jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Serce Maradony pochodzi z Argentyny ale nos z Kolumbii XD
https://content.api.news/v3/images/bin/ad7ac82b7b2b0cfc59491135a133d2d9?width=768
0
@NeroTFP1 Stanowski będzie lizać jaja :D
6
@barcelonaLM Można nie lubić Konfederacji ale Bosak pasuje na premiera. Wiedza na każdy temat w każdym programie nawet te idiotki z lewicy go słuchają.
0
Trampek wygra wybory a on się w tańcu nie pierd*** może będzie III wojna :D
0
@michal26 Piękna sprawa!
Ciekawe jak ,,polacy" będą próbować obejść system :D
1
@Kgorecki2500 A do tego jest uchodźcą bo uchodzi za debila :)
0
@Vampir707 To w końcu Konfederacja jest ruska czy niemiecka? XD
Może przeczytałeś postulaty jakie ma afd? Wpis/tłumaczenie Mentzena na ten temat?
1
@JimMorrisonFCB Z tego co widziałem poniedziałek 3 rano.
0
@Kubsoleon Może im wcisnąć jakoś Torresa..
Mega pojedynki biegowe z Kunde :D
0
@PatrychoO Drużyna nie istnieje? Wygrali 4 mecze i dostali właśnie wpiernicz ale z liderem. I tak cud że się utrzymują w ścisłej czołówce, ciekawy jestem kolejnych transferów :D
2
Sprawiedliwości stało się za dość :D
Rodri to Busi na sterydach, Olmo taki Fabregas, 60 letni Navas wyjęty z zamrażarki no i Yamal co zapierdoli* bardzo fajnie się ogląda Hiszpanię :D
W nocy znowu jesteśmy Argentyńczykami :D
0
Nico? Olmo? Ansu! :D
0
Yamal z Nico grają jak niegdyś Goku z Vegetą w marynarzyka o wodę :D
Jak ten spaślak laporta to spieprzy to won z klubu..
0
@Zoker No wiadomo ale wprowadzają dużo poprawek żeby to jakoś wyglądało :D
2
@Zoker Całe szczęście że powstaje mnóstwo modów i remake jedynki..
0
Inter Miami pod nieobecność Messiego wygrał chyba 4 mecze pod rząd. Dziś w nocy sromotny wpiernicz z wiceliderem( już lider) 6:1 i czerwony Busi :D Ale w tabeli i tak to dobrze wygląda..
0
@Azi Przecież my właśnie nie mamy kasy :D
Yamal poza paroma bramkami asystami i tym że potrafi przejść czasami jednego zawodnika nie jest jakiś wybitny.. Oczywiście na swój wiek jest kozakiem ale takie 240 milionów rozwiązuje wiele problemów..
0
@Azi + 200 milionów za dziecko?
0
Coś więcej niż klub, brak reklam na koszulce itp to już dawno przepadło.
Teraz co chwilę jakaś afera instytucja zarządzana przez alkoholika spaślaka.
Aktualnie żaden piłkarz może poza Ter Stegenem nie powinien mieć immunitetu czy statusu legendy. Stara gwardia odeszła więc jeżeli ktoś proponuje 100 za Araujo gdzie mamy chyba z 8 ŚO z wracającym Lengletem czy Garcią sprzedać to w cholerę! To samo tyczy się np De Jonga. Oferta PSG za Yamala przy sytuacji finansowej klubu to przecież złoto.. Yamal do czasu pierwszego urazu jak dalej będzie tyle grał może być drugim Fatim..
2
@Rust_Cohle No sam sobie odpowiedziałeś XD
Jedzie się po nim bo zrobił 4 żółte kartki w meczu za dostał jedną o czym tu gadać :D
1
@Kapitan hawk Widzisz a mnie wczoraj :)
0
Piękny to tam chyba dojdzie zaraz na tym boisku..
Z połowy niedługo będzie walić XD
Dziadek ponad reprezentacją fajnie jakby odpadli.
1
,,Kosmiczny mecz"
Szkoda na to darmowego czasu.
0
Nie ma się co dziwić że piłkarze z ekstraklasy błyszczą na tym turnieju..
30 minut nawet nie średniego tempa i wszyscy piłkarze są zajechani XD
Barca vol.2
2
Dariusz Szpakowski:
"To są dla mnie mistrzostwa takich zmęczonych ekip, zmęczonych gwiazd i troszkę myślę, że UEFA w tym przypadku, a za dwa lata FIFA, wyciska cytrynę, w której już prawie nie ma soku."
20 minut hitu Belgia Francja i wieje ujem jednym słowem.. Drużyny pokroju Gruzji czy Albanii nagle sprawiają kłopoty.
0
@draxidox Później kończą jak Kubica XD
Tak zwani dawcy :D
3
Frajer Belingam..
Nie wiem czy on czy Vini jest gorszy tfu!!!
8
Ten pajac z Madrytu rosołu dzisiaj nie jadł?
Pieprzony nurek..
1
Ewa Zajączkowska( ta z długimi nogami z Konfederacji) o Dragon Ball, złota kobieta :D
https://www.facebook.com/reel/1007164864266441
1
Dawno nie oglądałem siatkówki..
Jestem w szoku na jakim my gramy poziomie :O
Zagrywka napierdala** po 130, Bieniu jak zawsze tyko Janusz zmienia i bardzo dobrze!
Bołądź leworęczny jakie petardy w 6 metr masakra..
Płacić hajs na siatkę nie na kopaczy!!