jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żeby jutro sędzia nie był taki niedojeban* :D
9
Chłop obcina losowej babce głowę, patroszy ją, je jej wnętrzności ale sąd musi NAJPIERW orzec czy koleś jest poczytalny czytaj pojeban* czy nie XD
Więc zmniejszą mu karę na 12 lat wypuszczą po 8 żeby mógł zadźgać kolejną osobę chory system w takim wypadku tylko i wyłącznie kara śmieci.
4
@norbi77 Skoro jest karny na Lautaro tu jest identyczna sytuacja.. Impet obojętnie czy obrońca trafił w piłkę, jeba* marciniaka..
3
@Lionel_Messi10 W tamtym sezonie za Taty Inter grał ofensywnie coś jak Barca Taty do przodu bez taktyki bez obrony. W tym sezonie oglądałem parę meczów Interu i grają mega topornie i defensywnie czyli Mascherano, Messi naprawdę nie ma z kim tam grać ciekawe co zrobi byle zagrał na mistrzostwach bo jest szansa :D
1
Przynajmniej sędzia który daje odrazu kartki za chamskie wejścia nie ta łysa pała..
3
Skoro Cubarsi trafia w piłkę ale najpierw w bok stopy Lautaro dlaczego tutaj nie było nawet Varu? Chłop z takim samym impetem wpieprza się w Yamala..
1
@mmaciass Weź pigułkę czy Touch Me Kiss me zna każdy ale też niedawno wpadłem na:
Bebiko Mexico, Dropsik, Start, Take me away, i love Poland kur mać, Protector Club, House, jadą świry jadą ile było tych hitów z Manieczkami :D
11
Taka kochani chodzi legenda, mama wysłała Hejzela do sklepu po ser biały, przyniósł żółty.. Dlaczego? Dlaczego? Bo nie ma BIAŁEGOOOOOOOOOOO!!!
Te utwory to totalny rozpierd** w aucie albo na słuchawkach pewnie większości młodzieży tego nie słyszała, dzisiejsze hity elektroniczne nie mają podjazdu.
0
@Technik Mówię weź pigułkę to zobaczysz, jadooooooooom!
0
@sonek Cisza cisza..
Bania! Bania! Baniaaaaaaa!
1
Dj Hazel nie żyje..
Mega szok, legendarne utwory Manieczki Ekwador ehh.
17
Ale Sławek ją rozjechał :D
2
Pederaście chyba coś pękło :D
2
Nawrocki mega mi przypomina tego brązowego Gumisia :D
2
Rodzin, żon, matek, kochanek :D
0
Ale Hołownia wylizał.. :D
1
Jest Maciak hahaha :D
Ale będzie jazda zaraz XD
2
Za chwilę kolejna debata :D
Tym razem każdy z uczestników zadaje sobie po 3 pytania, podobno mają zjawić się wszyscy kandydaci, Senyszyn znowu korale będzie grubo :D
0
@escarabajo Kampania :D Jutro kolejna debata o 18 :) Ale ogarniętego czarnoskórego w realu to ja za bardzo nie widzę..
5
Mam mnóstwo rozkmin anegdotek po wczorajszym meczu, ciekawe co Ćwiąkała jutro nagra, polecam obejrzeć fragmenty komentujących razem: Pol Ćwiąkała i foottrol czy jak on się tam nazywa.
- Lewy i Szczena jak my dowieziemy ligę i lm to jest historia na film dla Wojtka :D Ktoś by mi powiedział parę lat temu że w Barcelonie kluczowe role będzie odgrywać dwóch Polaków i będą lać każdego..
- Inigo praktycznie transfer z dup* chłop jest rzeźnikiem w obronie latał z chorągiewką wczoraj XD
- Rekin. Chłop rok temu nie pamiętał jak się gra w piłke ani uderzyć ani podać jeszcze jakiś wymyślony rekin ale po nim jechałem :D W tym sezonie koleś jest naszym Pedro
- Gavi Fermin Cubarsi Balde Yamal chłopaki grają razem praktycznie od dziecka będą stanowić o reprezentacji z 10 lat piękne czasy nastały.
- bydło z Madrytu, nie pomyślałbym że ktoś może przebić zachowania Vinicjusa XD
- sędzia na którego plują przed meczem, w trakcie powinien podyktować 2 karne wyrzucić jednego inżyniera nie zrobił nic XD
Każdego można osobno opisać ale co Hans odwalił to jest niepojęte.. Byliśmy w jednym z największych dołków w historii klubu a on robi coś takiego totalny szef!!
3
Inżynier z Niemiec :D
Chłop jest chory psychicznie wystarczy odpalić filmiki na yt jak chyba podnosił Anczelottiego czy uderzył lekarza albo kopał kolegów na treningu mina Modricia wtedy bezcenna XD
Głosujcie na Rafała będziemy mieli takich więcej w Polsce bo ośrodki już są stawiane :)
8
Ale jest zajebiście :D :D :D
1
Wielcy, wielcy jesteśmy!!
Jak nie po 90 minutach to po dogrywce każdy będzie nas DZISIAJ uważał.
Masz 25 lat. Najważniejsze dotychczas historie w życiu zrobić prawko matura, odwalasz taki mecz a za chwilę masz grać z Interem w półfinale!!!
Jak ja płakałem ze my te kur pokonaliśmy.. Na chwilę poczujmy się Kunde walisz od dechy do dechy każde spotkanie, resztę spędzasz na siłowni kolosalna forma..
0
- 442 może 2 razy wyszli z połowy
- wyszli ale było mega groźnie karny 1:1
- totalna dominacja
- analogiczna sytuacja real ma karnego
- Lucas blond niemiec Cebajos z tych sytuacji powinno być przynajmniej 2 kartki
Resztę nie ma co pisać nakurwiam* ich, zaraz pewnie wejdzie Mekambe ciekawe jak to się dalej potoczy..
0
Raphinia musi dzisiaj jechać z Lucasem ale czuję że Lamin dzisiaj zrobi coś magicznego, serio odpalił SSJ? :D No i Pedri..
0
Ale jestem podjarany, różne ważne mecze były w tym sezonie ale coś mnie ten mecz mega szturcha :D Możemy tym ... skończyć dzisiaj sezon :D
Mekambe, Modrić z ławki i dalej w sumie bida. U nas pewnie Gavi i Fermin podkręci tempo kurw* musimy VAMOOOOOOOS!!!
0
@jacobFCB Odrazu mi przyszedł na myśl Bohemian Rhapsody jak Fred się dowiedział że to ma, później ogłasza chłopakom podczas prób :)
6
Widzieliście co zrobił Raphinia przed wykonaniem karnego z Celtą? :D
1
Idealny mecz do spania :D
Belingam i Rudiger= bydło.
Muszą stracić dzisiaj punkty może Ernesto zrobi zmiany gdzieś w 60 minucie :D
4
Nie wiem jakim cudem Inter wygrał ten mecz ale to mecz za 6 punktów :D
Miało być tyle gwiazd a tam praktycznie nie ma kto grać, Masche z tą taktyką nadawałby się do Atletico :D