jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@konrad1661 Walnęła?
1
@LukaszFan Remontują koło Nysy duży taki zbiornik i był totalnie bez wody ale już dawno z niego spuszczają tyle nawaliło jakieś 30 km ode mnie..
0
Ciekawe jak ta tama długo wytrzyma..
https://www.facebook.com/100009709186044/videos/1497842341610707/?idorvanity=2269867426595977
2
- O 2 w nocy Czesi mają spuścić więcej wody.
- opady przy naszej granicy to jest chore :O
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3755115574802694&set=p.3755115574802694&type=3
- Kłodzko. Mam do Kłodzka niecałe 40 km.. W Kłodzku sprawdził się czarny scenariusz - Nysa Kłodzka zaczęła wylewać. Około metra wody jest już na ulicy Skośnej i Chełmońskiego. RMF FM dowiedziało się, że burmistrz zdecydował o zamknięciu wjazdów do miasta. Z Kłodzka w tej chwili można tylko wyjechać.
Kilka ulic - Matejki, Stryjeńskiej, Grotgera i Kusocińskiego - jest już nieprzejezdnych. O godz. 2:00 do Kłodzka dotrze 2-metrowa fala powodziowa.
- https://www.facebook.com/watch/?v=988976426330372
- https://www.facebook.com/KataklizmyPLWR/posts/pfbid0VJdoi5rQMqNH7djP36ie4aJ7kNGUM3nkGsTLURxZtmJnVB4hQa6GQiTWHQcogEfcl
Została jeszcze walka o most w Głuchołazach.
7
Armagedon. Idzie większa fala z gminy Międzylesie, niż było to w 1997 r., a jeszcze teraz zostały spuszczone dodatkowe wody z zapory w Międzygórzu, więc to wszystko się zbierze w Bystrzycy, a później pójdzie dalej. Prosimy ludzi, aby się ewakuowali. Nie nadążamy. Musi być samoewakuacja. Dzwonimy, informujemy szczekaczkami, żeby ludzie uciekali z domów - ci, którzy ucierpieli w 1997 r. – powiedziała dla RMF FM burmistrz Bystrzycy Kłodzkiej Renata Surma.
0
Donald ruszył 1527109 autami do Głuchołaz. Do Głuchołaz mam może z 80 km masakra..
https://www.facebook.com/watch/?v=515748497846008
3
Po 20 karnych powinno być w każdym meczu za takie coś :D
Ja pierdol* ten mierny klub..
4
Powinno być 3:0 jest 0:0
0
Ja pierdol* jak można czegoś takiego nie trafić :D
0
Podobno Messi ma już zagrać w nocy?
Bo nie wiem czy warto czekać :D
0
Godzina gry Lewandowski chyba jedno podanie i to niecelne XD
0
Wiecie gdzie można kupić miesięczny w Niemczech za 49 ojro?
Szukam czegoś online..
1
@Rust_Cohle Ja dzisiaj grube przody :D
0
Messi ostatnio wrócił do treningów, wiadomo czy zagra dzisiaj w nocy?
2
Inni tłukli euro Wiking odpoczywał i pakował chyba złota piłka za ten sezon będzie pewna :D
8
Yamal coraz bardziej przypomina Neymara albo poprostu YAMALA.
Wyprowadzenie piłki przy tej kontrze odrazu mi się gol z Bayernem przypomniał :D
1
Barca Barca Baaaarcaaa!
1
Ja pierdol* co za mecz!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
@Spacedragon Zobacz priv :D
1
Co tu dużo pisać jest pięknie :D
Jakby spaślak sprowadził jeszcze Nico śmiało możemy rywalizować na 3 frontach..
Widać jakiś pomysł na grę, Raphinia trochę wolny plemnik jak Messi ale po lewej stronie, Olmo taki mini Fabregas, prawa strona z Kunde i Yamalem mocarna, Lewy od strzelania zajebiści* morda się cieszy :)))))
0
Dziwne uczucie pewnych 3 punktów :D
Atleti i real mogą jutro znowu zgubić punkty a miał być taki kiepski sezon..
0
@juarez Kopacz: Facet potykał się o własne nogi :D
1
Nowy Pacześ:
4
Czyżby Mekambe= Hazard?
To dopiero by była historia :D
17
W tamtym sezonie był karny przeciwko nam za coś takiego..
0
@Tibu Wiesz że on był prezesem dwa razy geniuszu?
1
@Tibu Po co robisz z siebie idiotę?
2
To po chu siedział 3 miesiące bez operacji? XDDDD
Zarządzanie w tym klubie to dno.
0
laporta żebyś siedział dziadu..
0
@RobiS Mam 2 opcje- pytanie i ponowne hasło ale na ten sam e-mail WTF.
Próbowałem dzwonić ale infolinia do 18 koszt 2,50 za minutę. Nic nie zmieniałem nie mam pojęcia dlaczego nie mogę się zalogować co za syf..