jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@cchesterr43 Od kilku miesięcy cała Polska się tak czuje :D
21
Spinacie się czy ktoś sobie wystrzeli w powietrze 50 zł, laporta wystrzelił 55 milionów euro! :D
1
Zostaje na sylwestra, później się zobaczy :D
0
Dzisiaj przeczytałem:
- Laporta sprzedał tą trybunę za szynkę i Olmo dalej będzie kaleczyć ten sport u nas.
- Yamal ma być normalnie dostępny na ten superpuchar czyli półfinał z Bilbao
- Messi ma być wypożyczony jak już ogarniemy nowe Camp Nou
- Jak nie ogarniemy Camp Nou w terminie to obecny stadion ma być wykorzystywany do jakiś imprez i zostaniemy bez stadionu czyli będzie trzeba od kogoś wynajmować
0
Nawet nie wiedziałem że Polak broni w Leicester :D
Fajnie jakby się utrzymali :D
0
@Barclonismo Kurczę myślałem że będzie więcej odcinków..
Ramy czasowe rozumiem ale tak namieszali skąd są Kaioshini kto jest czyim ojcem bogiem itp bodajże 3 odcinki do tyłu :D
0
Czyli za 20 minut kwalifikacje w skokach? Normalnie są transmitowane?
0
@Barclonismo Czy ja wiem, dla mnie Goku wyglądał epicko w walce z kulobogiem jak odpalił ssj :D Vegeta bardzo spoko, ciekawe co dalej? Czy Buu się połączą i Goku zrobi fuzje z Vegetą dosyć szybko się to skończy czy będzie jeszcze dużo wątków bo sam powoli się zacząłem gubić w ramach czasowych kto jest jakim bogiem itp :D Animacje fajne, walki bardzo starannie zrobione chociaż walk jest dla mnie za mało, za dużo żarcia Goku to chyba ze 30 % wszystkich odcinków :D
0
Od kilku dni wyświetlają mi się posty że Guardiola chce Messiego na miesiąc do pomocy w City :D Ciekawe czy Messi by się zdecydował przyjść do nas na zimę gdyby prezesem nie był laporta :D
3
Kolka Cherry w dino, szkoda że nie w puszce taki nawet czuć smak dzieciństwa :D
0
@Kengo Dlatego czasami fajnie pomyśleć jakie niesamowite rzeczy są na innych planetach, coś co nie ma racji bytu na ziemi może sobie żyć na marsie :D
0
@michal26 Niestety nie będzie żadnej niespodzianki bo Polacy są tacy jak mówił Stonoga w słynnym filmiku :D
10 lat temu Donald sprzedał pół Polski wykręcił grube miliony w amber gold i uciekł do Brukseli. Teraz pis chyba nie trzeba pisać co z nami robił. I co? I przychodzą wybory do europarlamentu PISPO ma blisko 80 % poparcia :D
Tu będzie podobnie nie wiem czy Trzaskowski nie wygra nawet w 1 turze bo ten chłop z pisu to totalny noname. A głosy nie rozłożą się aż tak bardzo żeby Mentzen wszedł do drugiej tury gdzie wygrałby z Trzaskowskim.
2
Yeba* tego sędziego który jest wszystkiemu winny bo nie pokazał przy pierwszych brutalnych wejściach żadnej kartki.. Ale Yamal przy każdym kontakcie do końca pierwszej połowy podnosił rękę żeby nie podawać do niego piłki bo coś jest nie tak przynajmniej 3, 4 sytuacje takie były. Z takim zarządzaniem Yamalem będzie drugim Fatim w niedalekiej przyszłości + więcej meczów w reprezentacji o nic najlepiej po 90 minut..
1
Bardziej Yamal źle stanął na murawie ale chłop go sprowadzał do parteru kilka razy, gdzie był sędzia? Żadnej kartki w 1 połowie to nie jest nawet kryminał nie wiem jak to nazwać.
1
Ważne że jest na szynkę i wódę :)
7
Witam po banie za napisanie prawdy o człowieku z gwizdkiem z ostatniego meczu, zdania nie zmienię :)
- Dali jakiegoś 31 łebka bez pojęcia, brak kartek, za przedłużanie gry( w pierwszej połowie dobre 10 minut, każde wybicie bramkarza, każdy aut cokolwiek trwało to zdecydowanie za długo)- bez reakcji. 2 połowa doliczone kilka minut to zmiany w obu drużynach trwały więcej.
- Za sam zamiar wejścia np była akcja w pierwszej połowie gdzie Raphnia zaczął rajd na 40 metrze ledwo zdołał uciec z nogami od jednego chłopa który leciał wślizgiem żeby odbić się od drugiego.
Ogólnie mecz przypominał bardziej KSW niż piłkę nożną. Praktycznie każde wejście to nie był atak na piłkę tylko na zawodnika. Lewy chyba ze 3 razy był ściągany przed polem karnym to samo Raphinia. Wiem że trzeba było wykorzystać sytuacje i by było git ale na ostatnie chyba 4 spotkania w 3 jesteśmy dyman* Dla mnie 100 % karny w tym spotkaniu na Raphini przecież chłop normalnie go pchnął jak ten był w biegu.
Kilka faktów:
- W ostatnich 15 meczach zachowaliśmy chociaż z 5 razy czyste konto? Hans przedłuża kontrakt bo Pena coś tam zaczął łapać ale tak nie może być nie rozumiem czego nie wstawi Szczęsnego chociaż raz na próbę.
- Ostatnie 2 ligowe mecze, 2 wybite zęby najpierw Olmo teraz Fermin- to pokłosie sędziowania
- Yamal ma decydować czy ma grać z kontuzją? Przecież po tym starciu on do końca pierwszej połowy jak miało iść do niego podanie machał ręką że nie chce piłki a jak ją dostawał odklepywał do tyłu.. Przecież to będzie drugi Ansu, w reprezentacji od dechy do dechy jakieś bezsensowne mecze towarzyskie..
Ogólnie jak było mnóstwo kontuzji to szło. Teraz mam wrażenie że Hans oszalał jak dostał tylu zawodników. W samym środku mamy przynajmniej za dużo 2, 3 zawodników oni nie wiedzą kto ma gdzie i co grać.
Casado czyści tył ok ale Pedri biega wszędzie, Olmo sam nie wie co robi na boisku ma być niby za plecami Lewego ale gra taką padakę że to jest wstyd że on tu wgl przyszedł za 60 milionów. Gavi? On wchodzi powiedzmy na pół godziny i nie słychać nawet żeby on podawał nie wiem jaką on pełni rolę na jakiej gra pozycji.. De Jong już jest na wylocie więc uff. Na szczęście nikt z nas się nie dał nabrać na pana rekina, nikt oprócz Hansa XD
Nie ma nikogo na lewe skrzydło, wypada Yamal będzie problem na prawym. Anka znowu rządzi z jakimiś ziomkami Lewy ma 4 setki i nie trafia, musimy się użerać z chłopem który myśli że jest rekinem i nie ogarnia podstaw piłki nożnej.
Pora odstawić mecze na jakiś czas całe szczęście że jest tylko Atleti bo poprostu wymiotuję La Liga, po tym co zobaczyłem. W każdej normalnej lidze jeden drugi trzeci chłop zobaczył by kartkę czy za faul czy za przedłużanie gry, upomnienie cokolwiek. Tutaj róbcie co chcecie połamcie ich na boisku nie będę reagował, podobnie było z Betisem i tym Ávilą on się zachowywał jak psychopata nie jak piłkarz, chociaż ostatnio wyleciał za sanki.
1
- Popierdolon* sędzia
- Bydło z Leganes nie gra w piłkę
- 21421742109 setek
- Garcia jakby dopiero karpia opierdoli*
Yamal i Olmo out może coś zacznie w końcu wpadać..
0
Kolejny łokieć na głowę i nic kurw*
1
Dawaj kartki jeban* skurwysyn* !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Niedojeban* sędzia chłop ściąga za koszulkę faul w drugą stronę!!!!!!!!
3 wybicie gra na czas gdzie ta pała ma kartki kurw* ma* !!!!!!!!!!!!
1
Gdzie masz kartki Ty kurw* jeban*
Znowu robią to samo pieprzeni drukarze...
1
Bednarek myślami na wakacjach znaczy na wigilii :D
2
Vini, lepszy remis niż.. :D
0
Heroiczny bój Rayo zasługują na pozostanie w La Liga !!
- 70 mógł doliczyć
- Vinicjus (dodajcie sami epitet)
- Brazol który wymaże Messiego z futbolu XD
Jak ja nie nawidzę tych ........... Jutro zwiększamy przewagę Vamos! :D
0
Santi Cazorla, aktualnie Real Oviedo, 40 lat zaplecze La Liga w 18 meczach gol i 4 asysty. Super artykuł trafiłem( szkoda że nie ma opcji zwijania komentarza):
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0siWG4nKrmGrakcdHHYHg9cL3Mfdu2EFxGGXW1QB3nWemWSrHzQnCGVQxPzj6oPnkl&id=100067026412135
0
Miał być Nico jest Olmo XD
15
Karmić psy na olx :D
1
Rozwiąż kontrakt chłopie.
0
- Torres, co z tego że strzelił jak jest totalnym dnem on wgl nie potrafi grać w piłkę rozwiązać z nim kontrakt bo to wstyd
- Pena, interwencja klasy światowej ale my w ostatnich 5 meczach tracimy chyba z 15 goli WTF
- debilne zmiany!!! Lewy jak Lewy ale Raphinia tak wcześnie???? Ta blond panienka opchnąć to nawet za 50 milionów z niego już nie będzie żadnego grajka
- ogólnie dobry mecz
- Fort dostaje kartę bo niby symuluje wybicie autu ale ten cham który z 5 razy wchodzi bez pardonu w naszych z czystym kontem
Wiadomo było że będzie trudno, fajnie że Roque dał pstryczka w nos laporcie, Yamal ciągnie cały wózek momentami przypomina Neymara w prime u nas i długo długo nic..
0
Z impetem się w niego władowała ta blond dziewczynka..
Chory psychicznie na skrzydle który przez 15 minut raz dotknął piłki na spalonym..
Zamiast wpuścić Gaviego gdzie jest mega twardy i ciężki mecz w środku żeby tam walił po kostkach tych chłopów to zmiany z dup*!!!!!!!!!!!!!