jeykey1543
Dołączył/a: sierpień 2016
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wartość 12 mln, 24 lata. Jakby sprzedać tego Brajtłajta i tego ściągnąć za dobrą cenę to czemu nie. Jednak na ten rok i tak pewnie wypożyczenie gdzieś. Trochę tłok jest i tak.
0
Patrząc na skład to raczej dobry i dojrzały ruch przynajmniej dla Collado. Może przez rok ogarną trochę ten burdel i wychowanek jeśli dobrze pogra w Belgii dostanie minuty od Koemana/nowego trenera.
1
@Ansufati123 czy media donoszą, że Koeman zapłaci za niego 20 mln i jeszcze pensję?
1
@Ansufati123 z obrońcami bym się wstrzymał jakby nie było sensownych ofert, chociaż Umtiti i Lenglet nie gwarantują niczego. Już bym chyba wolał, żeby się Mingueza ogrywał. Tak samo przy nadwyżce pomocników De Jong zagra na ŚO lepiej od nich. Co do Coutihno i płacenia za niego 20 mln zmiennych i bajońskiego kontraktu to chłop musi być świetny by się obronić w tym zespole. Chyba w tym wypadku trzeba się pogonić, że była kasa i nie ma kasy, a za Cou dobrze by wyciągnąć cokolwiek i się pozbyć balastu. Tym bardziej, że jeśli mają się ogrywać młodzi to trzeba w nich uwierzyć jak w Pedriego. Puigowanie to tylko strata czasu dla młodzieży.
1
@Ansufati123 po pierwsze masz jakieś nieaktualne dane. Po drugie jest straszny tłok w składzie i żywienie gęb, które nic nie wnoszą może doprowadzić nawet do upadku klubu. Czy wygramy trofea i zarobimy to dopiero zobaczymy, czy odciążenie budżetu jest potrzebne Barcelonie jak powietrze, jasne, że tak i trzeba to zrobić.
18
@patrickjacob ja czekam aż w końcu przyjdą 3-4 wiadomości typu:
-Martin sprzedany za 15-20 mln
-sprzedany Coutihno
-sprzedany Pjanic
-sprzedany Umtiti i Lenglet
1
@mikokarla Cou to jest śmiech na sali. Chyba jego duży udział w wygraniu LM, by mnie przekonał, że ten piłkarz powinien zostać w Barcy.
0
@kejdzi jeśli chodzi o skład to wygląda to dużo lepiej niż rok temu. Jeśli chodzi o finanse pewnie też, ale trupy, które były magazynowane w szafie zaczynają śmierdzieć coraz bardziej.
0
Powinni mu jeszcze szukać nowego klubu. Wziąć kilka milionów za niego i kopniak w tyłek jeśli nie pasuje.
0
@Pawel13sz a Barca za pewne nie chce płacić ogromnej pensji i 20 mln zmiennych. Jakby zasoby były nieograniczone to czemu nie, ale w obecnej sytuacji Cou to jest kula u nogi.
0
@QuaReL wstawaj, zesrałeś się :)
0
@yoli trzymanie Cou to jest gwóźdź do trumny. Ani nie daje on jakości więcej niż szczyle ze szkółki, ani nie ma małej pensji, ani nikt nie dopłaci za niego 20 mln.
0
@gaucho104 przy ZP patrzy się czy ktoś medialny lub lubiany wygrał jakieś ważne trofeum. Ani LM, ani Euro nie wygrał piłkarz z topu ulubieńców, więc piłkę dostanie Messi, który wygrał Copa i ma wielu fanów, a poniekąd właśnie fani głosują.
0
@gaucho104 nie powinien i nie dostanie. Z jednej strony dlatego, że Messi to Messi, a z drugiej dlatego, że prawdopodobnie bez Jorgihno i Chelsea, i Włosi mieliby szansę na sukces. Wyobraź sobie Argentynę lub Barcę bez Messiego.
0
@Volley to, że Barca nie potrzebowała Alenii to nie znaczy, że nie potrzebowało go Getafe. Na plus, się pozbywamy gracza, który by nie grał, na minus, że znów się trudnimy rozdawnictwem. Zwykle tak jest, że zawodnik idzie do innego klubu, bo jakimś go nie chcą, ale często też kluby potrafią wyciągnąć niezłe siano za takich grajków tworząc wokół niego jakieś spekulacje czy udając, że jest większe zainteresowanie niż normalnie. Barca nigdy nie umiała sprzedawać i przydałby się im szybki kurs. A co do wychowanków to oni idą za grosze, a nawet patrząc na wiek co warci 3 razy tyle.
0
@Volley to przyszłość maluje się w czarnych barwach. Laporta miał czynić cuda, a tu poza kilkoma piłkarzami, którzy i tak by przyszli nie ma kasy na nic, a wychowankowie uciekają...
0
Jak Barca będzie dalej oddawała graczy za darmo lub półdarmo to cienko to widzę.
2
@gaucho104 ale gole i asysty mają drugorzędne znaczenie jeśli piłkarz nie wygrywa LM lub chociaż nie melduje się w finale wielkiej imprezy. Tak to działa.
0
@Iniesta19820815 przez mafię FIFA i UEFA może jest traktowane różnie, ale są to turnieje równorzędne i jeśli chodzi o poziom też są zbliżone, a Messiego zna każdy. Niestety lub stety tak działają te plebiscyty chociaż w tym roku Leo zasłużenie powinien wygrać ZP.
0
@Magicc89PL byłaby wielka szkoda, gdy po latach posuchy juniorzy nagle dostali realną szansę, by grać w Barcy, a tu cyk zwrot akcji i juniorzy chcą horrendalne kontrakty jak za Bartka. Wór kamieni na drogę i powodzenia. Rozumiem pogoń za kasą, ale chyba nie ma lepszego momentu dla młodych z La Massi niż teraz, gdy każda praktycznie pozycja w zespole jest słabo obsadzona i wystarczy dobrze grać i się starać, żeby zrobić fajną karierę.
0
@Iniesta19820815 trochę byłoby to śmieszne, ale jest to możliwy, lecz bardzo mało prawdopodobny scenariusz. Najzabawniejsze jest to, że o zdobyciu ZP decydują często dwa mecze plus pochodzenie klubowe :D
2
@Yanek ciężko, by stało się coś przełomowego w drugiej połowie roku. Jedynie problemy finansowe Barcy mogą popsuć sytuację zespołu i samego Leo w Barcy, ale ZP i tak trafi w jego ręce. No chyba, że tak jak z karnym na spółę z Suarezem Leo chciałby się tym trofeum podzielić z kimś np. Lewym okradzionym rok temu, ale wątpię, żeby to zrobił. Neymarowi mógłby zrobić taki prezent udzielając wskazówek w głosowaniu, ale na 95% do tego nie dojdzie.
1
@Krycha1899 w jego wieku to już raczej wiele trofeów nie zdobędzie. Nawet jeśli już to pełniąc rolę Maxwella. Kasa jednak nie śmierdzi, więc pewnie będzie palił głupa jak dotychczas.
0
@Tomek54321 jedynym sensownym rozwiązaniem jest znalezienie kupca, który będzie chciał trochę zapłacić i tyle. Barca i tak jest z nim w dupie. Kiedyś może by wyciągnęła za niego z 30 mln, teraz pewnie 15 - 20 mln. Zadaniem zarządu jest minimalizacja strat. Jakbym miał gotowe dobre rozwiązania to nie siedziałbym tu gdzie siedzę tylko kosił miliony w Barcy. Z tego co się orientuje to jednak zawodnik musi się na transfer zgodzić, więc kluczowe będzie przekonanie go w jakiś sposób, by opuścił Barcę.
0
@Gall z Pjaniciem i tak są kłopoty to chyba lepszym rozwiązaniem jest jakiekolwiek zachęcenie go do transferu niż oddanie za darmo zapłacenie kary i do tego wzmocnienie rywala...
0
@Gall przede wszystkim powinien przekonać samego zawodnika by pakował manatki, a co do sprzedaży zawsze jakiś kupiec z Chin, MLS czy Kataru się znajdzie. Mówić, że jest ciężko to nawet Bartek potrafił i oddawał za darmo.
0
@Krycha1899 o to właśnie chodzi, że jak będzie siedział to można mu trochę uprzykrzyć życie i zmusić do transferu, a tak dostanie kasę za nic i jeszcze wzmocni rywala. Skądś to chyba już znamy.
Chociaż patrząc na Pjanica akurat on osłabia rywala.
1
Niby Laporta nowy ład. Sprowadził pewniaczki za darmo, ale ze starym szambem widzę też sobie radzi podobnie jak Bartek. Oddawanie za darmo to chyba będzie nasza wizytówka.
0
I co dopłacić im jeszcze te 45 mln? To byłby absurd prawie jak z Pogbą...
0
@kaamil1910 bo tak rozłożono opłatę za Pjanica: 4 raty po 15 mln. Jeśli Pjanic grałby w Barcy to jego transfer zamknie się bodajże za 2 lata jeśli jednak go sprzedadzą to najpierw muszą zapłacić Juve. Więc to może być pyrrusowe zwycięstwo pozbywać się Bośniaka za drobne.