6

- Mega przyjemnie się ogląda naszą grę
- Młodzi w pomocy sztos
- Yamal chyba nieco zmęczony, Balde na motorze sam sobie

Sędzia totalny odklejeniec to nawet widać po twarzy, idziemy z kontrą chłop łapie w pół nie dostaje kartki strzelić 2 bo on może coś nam wyczarować..

0

Vamos Lewy!!!!!! :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kolano chyba po chłopie i zostajemy bez bramkarza zajebiście..

0

Dwusetkę wyciągnął i wypił :D

0

@Xxxbarca4ever Na dole po prawej chyba Kunde został a później piłka wyznaczała niestety prawidłowa brama..

0

Garcia totalne dno dzisiaj ten młody na lewej też jakiś ociężały..

0

Kurde ale fajnie szli..

2

Vamos Lewy, klepie syna jak ma grać :D
Bardzo spoko mamy stroje :)

0

Narazie to nas topi żółta łódź podwodna..

0

@BulaKG Noo wczoraj też mi Bayern 2 do przerwy siadł za 500 ale w sumie tylko 200 na plusie. Przeważnie tylko gole do przerwy gram :D

1

Anthony Joshua vs. Daniel Dubois ależ wpierd******


0

@ViscaelBarca2007 Może na początek ktoś powinien mu pokazać jak się trzyma gardę? Przecież cały pojedynek opuszczone ręce.. Chłop się zachowuje jak na wuefie kto mocniej uderzy w worek albo boksera :D Np Fury już schodzi ze sceny ale miał cwaniactwo świr, Joshua oprócz tego że jest duży i nabił staty z kelnerami niczym się nie wyróżnia.

0

@koziar Kliczko schodził ze sceny o czym Ty piszesz :D

0

@Majkel34 Niech się zajmie siłownią nie boksowaniem bo do tego kompletnie nie ma serducha.

0

Kulturysta i tyle w temacie..

1

Jest męczennik będzie kino :D

0

Tibo ładnie uderzył :D

0

Ale Tomka dzisiaj piecze, pięknie się tego słucha :D

5

Nawpuszczali jakiś ogórków Ronaldo by miał z 300 goli w takiej edycji :D

0

Tylko czekać aż Zajączkowska się poślizgnie i wypadnie przez okno..


1

@Bartula Czytałem teraz że ,, miało nic nie być,, ale gdzieś tam u was chyba wał przerwał i trzeba się ewakuować..

10

Wojna? Jaka wojna :D I to tuż za naszą granicą..
Powódź? Eee tam trochę popada przeżywacie :D
Szczerze też tak myślałem.. Fajnie że jako naród potrafimy się zjednoczyć z obojętnie po jakiej stronie politycznej jesteśmy. Tusk w ciągu 2 dni zmienił 4 razy zdanie w Kłodzku od wczoraj brakuje pitnej gdzie to wojsko? Tymczasem te debile u góry zaczynają się kłócić kto robił zbiorniki zamiast zacząć działać..

0

Moment zerwania mostu w Głuchołazach..
https://www.facebook.com/reel/508767212093937

0

@michal26 Ludzie na bieżąco wrzucają co tam się dzieję.. Nie do pomyślenia nieraz się tam jeździ kilka razy w tygodniu.
https://www.facebook.com/groups/klodzko998alarmowo/

1

@Chaoss https://www.facebook.com/KataklizmyPLWR

I samo Kłodzko ludzie co chwilę coś dodają. Równo o 2.00 ma przyjść dwumetrowa fala.. Później będzie wszystko walić na Nysę 30/40 km od mojej miejscowości w głowie się nie mieści...
https://www.facebook.com/groups/klodzko998alarmowo/

3

Komunikat RZGW we Wrocławiu:
Uwaga! Krytyczna sytuacja na zbiornikach Międzygórze na Wilczce i Stronie Śląskie na Morawie z powodu błyskawicznego naporu wody. Poziom wody przekroczył na obu stan krytyczny i woda przelewa się przelewami powierzchniowymi. Mieszkańcy niżej położonych miejscowości są ewakuowani.
Wszystkie urządzenia obiektów - upusty denne, środkowe i powierzchniowe przepuszczają teraz maksymalne pojemności wody. Ale obsługa techniczna zbiorników utraciła już możliwość ich kontrolowania.
Zbiornik Stronie Śląskie na Morawce: awarii uległ automatyczny system kontrolno-pomiarowy obiektu. Nie ma możliwości odczytu stanów wody. Łaty wodowskazowe są zatopione pod wodą. Również brak zasilania elektrycznego. Obsługa nie ma możliwości do sterowania urządzeniami obiektu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?