jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@DLFCB Na frytki z Robertem + korek w tyłek. To są chorzy ludzie ich się powinno zamknąć w psychiatryku..
0
@MesQueUnClub96 Boże widzisz i nie grzmisz :D
Szkoda czasu na pisanie z dzieckiem..
0
@MesQueUnClub96 Nie płacz?
Wyrażam opinię że to debilny pomysł ale swoim komentarzem przebiłeś ten debilizm XD
0
Co poskakał to jego :D
Nie wiem w sumie po jaką cholerę rozgrywać dwa mecze kilka dni przed wielką imprezą..
0
@Gall Ale to są sępy nienachapane. Młodzi wilcy nie stare wygi jak było przedstawione w Ranczu. Lepiej dać im szansę niż walić ciągle na popis i odklejeńców z lewicy. Sam na przestrzeni lat/miesięcy widzę że Mentzen robi się na takiego cwaniaka ale i tak na nich zagłosuję może coś się zmieni na lepsze.
5
@Commandement Co jest złego w obniżeniu podatków? Od nowego roku będziesz walony przez unię za NOWY podatek od aut spalinowych. Oni jedyni chcą to zablokować i to jest złe?
Co jest złego w prywatnej służbie zdrowia? Skręcisz złamiesz nogę to czekasz na nfz parę tygodni czy idziesz prywatnie? Jak masz trochę rozumu to wiadomo że tego się nie da zrealizować od tak. Podobnie jest w wielu innych kwestiach.
Nie ma partii która każdemu by pasowała w 100 %
Donald nas wyeb*** parę lat temu, pis miało najgorszy rząd od 89 roku czy może debile z lewicy? Nie ma nikogo innego na scenie politycznej bo jakieś trzecie drogi to są chwilowe przystawki. Warto dać szansę konfederacji. I odrazu pierwsze ale aborcja. w uj nam jest teraz potrzebna kwestia aborcji xd
0
Komentarz usunięty
2
Część Polaków się opamiętała i Sośnierz czy Braun będą mówić jak jest :D a nie jakieś Róże które głosują za antypolskimi ustawami a mówią inaczej..
4
Reprezentacja Polski Amp Futbol Polska pokonała Anglię 1:0 i zdobyła brązowy medal mistrzostw Europy!
1
Jeśli coś nie jest białe i zbliża się do granicy, to trzeba ostrzeliwywać to tak długo, aż przestanie się zbliżać- Marszałek Józef Piłsudski.
Tymczasem po pis lewica:
1
Alba daje remis i zostaje parę minut.. gol + 2 asysty :D
Fajnie że sędzia bezpośrednio ogłasza decyzję :D
2
@blakkudium Pac :D Murzyny z lat 90 przyjmowali po 10 takich ciosów na rundę..
0
Komentarz usunięty
1
Messi>> Alba>> Suarez>> Kupon :D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiIzOTgwMTQxNTM4MDM3NTAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.eIuNoHKZDIE_Ho4my5YZ5fF3l9LyCUDa63RRbDKXTR8&source=SB
7
Alba>>> Messi !!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Jestem po tych nowych małpach. Planeta małp czy czy jakoś tak.
NIE polecam tego gówn*. Totalny syf zero akcji fabuły nawiązania strasznie się zwiodłem i nikomu tego nie polecam. Tymczasem Messi :D
0
Znakomity materiał o naszym nowym trenerze. Mnóstwo ciekawostek nawet nie wiedziałem że grał np przeciwko Maradonie.
0
@kaamil1910 Ferran to niech idzie do zoo rekina poudawać oby się go pozbyli jak najszybciej.
1
@Tomek_TF Oglądałem to z dziewczyną masakra XDDDDDD
0
@tomek8756 To my za Araujo 180 powinniśmy chcieć :D
1
Dawać tego Hansa niech bierze Kimisia i jakiegoś Milera żeby pykał z Lewym i Gundo. Przy okazji trochę wursta dla laporty i chłopaków żeby mieli siłę biegać :D
1
Coś nowa szyneczka nie służy :D
2
Sprzedać tego pajaca najlepiej do zoo we Wrocławiu będzie udawał rekina..
0
Messi i Ronaldo- 40, Bale i Ney- 20, inni typu Pedro czy Griezmann- 15
A koronę zdobywa jakiś SROLOCH z 21 trafieniami..
0
Kogo oni wpuścili na trybuny? XD
3
Pedri to chyba maratony z Roberto biega :D
0
Araujo..
Młody nie zdąży do szkoły jutro czy o ch** chodzi znowu Xaviemu????
0
Lewy usłyszał że Sroluch jest królem strzelców XD
0
Roberto wypada na miesiąc z opcją przedłużenia o dwa miesiące, nasz kapitan!!
0
Roberto pobiegał 30 minut i wygląda jak ja po całym meczu w B klasie dzisiaj XD
Przedłużmy kontrakt :D