz znowu gra bez skrzydłowych albo Araujo na prawym skrzydle robiący wrzutki XD Gdzie ta szkółka? Jakieś nowe twarze aktualnie nie ma żadnego PO.
Wstyd że Xavi nie podał się dzisiaj do dymisji. Naprawdę szkoda marnować czasu na oglądanie bo to nie sprawia frajdy jak kiedyś fajnie że są momenty że Lewy strzela i tyle( wierni po porażce ble ble).
Chodzi o to że jest totalny rozpierdo*
Na drużynę składa się wiele czynników a u nas to wszystko leży. Tu tak wiele rzeczy jest do poprawy..
2
Jeszcze żeby Real zagrał genialny mecz ja nie wiem czy oni chociaż raz wrzucili piąty bieg :D
My się tłuczemy z Osasunami Las Palmasami nie do pomyślenia..
0
Albo odejdzie albo FC Barcelona to patologia.
Dobrze że chociaż bez manity.
0
@esem91 Xavi chce mu dać nowy kontrakt- PSYCHIATRYK
0
@Encore Wysłać tego alkoholika na leczenie.
6
ZRÓB ZMIANY!!!!!!!!!!!!!!!
Nikogo nie ma z przodu oba skrzydła wolne!!!!!!!!!
0
Xavi bez zmian XD
0
@pioz123 Widzę że chyba lubisz DNA Xaviego i oglądasz mecze w tym sezonie z wypiekami na twarzy :D
0
@tomek8756 Głosowała na pis :)
0
@pioz123 Ty najbardziej wiesz co by było gdyby.. Jackowski się znalazł XD
W klubie mogłyby być chociaż inne transfery a menel nakombinował jakiś dźwigni wydali 250 baniek a gra wygląda gorzej niż za czasów Luuka i wychowanków, Adamy który zrezygnował z wynagrodzenia żeby ratować klub. Ściągneli jakiegoś pajaca za 55 milionów który potrzebuje 10 strzałów żeby trafić w bramkę odrzut który się nie łapał u Pepa który myśli że jest rekinem ja pier***
2
Najeban* laporta z wielkim generałem urządzili Barcelonę :D
Eee spoko ten laporta taki wujek z wesela wypić lubi człowiek niczym się nie różni od Kuleszy. Niech czara się dzisiaj przeleje bo przy tej formie Basków możemy się nie załapać do LM w przyszłym sezonie..
1
Nie wiem jak można tak chu**** ustawić drużynę..
0
Murzyn wywraca się o własne nogi ten gwiżdże karnego XDDDDDD
1
Odkąd żyję Real zawsze grał z nami kontrę, długą piłkę. Czy na Ronaldo czy na Vinicjusa wjeżdżał boczny obrońca i wrzucał.
Baran Xavi zostawia lotnisko dla skrzydłowych, dodatkowo po UJ TRZECH ŚO?
Dlaczego jest tylko DWÓCH NAPASTNIKÓW i to środkowych?
Po UJ ten Roberto?
Może lepiej żeby tu się skończyło pogromem niech chłop jedzie grać sylwestra z dwójką a nie trenować Barcelonę bo to jest dramat!!!!!!!!!!!!!!!
0
Z tego co wyczytałem Inter Miami zaczyna pre sezon 22 stycznia czyli za tydzień meczem z FC Dallas o 6 rano.
https://scontent-muc2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/274697649_7689769844381560_2176161361118721916_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=mv7YsYZDgFYAX_S8B3F&_nc_oc=AQm2NMNqotCZFPDibBDTdGCMPZjbduP9LjSNNYmoMctIhpqzbS1wVAgdXw4pyfQGIu0&_nc_ht=scontent-muc2-1.xx&oh=00_AfCvAcjn7FboT5mAfKE-oigF1l6aKecWl48o0qnPnWDmWA&oe=65A96394
Brakuje tu jeszcze jednego pana:
https://i.ebayimg.com/images/g/VP4AAOSwQLBfEL~k/s-l1200.webp
1
@Lionel_Messi10 Intensywność większa niż w Barcelonie :)
1
Osasuna to nie jest nawet środek na ten moment tylko dół tabeli.. Zdyszani laga na Budymira a Xavi siedzi rozkminia uj wie co XD
My tradycyjnie klepu klepu w obronie do skrzydła powolnie bez polotu każdy sobie coś próbuje..