0

@konrad1661 Walnęła?

1

@LukaszFan Remontują koło Nysy duży taki zbiornik i był totalnie bez wody ale już dawno z niego spuszczają tyle nawaliło jakieś 30 km ode mnie..

0

2

- O 2 w nocy Czesi mają spuścić więcej wody.

- opady przy naszej granicy to jest chore :O
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3755115574802694&set=p.3755115574802694&type=3

- Kłodzko. Mam do Kłodzka niecałe 40 km.. W Kłodzku sprawdził się czarny scenariusz - Nysa Kłodzka zaczęła wylewać. Około metra wody jest już na ulicy Skośnej i Chełmońskiego. RMF FM dowiedziało się, że burmistrz zdecydował o zamknięciu wjazdów do miasta. Z Kłodzka w tej chwili można tylko wyjechać.

Kilka ulic - Matejki, Stryjeńskiej, Grotgera i Kusocińskiego - jest już nieprzejezdnych. O godz. 2:00 do Kłodzka dotrze 2-metrowa fala powodziowa.

- https://www.facebook.com/watch/?v=988976426330372

- https://www.facebook.com/KataklizmyPLWR/posts/pfbid0VJdoi5rQMqNH7djP36ie4aJ7kNGUM3nkGsTLURxZtmJnVB4hQa6GQiTWHQcogEfcl

Została jeszcze walka o most w Głuchołazach.

7

Armagedon. Idzie większa fala z gminy Międzylesie, niż było to w 1997 r., a jeszcze teraz zostały spuszczone dodatkowe wody z zapory w Międzygórzu, więc to wszystko się zbierze w Bystrzycy, a później pójdzie dalej. Prosimy ludzi, aby się ewakuowali. Nie nadążamy. Musi być samoewakuacja. Dzwonimy, informujemy szczekaczkami, żeby ludzie uciekali z domów - ci, którzy ucierpieli w 1997 r. – powiedziała dla RMF FM burmistrz Bystrzycy Kłodzkiej Renata Surma.

0

Donald ruszył 1527109 autami do Głuchołaz. Do Głuchołaz mam może z 80 km masakra..
https://www.facebook.com/watch/?v=515748497846008

3

Po 20 karnych powinno być w każdym meczu za takie coś :D
Ja pierdol* ten mierny klub..

4

Powinno być 3:0 jest 0:0

0

Ja pierdol* jak można czegoś takiego nie trafić :D

0

Podobno Messi ma już zagrać w nocy?
Bo nie wiem czy warto czekać :D

0

Godzina gry Lewandowski chyba jedno podanie i to niecelne XD

0

Wiecie gdzie można kupić miesięczny w Niemczech za 49 ojro?
Szukam czegoś online..

1

@Rust_Cohle Ja dzisiaj grube przody :D

0

Messi ostatnio wrócił do treningów, wiadomo czy zagra dzisiaj w nocy?

2

Inni tłukli euro Wiking odpoczywał i pakował chyba złota piłka za ten sezon będzie pewna :D

8

Yamal coraz bardziej przypomina Neymara albo poprostu YAMALA.
Wyprowadzenie piłki przy tej kontrze odrazu mi się gol z Bayernem przypomniał :D

1

Barca Barca Baaaarcaaa!

1

Ja pierdol* co za mecz!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

@Spacedragon Zobacz priv :D

1

Co tu dużo pisać jest pięknie :D
Jakby spaślak sprowadził jeszcze Nico śmiało możemy rywalizować na 3 frontach..

Widać jakiś pomysł na grę, Raphinia trochę wolny plemnik jak Messi ale po lewej stronie, Olmo taki mini Fabregas, prawa strona z Kunde i Yamalem mocarna, Lewy od strzelania zajebiści* morda się cieszy :)))))

0

Dziwne uczucie pewnych 3 punktów :D
Atleti i real mogą jutro znowu zgubić punkty a miał być taki kiepski sezon..

0

@juarez Kopacz: Facet potykał się o własne nogi :D

1

Nowy Pacześ:


4

Czyżby Mekambe= Hazard?
To dopiero by była historia :D

17

W tamtym sezonie był karny przeciwko nam za coś takiego..

0

@Tibu Wiesz że on był prezesem dwa razy geniuszu?

1

@Tibu Po co robisz z siebie idiotę?

2

To po chu siedział 3 miesiące bez operacji? XDDDD
Zarządzanie w tym klubie to dno.

0

laporta żebyś siedział dziadu..

0

@RobiS Mam 2 opcje- pytanie i ponowne hasło ale na ten sam e-mail WTF.
Próbowałem dzwonić ale infolinia do 18 koszt 2,50 za minutę. Nic nie zmieniałem nie mam pojęcia dlaczego nie mogę się zalogować co za syf..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?