0

@RobiS Mam 2 opcje- pytanie i ponowne hasło ale na ten sam e-mail WTF.
Próbowałem dzwonić ale infolinia do 18 koszt 2,50 za minutę. Nic nie zmieniałem nie mam pojęcia dlaczego nie mogę się zalogować co za syf..

0

@AFA Potrzebuję wejść na pocztę baranie bo mam ważną sprawę do załatwienia i nie mogę się zalogować a Ty piszesz jak jakiś pierdolnię**

0

@mrboom ja pier... Przecież to nie jest do ogarnięcia :/

0

Wiecie może jak odzyskać hasło do poczty na wp?
Nie wiem czemu nie mogę zalogować a oni wysyłają mi hasło na meila na którego nie mogę wejść :D

3

Gdzie ten pierdolony var???????????

0

Możę kupmy Nico, wypożyczmy Olmo do Atletico wtedy możemy ich zarejestrować.. Nie no bez sensu co ja pierd :D

0

Paczka szynki od prezesa.
Bardziej debilnego ruchu nie pamiętam..

3

@Uukasz_93 Na uj ten Olmo?
Jak Gundo musi odejść?
Jak Pedri się połamie?
Jak Gavi się połamie?
Idiotyzm..

2

@Herato + Adama

0

@kosmos91 Jestem pewny że Roque odpali gdziekolwiek bo ma gazicho trochę Hulka mi przypomina.
Tylko te ...go kupiły, zmarnowali mu sezon, sprzedają albo wypożyczą za połowę mniej po czym odkupią..
1 transakcja i tracisz 3 razy debi* to łagodne określenie na Deco czy laportę tu powinny się odbyć wybory póki jeszcze sezon dobrze nie wystartował..

0

Pitbull ten piosenkarz? Jędrzejczyk jest do wyciągnięcia z Legii :D

1

@Radioactive9705 Moja miejscowość, podobno ktoś był przejazdem kupon wysłał w tesco, teraz netto :D

3

Z marszu Deco powinien wypierdala* a laporta zaraz za nim!!!
W obcenej sytuacji wywalamy za chłopa 30 milionów po pół roku wypychamy go na siłę z klubu XD To tak jakby wyjść i wyrzucić 20 milionów tfuuu..

0

Ćwiąkała: mam wrażenie że Barca leci teraz bez pilota. Czyli zje** zarządu :D


1

Najgłupszy klub na rynki transferowym, zgadnijcie o kim to?



Powrót Gundo, Felixa, Cancelo. Ansu i ferran kochają klub więc blokują Nico XD
Nico, chłop zna ligę, język z Yamalem rozwala euro po UJ oni kupili tego Olmo????
Rejestracja piłkarzy- XD
Jak ktoś ma na poważnie brać ten klub?
laporta to kłamca i alkoholik chyba pasuje go porównać z Grzesiem Lato..

5

Kilka wypowiedzi Smudy, co tu dużo gadać legendarna postać w polskiej piłce:


4

- wymęczone
- o dziwo dziadek Lewy +2
- puszcza młodych z dup* Ci wytrzymują
- gdzie ten Nico?
- Ferran wypierdala* :)

2

Rozwiążcie kontrakt z tym pajacem..

0

Dawaj zmiany chłopie..

4

Brameczka prawidłowa.
My nie potrafimy zrobić 3 podań po ziemi to jest kurw* dno!!!

6

Kiedy wejdzie Nico?

2

Tego się nie da oglądać..
Kto by pomyślał że tak szybko zatęsknimy za Xavim co za syf..

1

Odpaliłem, zobaczymy co ten Hans pokaże..

3

Grą to to trudno nazwać..

4

Jeżeli przegraliśmy 0:3 możemy wygrać w rewanżu 4:1!

0

@Pedri16Future Zobacz na czym oni dzisiaj grają :D

2

Bez murawy, bez stadionu, bez składu, z mnóstwem niepotrzebnych zawodników, szrotu pokroju Torresa tymczasem Atleti kupuje za 95 baniek Alvareza sprzedaje w parę dni 60 tys karnetów.
Niech ten pijaczyna dalej rozwala klub od środka :D

0

Znowu bez żadnego tytułu w sezonie :D
Lewy niestety ale powoli piłkarska emerytura..

0

@KrwawiaceoczyVEB
Olmo, Gavi, Pedri, Fermin, De Jong, Gundo, Casado, Torre, Bernal, ( Christensen).
Trochę dużo jak na dwa trzy miejsca w składzie chyba że z góry przewidują kontuzje :D

1

Nie było mnie w życiu praktycznie 2 tygodnie :D
Ktoś może mi logicznie wyjaśnić dlaczego Olmo a nie Nico?
Kasa praktycznie ta sama, nie widziałem turne atakujemy teraz bardziej środkiem jakieś nowe ustawienie? Z tego co widzę to my mamy chyba z 8 pomocników do tego czytałem że młodzi bardzo fajnie zagrali więc po co ten Olmo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?