1

@michal26 Praktycznie cały wschód czyli elektorat pisiorów więc fajnie jak skubnie jeszcze parę % tęczowemu. Oby wszedł do 2 tury bo jak wygra tęczowy to będzie koniec Polski zrobią wszystko dla unii która jest coraz bardziej komunistyczna, jak wygra ten z pisu kolejne ileś lat będziemy toczyć wojenkę Polsko-Polską.

0

Mentzen o ukraińcach 100 % racji:


2

Pedri magiczna druga połowa. Obunożny niesamowite jaki ma instynkt do budowania akcji kiedy ma podciągnąć kiedy kiwnąć kiedy podać.. Oglądam mecz myślę aaaa przydałby się przerzut i Pedri zagrywa w tempo do adresata. Głównie on nas wczoraj napędził kozak!!

Raphinia. 95 minuta ulewa każdy wyczerpany a gość wali ten jeden ze swoich sprintów mija obrońców pakuję piłkę z zimną krwią i czeka.. Z czego on jest zbudowany nie mam pojęcia chyba jedna żyła, jak zobaczyłem że on leci z tą kontrą już wiedziałem że będzie gol :D Jakby mu kazali dobiec tak do Barcelony za 3 punkty on by chyba pobiegł ciekawe ile da radę jeszcze wytrzymać dla mnie na ten moment złota piłka aż wstyd że tak po nim jechałem ileś miesięcy do tyłu :D Predator!!!

Jeszcze chciałem dopytać co myślicie o Ferminie bo wiele osób po nim jedzie? Trochę słabszy sezon ale dla mnie i tak bardzo dobry grajek trochę zmiennik da się lubić :D

25

ANALOGIA DO REMONTADY Z PSG :D

Pamiętacie kto wychodził sam na sam z TER STEGENEM????? DI MARIA :D
Jakieś pojeban* uniwersum :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Remontada es posibleeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3

Pomijając debilne zachowania Szczęsnego Flicki ich powinien rozjeb** w szatni..
Grają jak panienki mecz się sam nie wygra..

1

@Pawci023x Tak sobie napisałem ale dyszka pewnie już pękła..

3

20 karny w sezonie ehh :D

0

W ręczną bardzo dużo prostych strat i błędów, odpalam Real a tam brameczka pięknie :D

13

Słabszy mecz, zmarnowane setki, sędzia idiota, faule, brak ewidentnego karnego, brak kartek, mało doliczonego czasu itp..
Ale nie rozumiem gdzie jest już powiedzmy 85 minuta i zaczyna się nasze słynne klepanko :D
Araujo Pena Cubarsi/ Pena De Jong Araujo/ De Jong Balde Cubarsi i sobie tak klepiemy 10 minut zamiast dostarczyć piłkę nie wiem nawet na 40 metrze do skrzydła i wrzucić ją na pałę na Lewego Kunde i przesunąć Araujo do ataku.. Przecież każda taka drużyna leci na kontrę więc zostawić De Jonga i jakiś dwóch szybkich zawodników np Balde. De Jong tyle bramek załadował- ten fajny zawsze gdzieś piłka spadnie odbije się to my gramy w obronie 20 podaniami wtedy Pedri złapie oddech i wyjdzie po piłkę..

3

- niewykorzystane sytuacje Lewy i bój się boga Raphinia..
- kolejny pajac przebrany za sędziego który powinien pokazać minimum 3 żółte kartki ja nie wiem skąd oni ich wyciągają.
- Pena. 30 spotkań, może 2 czyste konta? On nie może być numerem 1, dzisiaj nie trzeba rozgrywać od tyłu tylko dobrze obronić kilka strzałów na linii- Wojtek.

Paskudny chamski faulujący grający antyfutbol klub życzę im jak najgorzej czyli spadku. Będzie bardzo ciężko bo troszkę widać już zmęczenie u nas no ale jedziemy :)

0

Dawaj kartki łysy!!!!!!!!!!!!

0

Przydałby się rotacje ale musimy dopisać 3 punkty. Getafe też grało parę dni temu długi czas w osłabieniu może szybko spuchną, oby :D

0

Nawet jak nie było karnego to był eewidentny faul przed polem karnym :D
Jeba* real i sędziów żenada :)

2

- Oprócz baranów z gwizdkiem i De Jonga czuję się jak w teatrze :D
- Kosmos co my gramy, Yamal nie jest normalny..
- Wsadzić tą 3 i jak najwięcej rotacji
- Flick mega zmęczony czytałem że on wgl nie spał przed realem i rozkminiał plan na mecz

0

Macie jakiś skrót po naszemu?
Dawać po MANITĘ bo ten pajac z gwizdkiem będzie dalej czarować!!!

1

@KamQiX Wcześniej z tego powodu niby Modrić w półfinale nie grał :D

0

@Hosh Pewnie szynki dodał :D

2

Znalazłem na fejsie ciekawe czy jest coś na rzeczy :D
Vinicius Junior i Bellingham prawdopodobnie nie zagrają!!!
Brazylijczyk i Anglik mają bardzo poważne ZATRUCIE POKARMOWE przez zjedzoną w hotelowym barze sałatkę!

0

Sędzia robi co może :D

7

Schodź to nie drzewo XD

0

@Tusiek27 Czyli tylko dwie opcje banku do wyboru?

0

@Krzysztof1987 No właśnie nie jeden pies bo jak masz dwa banki do wyboru a masz konto w innym to nie przejdziesz dalej z formularzem geniuszu..

0

Zamawialiście może coś na raty z media expert?
Potrzebuję ogarnąć pralkę na raty i mam do wyboru tylko dwa banki nie ma santandera a na necie pisze że mają z nimi umowę..

3

Nottingham wskakuje na 2 miejsce w PL razem z Chelsea :D Co oni odwalają w tym sezonie :O

5

Znalezione na fb XDDD
19:00 - zarząd FC Barcelony analizuje możliwość wymyślenia urazu Daniego Olmo do końca sezonu.

0

Będzie mógł grać na treningach i chodzić laporcie po szynkę :D

1

@cchesterr43 Od kilku miesięcy cała Polska się tak czuje :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?