jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! Piorą te pisowskie zryte berety..
0
@HighestInTheRoom Mentzen opowiadał że w każdej takiej komisji zarabia się chyba około 3000 tys :D
1
Jak narazie ten nowy Suarez stawiany z Neymarem czy Ronaldinho zmarnował 3 setki w 30 minut w Barcelonie..
0
Komentarz usunięty
0
Kiedy Messi z Suarezem rusza?
0
@Gaz Komu przeszkadzał Luuk.. Barany i tyle
1
@Ptasior I fajnie niech się zbroją :D Ciekawe czy powalczą o jakieś tytuły..
1
@skubi99 Ty uważasz że Duda nie robi tego co chce Kaczyński? :D
1
@Kgorecki2500 Nie wiem co mu kazał robić i nawet nie chcę wiedzieć :D
Duda żeby zachować resztki twarzy powinien się odsunąć od pisu to może dostanie jakąś ciepłą posadkę w Polsce bo w Europie może być ciężko..
42
@Kgorecki2500 No właśnie wyszedł na totalnego imbecyla XD
Kaczyński kazał mu zablokować hajs na tvp więc Tusk go ograł jak dziecko :D
1
Sam byłem przeciwnikiem jego wypożyczenia czy transferu ale chłop na swoich barkach sam ciągnął nas ponad miesiąc.. Może ktoś inny w końcu odpali albo komuś zacznie rosnąć forma?
1
@Prorokk + dlaczego mamy finansować renty czy emerytury? Niech Bóg się tym zajmie.
0
@jawor2201 Takich czasów nie pamiętam niestety :D
0
Patrzę na tego Roque bardziej chyba przypomina Hulka niż Suareza.
I Xavi oficjalnie powiedział że nie podoba mu się Felix także Roque będzie pewnie próbowany na pozycji nie wiadomo jakiej czyli lewoskrzydłowy lewa dziewiątka biegaj gdzie chcesz :D
1
Ziomek chyba zostanie dzisiaj wywalony, szkoda że nikt nie ma odwagi zrobić tak z Xavim.
2
@LukaszFan Niech przyjdzie odrazu dostanie minuty i się zobaczy co to za grajek.
Xavi tak rozjechał zespół chyba sam nie wie kto ma kontuzje kto nie ma kto ma tendencję zwyżkową o ile ktoś taki wgl jest w kadrze kto gra za dużo za mało kto wrócił po kontuzji kto gra na jakiej pozycji którą nogą, już lepiej się w fifie ustalało skład bagno :D
0
Indiana, Openhainer, Bez litości 3 obejrzane. Jakieś propozycje na film wieczorem?
1
@Lionel_Messi10 Kiedy startuje nowy sezon czy jakieś rozgrywki? :D
0
Futbolove pięknie podsumował Barcę Xaviego:
9
Pep go zweryfikuje, Xavi cofnie w rozwoju.
0
@MarioVeB! Piękne :D
1
Szkoda chłopaka przy Lewym, Brazylijczyku czy rekinie dużo nie pogra..
0
Mirko Cro Cop - Historia Legendy
Gościu robi chyba najlepszy kanał w Polsce o sportach walki. Mega klimat, dzisiejszy odcinek o Mirko niemal godzinny jest co oglądać :D
9
Roman nie wytrzymał do pasterki..
1
Zajebiśc** Gruby i Leo po majstra!
0
@Muevertigo Wejście od tyłu nie miał szans nawet dotknąć piłki.
0
Powinno być kolejne czerwo!!!
0
@RobiS Podobny jest fristajla łaka maka fon :D
Chociaż ja bym obstawił Madonnę chociaż to nie ten tekst raczej :D
0
Wejście na Achillesa dlaczego var tego nie sprawdza..
3
Stonoga pod TVPIS ale mocne XDDDDDD
Zbychu chyba po %