0

@Kamiloza91 To nie te czasy że goliło się fraje to znaczy ogórków Almerije Elcze srelcze po 5:0 6:0. W tym momencie i real i Barca mogą wygrać zremisować i przegrać z każdą drużyną w lidze.. Jak ktoś dzisiaj pisał kociołek Panoramixa losowanie lotto :D

5

Messi, PSG :D
Na Muńsien wróci Neymar nawet bez kostki, nie wiem czy Verratti może grać ale Vitinha wraca do formy a Messi z Mekambe doszli do siebie po mistrzostwach teraz np nie zagrają w środę w pucharze bo odpadli i będą ładować bateryjki. To tylko 1 głupi gol a przecież bramki na wyjeździe się nie liczą może być np dogrywka.. Z tym że Bajer też powoli łapie formę :/ Messi w jednym sezonie liga mistrzów i mistrzostwo świata ohh :D
Co do Messiego prawie zawsze goli brodę przed jakąś ważną ceremonią i rozgrywa znakomity mecz :D Bałem się że De Bruyne albo inny Muller może go kiedyś łyknąć w asystach ale Messi jest kosmitą :D
Messi Ney Mekambe to trochę za dużo. Za każdym razem grając po dwóch obojętnie w jakiej kombinacji czy Leo-Ney czy Ney-Mekambe PSG gra lepiej tylko brakuje typowej 9. Może jak Messi zostanie powalczą np o Alvareza z City.
Patrząc na to co prezentuje Messi( w reprezentacji pogra przynajmniej do copa) fajnie jakby został jeszcze na sezon w PSG i dopiero wrócił do nas na 1-2 sezony, zahaczył jakiś MLS i skończył u siebie w Argentynie zobaczymy jak będzie :D A, jutro Messi odbiera nagrodę The Best czy jakoś tak :D

0

@Encore Ronaldinho>>> Messi i jego pierwszy gol w karierze :D

2

@Firestone Mi się wydaje że to może być drugi Bartra chociaż trochę inny profil obrońcy. Bartra trochę jak Pique wysoki klocek, Garcia niższy bardziej techniczny. Jak narazie zagrali kilka fajnych meczów, kilka razy dali ciała, Bartra kiedyś strzelił Realowi :D

0

@LukaszFan Co to za błazenada? XD Ty tak serio?
Wykładają sobie po golu i asyście przeciwko drugiej drużynie w tabeli i sztucznie się cieszą ahahahahahaha ksinę :D Grałeś kiedyś w piłkę? Strzeliłeś gola i powiedziałeś koledze z drużyny e no dzięki stary zajebist* piła! Wysyp 8 latków na stronie mnie rozwala :D

0

Fati oddaj dychę temu w różowej koszulce :D

Pique to ma łeb, za chwilę kończę karierę będę piłkarskim emerytem, piję wieczorem wino od Andresa, klepię Szakirę po udzie a może zrobić pożegnalny mecz legend na Camp Nou? Niee założę sobie samozwańczą ligę :D
Ktoś wie jakie tam panują zasady odnośnie drużyn strzelców goli itp?

0

@Emhyr Oo dzięki :D

0

@Emhyr Można link? Trzeba się tam logować?

0

@daniel32778 W tamtym sezonie nie wydaliśmy około 200 baniek. I przerżneliśmy z drużyną która w 2 ostatnich meczach straciła 9 goli. Co lepsze nie stworzyliśmy ŻADNEJ okazji, ŻADNEJ akcji a amigosi jak zwykle przeszli obok meczu. Już walić te punkty tak jak porażkę z Manu ale tam do 60 minuty chociaż biegaliśmy a tutaj przyjechaliśmy spędzić miło weekend..

8

Hamulcowy leśny dziadek nie biega do pressingu nie wraca do obrony za to mamy Ferrana Raphinie i inne cuda za milionowe dźwignie :D

0

laporta dawaj kolejne dźwignie bo Xavi nie ma kim grać, tym razem do 2197 roku :D

0

I nie zmienia się nic! :D
Pamiętam że rok temu byliśmy w podobnym momencie, była seria zwycięstw na styk a real w tym okresie grał piach. Z tym że z każdym meczem się rozkręcali i zdobyli LM a jak Xavi przegra ligę to trzeba go wypierpapier dyscyplinarnie po sezonie :)

1

Przydałby się taki Adama z De Jongiem :D
Zarąbiście zaplanowana kadra..
Depay by się przydał oh wait.. XD

5

Xavi z laportą chcą zostawić Busiego, kontrakt z roberto gotowy :D
Barcelono co Ty robisz XD

3

Mecz mógł być o 21 przynajmniej by człowiek zasnął i wstał normalnie do roboty :D

Barca niczym się nie różni od reprezentacji Polski. Lewandowski cofający się do rozegrania za jego plecami osamotniony Zieliński to znaczy Torres i długooooooo wielka czarna dziura na połowie przeciwnika w ataku :D 0 skrzydłowych 8 chłopa biega na środku boiska przy Busquetsie jak przy Krychowiaku :D

Cytując Szpakowskiego: Xaviiiiiiiiiii co Ty robisz!?!?!?!?!?!

1

Ależ my gramy padakę :D
Z jakąś Almerią która w ostatnich 2 meczach straciła 9 goli nie potrafimy stworzyć sytuacji..
Po uj on znowu zagęścił środek wokół Sztangi? To nie jest Manu które ciągle będzie presować tylko zespół do spadku który ma się bronić..

1

@Comentateiro Monaco grało mecz kilka dni temu pewnie zmęczenie a Nicea to nie takie ogóry :D

2

@michal26 Dopiero taki filmik pokazuje skale zniszczeń.. Trochę to wygląda jak Call of Duty albo kolejny Medal of Honor czyli nawet spoko :D Ale jak się pomyśli że to rzeczywistość tuż za naszą granicą to jest niepojęte że w XXI odwala się coś takiego.. Nie wiadomo jak i kiedy skończy się wojna ale Ukrainę będzie trzeba ,,odbudowywać/sprzątać" dobre 20-30 lat..

6

Tak po piwku lubię sobie wieczorem przypomnieć zwycięstwo Argentyny :D


Jedziesz sobie rowerem a tu nagle coś takiego.. Koniec świata wojna ufo wylądowało? :D

2

Dziwne że tam nawet karnego nie sprawdzali chłop wygrywa pozycje jest ciągnięty od tyłu..

1

Doliczy pewnie z 15 minut :D

1

Kurs 12 na real kusi.. :D

1

Tylko czekać aż Savić coś odwali :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Firestone Pytam o nasze 110 milionów i następcę Messiego :D
Dembele ile ma z 5? :D Kozak! :D

0

Brajtłajt 7 gol w lidze i bardzo ważne punkty niestety espaniolu..
Ile ma Torres Rapinha czy Fati? XD

2

Co do wczorajszego meczu myślę że obie drużyny w przebudowie i na podobnym etapie. Może Ten Hag ma większe doświadczenie w trenerce bo w kluczowych momentach Xavi nie pomaga drużynie wręcz szkodzi idiotycznymi zmianami czy taktyką a co on tam podłapał u tych kozoje*** przez kilka miesięcy :D
Narzekamy że nie grał Dembele czy Pedri ale w Manu też było sporo kontuzji. 2 wyrównane ekipy i tyle.

Jeżeli szybko ma coś z tego być to trzeba odcinać takich piłkarzy jak Sztanga, Roberto a laporta chce z nimi na siłę przedłużać kontrakty. Głupie ftopy transferowe rodem z fify typu Ferdynand czy Pirania łącznie ponad 100 baniek z jakiś dziwnych dźwigni gdzie na rynku za darmo byli do wzięcia Dybala czy Di Maria. Szczerze i tak byśmy tego pucharu nie wygrali jakoś mi to przeszło bokiem odzyskajmy ligę a w pucharze króla też będzie ciężko.
Sam nie wiem co zrobić z Xavim, pojedyncze ważne mecze np z Realem potrafi wygrać ale w pucharach totalna katastrofa, jesteśmy liderem ale walimy wszystkich po 1:0 jak Atletico za najlepszych lat z cudotwórcą Ter Stegenem na bramce.
Niby w tym sezonie mniej kontuzji ale Lewy też coś zmarniał fizycznie od przyjścia z Muńsien. Jakby faktycznie wzięli Fatiego dali mu wursta myślę że zasuwałby jak Mane nie wiem co jest u nas nie tak że każdy piłkarz ma taki zjazd. Wczoraj do 45 minuty fizycznie byliśmy lepsi o klasę od Manu a po przerwie znowu wszystko siadło jakby nie mieli siły biegać.

0

@pt9 A to sorry nie oglądałem całego problemy z netem :D

3

- Wyglądamy dużo lepiej fizycznie i jesteśmy lepiej ustawieni.
- Świetna obrona Manu praktycznie bez okazji.
- Końska pomoc De Jong genialny mecz powroty łata mija, w końcu tur Kessie i biegający przeszkadzający roberto.
- Karny trochę z dup* ale dlatego że Balde wygrał pozycje brawo dla młodego!
- Lewy kilka razy mógł zagrać do Piranii szkoda
Walczymy taką drużynę chce się oglądać a nie jakieś popierdółki :D

0

Di Maria, mistrz świata :D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?