0

Lewy ma to kopyto.. XD

0

Straszny bałagan dzisiaj, Żul De Jong sędzia najgorsi na boisku.
Oby Olmo lub Gavi wszedł już w przerwie za De Jonga..

0

@Sulimo Vinicjus też tak padł z głodu w tym sezonie, śmiech na sali :D

2

Za dwie godzinki Messi gra mega ważny mecz?

0

Kilka dni wyjęte z życia można w skrócie co się działo?
Wiem że Messi przegrał mecz że jutro wybory w Ameryce jakieś plotki o III wojnie światowej coś ciekawego się jeszcze działo? :D

3

Fajna animacja od just cartoons wczorajszego meczu :D


Dodam jeszcze suchara: Dlaczego Mekambe nie opowiada kawałów? Bo wie że je spali :D

1

@Messi1000000 Casado czy cała reszta zagrała kosmiczny mecz ale za każdym razem jak był pożar piła szła do Pedriego.. Dużo razy wrzucany na konia za każdym razem klej w nodze, nie wiem czy Iniesta miał taką technikę jeśli chodzi o opanowanie piłki..

1

@kanver_ Mini Xavi a w zasadzie Pan Piłkarz Casado!!! Tym bardziej że grał z żółtą kartką genialny chłop!!

3

Ależ kur** piękny dzień żyć się chce!!!!!!!!!!!! :D

5

Alexis Sanchez, Sancheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeez dwa zero!!!!!!!!!!
Ale się jaram tym meczem dawno nie było takiego uczucia że się odpala stare skróty :D


0

Macie jakiś link?

6

Niech gra więcej!!!
Będzie drugi Fati..

0

- Było widać różnicę klas chociaż mogło być ciekawie z tym karnym
- Ten pierwszy Olisadebe taki sobie podaj do tyłu a w defensywie strasznie słaby
- Szkoda że Kacperek tak późno wszedł
- Patrzę na Glika Pazdana czuję respekt chłopy czyszczą wszystko, patrzę na Bednarka widzę takiego Peda** z ogolonymi nogami.. Chłop nie powinien grać w reprezentacji po blamażu już nie pamiętam z kim bo myślami jest na wakacjach..

0

@Szklaner Napiszę na priv bo bana dostanę :D

0

@siuuu Wydawało mi się że aktorka głosowa Goku również zmarła, chyba w tamtym roku..

0

Kaaa meeee ha meeee haaaaaaa!
Jestem po 1 odcinku nowego Dragon Balla, chciałem zapytać jak wasze wrażenia? Moim zdaniem wstęp trochę przydługi ale fabuła bardzo ciekawa, strasznie mi się podoba kreska mega to wygląda :D Ktoś wie co ile będą odcinki i ile? Czy seria jest skończona bo wiadomo że Akira zmarł.. Fajnie usłyszeć jak Goku znowu drze japę :D

0

@mientusek1407 Taki mini Xavi fajnie gra :D

1

Nasz Pedro z brameczką, brzuszek jest chyba coś mu się urodziło ah ten wąsik :D
https://www.facebook.com/watch/?v=1066409868599038

2

Oby jak najszybciej opuścił nasz klub, dno :)

1

Ręcznik, dawać Szczęsnego :D

4

Uznali w końcu.. Messi :D

2

Poyebana sytuacja w tej tabeli się robi :D Chyba nikomu nie chce się tego analizować ale serio wygląda wszystko ciekawie..

3

Hans trochę dał d.. można było rotować dzisiaj nie na wyjeździe z Osasuną.
Torres dramat.
Jeszcze z jedną dwie i na pewno oszczędzać Yamala szkoda takich chamskich fauli.

2

Nie tylko jang bojsi( Yamal) ale niech old bojs dzisiaj trochę postrzela już niewiele do 100 brakuje :D

0

Wczoraj zaliczyłem tzw zgona, co się stało że dostaliśmy tak wysoko?
Gra aż tak słabo wyglądała czy powoli wyszło zmęczenie i braki kadrowe?

2

Pajac robił co mógł na szczęście 3 punkty trafiają do nas :)

7

Gdzie ty kurw* łysa masz kartki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Dlaczego zawsze dostajemy takich skurwysy*** do sędziowania?
Połamać ich tam mają?
Gdzie jest var przecież czarny wpycha Lewego na bramkarza!!!!!!!!!

0

@Krzysztof1987 Oglądam mecz Barcelony nie realu..
Drugi WIELBŁĄD to wejście od tyłu w nogi Torre chyba i puszczenie akcji :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?