jeykey1543
Dołączył/a: sierpień 2016
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ksawizimens fajnie, że jesteś takim kibicem...
0
@krzyrzak69 oby oby. Trzeba robić presję. Myślę, że finał PK też się odbił w głowach Realu trochę. Atleti raczej to nie ruszyło, ale Real już z nami nie gra, więc ważne by mieć przewagę.
0
@krzyrzak69 ja się spodziewałem w sumie 5:0 dla madryciarzy. Było 5:0 w jednym więc drugi 0:0 i pięknie. A tak serią zaimponowało mi Getafe, ale mam nadzieję, że nic dwa razy się nie zdarza i z Barcą przegrają.
0
@Kamilb1988 nas ostatnio ograli, więc musimy się zrewanżować. Grunt, że wszystko jest teraz w naszych nogach i głowach. Piękniejszego weekendu kibic Barcy nie mógłby sobie wymarzyć.
Co prawda Atletico jest nadal z przodu i ma łatwy grafik, ale po najcięższym spotkaniu z tych 9 znów jesteśmy potencjalnie jeden punkt do przodu. I teraz 8 finałów, oby z takimi wynikami jak w PK.
VeB
1
@Kamilb1988 tego to się nie spodziewałem. Chyba jednak rzeźnicy z Getafe się zestresowali, że spadną i zagrali super spotkanie patrząc na statystki.
2
@Janek_7 może to było wwalenie na minę, ale Puig z Cornellą nic nie pokazał od pierwszej minuty. Trener nie jest od tego, by dawać szansę każdemu tylko, żeby wygrywać.
1
@krzyrzak69 pierwsza drużyna gra z ostatnią u siebie. Czego się spodziewałeś?
43
Koeman jest bardzo uparty to ma swoje wady i zalety. Jednak poklepanie go po brzuszku przez Pique piękne. Warto było nawet po to oglądać ten finał.
3
Duzi chcą więcej kasy, małym się to nie podoba. Ja niekoniecznie lubię zmiany. Obecna LM ma sporo wad, ale też zalet. W tych meczach potężnych drużyn jest jedna wielka wada. Mogą spowszednieć. LM to jest jednak święto i mimo, że znienawidzony przeze mnie Real dobrze sobie radzi w kliku meczach o stawkę, a Barca woli się bić na dłuższym dystansie to jednak zostawiłbym to po staremu. Każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety. Im więcej kombinacji tym gorzej.
2
@Janek_7 to może tak wyglądać jeśli jesteś fanem Puiga, ale rzeczywistość jest inna, widzieli to aż 3 trenerzy, widzą to komentatorzy. Puig po prostu tak gra, że z każdej akcji za wszelką cenę chce coś zrobić, ruszać cały czas do przodu, a tak się po prostu nie da. Real I PSG mając super graczy liczyły na kontry i tak przeszły dalej w LM. Nie ma sensu cały czas brzydko mówiąc napie*dalać do przodu. Może fajnie to wygląda, ale strasznie męczy. Trzeba czasem trochę pomyśleć zagrać na czas, a Puig nie ma tej umiejętności aż tak dobrze rozwiniętej. Dobry jest, żeby porwać zespół do ataku, ale żeby uspokoić grę niekoniecznie.
0
@forest Athletic z tego co widzę ma jednego bramkarza. Trochę nie widzę sensu trzymania aż dwóch, ale spoko.
1
@Pedritodejong uczę matmy, a widać większość nie zna się na niej jeśli uważa, że choćby ze względów finansowych Neymar jest osiągalny. Matmy warto uczyć wszystkich, bo potem wyrasta z ludzi banda debili głosujących na np. PiS.
0
@Kamilb1988 też właśnie sprawdziłem czy rzeźnikom nie grozi może spadek. Że tak powiem mają mecze z bezpośrednimi rywalami przed sobą za 6 pkt, więc niestety uważam, że dziś wyjdą raczej na luzie, żeby mecz się po prostu zakończył, a o utrzymanie powalczą w tych ostatnich 7 kolejkach i przede wszystkim z nami będą gryźć ziemię. Takie są moje obawy jeśli chodzi i dwa najbliższe mecze Getafe.
Obym się mylił.
VeB
4
@Janek_7 Pedri ma pauzę, a Puig menopauzę. Puig jest dobry na 15 minut jak nic nie wychodzi, żeby zrobić dym. Już Pan Ćwiąkała o tym mówił. To zawodnik destabilizujący przeciwną, ale i swoją drużynę. Tykająca bomba.
2
@lukas10 zdanie jak dupa każdy może mieć swoje. Jednak mogę uświadomić osoby, że ich zdanie jest błędne. Opisać dlaczego.
Równie dobrze ktoś może mieć zdanie, że PiS jest super, bo daje pieniądze za free. Czy mam uszanować to zdanie czy spróbować doedukować?
5
@lukking rynce opadają.
Barca: Panie szejku prosimy bardzo o wymianę Dembele za Neymara.
Pan szejk: nie ma sprawy, chcecie Mbappe w gratisie?
Barca: Nie, starczy nam Neymar. Neymarze obniżymy twoją pensję o połowę.
Neymar: O połowę to już mi obniżają katalońskie podatki. Dajcie 1/4. Tatowi kupiłem lizaka nie będzie chciał prowizji. A ta sprawa sądowa to już, że tak powiem nie ma sprawy.
Barca: No dobra Neymarze i już nie symuluj, a także popracuj fizycznie, bo te 13/33 które rozegrałeś w ostatnim sezonie to trochę lipa.
Neymar: Dobrze, dobrze już lecę na boisko. Zapominam o urodzinach siostry. Mówicie panowie, że przez 4 lata rozegrałem w PSG w lidze 65 meczów na 147 możliwych? Dla Barcy rozegram 65 meczów podczas sezonu. W samej lidze.
1
Jakby była dobra oferta tak powiedzmy 60 mln to myślę, że można by rozważyć jego sprzedaż. Jednak Barca nie ma skrzydłowych i co robimy dalej? Nie ma też 9. Trzeba mieć jakiś plan. Fati nie wiadomo jaki i kiedy wróci po kontuzji. Trincao zagrał parę dobrych meczów, ale tylko tyle. De La Fuente nie dostaje szans. Jest jeszcze Collado.
Już w wielu komentarzach pisałem czemu powrót Neymara jest technicznie i finansowo niemożliwy i jak negatywny wpływ miałoby to na zespół jako monolit. Poza tym wiek, kontuzje, a także złe zachowanie tego gracza byłoby tragiczne w skutkach dla Barcy.
Sprawdzonych skrzydłowych za małe pieniądze nie ma wiele. Jest na pewno Depay, którego warto ściągnąć. Dodałbym do tego nawet Aguero na 9. Plus sprzedaż Martina. Będziemy grali w dziwnym ustawieniu, ale póki co Barcelona ma ogromne długi, drogich zawodników, których musi się pozbyć, a także kilka wakatów, m.in. 9 i obrońca typu De Ligt. Na miejscu Laporty skupiłbym się na ściąganiu jakościowych zawodników, a luk wypełniania wychowankami. Piłkarzom ciężko odnaleźć się w Barcy, więc kupowanie szrotu za nie mały hajs i może jakoś to będzie to tylko kasa w błoto. Ściąganie graczy za darmo to też opcja.
4
@JJ77 jesu xd czy każdemu trzeba tłumaczyć z osobna?
1
Nie usiadł na ławce, bo wrócili Roberto i Pique.
Co prawda może dziwić pojawienie się na ławce aż dwóch bramkarzy, ale ławka jest ograniczona, więc jeśli 3 piłkarzy doszło to 3 musiało zasiąść na trybunach.
1
@Kamilb1988 może być ciężko, bo Getafe się lubi z Realem raczej i zwykle nadstawia im tyłek :D
6
Bardzo przykro się czytało Koemantarze, że De Jong grać nie potrafi, nie spłaca się, jest na sprzedaż. O dziwo pojawiały się nawet w tym sezonie i o dziwo jakieś osły tak może myślały.
Ja jednak wierzę we wszystkich młodych zawodników, a Frankiemu dałem pełen kredyt zaufania, bo on pracuje wszędzie na boisku. Podobnie jak Grizman.
Frenkie nie jest naszym najlepszym obrońcą, nie będzie i nie ma być. Jego miejsce jest w pomocy. Nie róbta z niego Sergiego Roberto, bo przy całej sympatii do niego De Jong to jest półka wyżej.
Koeman robi tak by z piłkarzy wyciągnąć najlepsze rzeczy, a nie żeby łatać nimi wszystkie pozycje jak nie ma potrzeby. Powrót krytykowanego przeze mnie Pique dał spokój w obronie. Na tak słabe Bilbao grające lagę do przodu na Iniakiego to starczyło. Obawiam się, że z Viniciusem czy Mbappe byłyby problemy, dlatego Koeman musi na takich napastników zastosować specjalne środki.
Może właśnie wtedy De Jong w obronie i zagęszczenie środka pola dzięki jego wejściom.
W tym sezonie raczej się tego nie dowiemy, bo wszyscy nasi przeciwnicy najprawdopodobniej będą się betonować. Stawka poszczególnych meczów (dla tych zespołów) będzie jednak mniejsza i mam nadzieję, że te gole będą dla nas wpadały.
0
@dariooo może za 4 lata będzie umiał...
2
Barcelona grała taką kupę w tym pucharze, ale pokazali charakter i dali nam emocje. Mam nadzieję, że drużyna z Koemanem w roli kapitana tego okrętu za rok zapewni podobne emocje, ale wyrównane pojedynki będą się toczyć nie przeciwko Cornelli, Rayo czy Granadzie, a Bayernowi, PSG czy City.
VeB
0
@dawid230188 zobaczmy w statystyki i wypunktujmy twoją głupotę.
Jak dla mnie Grizman to Mister Puchar Króla.
- Cornelle - tragiczne spotkanie w wykonaniu całego zespołu, w którego w skład wchodził też Grizman. Chyba najlepsze w tej kolejce było, że odpadł Real. Ogólnie dno.
- Rayo Vallecano - Barca gra kupę, traci gola, Grizman asystuje przy bramce wyrównującej, przepychamy mecz 2-1.
- Granada - Barca gra znowu kupę, do 87 minuty jest 2:0 w dupala, Grizman strzela bramkę kontaktową, a następnie asystuje przy bramce wyrównującej. W dogrywce wyprowadza nas na prowadzenie, lecz przeciwnicy znowu doprowadzają do remisu. Barca strzela kolejne gole, gdzie bramka Alby przy której asystował Grizman zabija mecz.
- Sevilla - pierwszy mecz to kupa, w drugim wprowadzony w 63 minucie Grizman asystuje przy wyrównującym golu, gdzie już pewnie większość kibiców straciła nadzieję. Sevilla jest podłamana tym golem oraz czerwoną kartką i przegrywa rewanż 3:0.
-Bilbao - męczymy się pierwszą połowę, Athletic mimo, że nic nie gra szczelnie się broni i jest ciężki do ugryzienia. Grizman otwiera wynik co doszczętnie łamie psychikę Basków. Zupełnie tracą kontrolę nad meczem, a ich obrona sypie się jak domek z kart. Przy korzystnym wyniku morale zawodników Barcy zwiększają się na tyle, że wychodzi wszystko, gdzie w pierwszej połowie nie wychodziło nic.
Nie bez kozery Grizman jest najskuteczniejszym graczem Barcy w PK. Mimo że to puchar pocieszenia być może jedyny wygrany w tym sezonie, a zawsze liczone są puchary. Geymarkowi życzę jak zawsze pustej gabloty, na co jest jeszcze szansa. Swój kunszt pokazał mi w meczu z Lille i to mi starczy. A kilka dni wcześniej czytałem wywiad jak on to się zmienił. Szkoda czasu było pisać ten wywiad.
Myślę, że jeśli tu doszedłeś to ci się tak mózg spocił, że już nie dasz rady napisać nic mądrego. Czyli raczej normalnie, więc żegnam ozięble :)
2
@Vold94 nastawiam strzelbę i walę do kolejnego łosia, któremu się marzy Neymar. Narobiło się was fanboje tego głupiego Brazylijczyka jak grzyby po deszczu.
Powiem wam tak głuptaki już nawet pomijając, że nas nie stać i że judasz sprzedał nas za 222 srebrników i nadal sądzi się z Barcą to wy wiecie stojąc przy tym swoim paśniku, że on ma prawie 30 lat na karku, a wszystkie jego sezony w Ligue 1 to pasmo kontuzji i absencji za niesportowe zachowanie? Takiego grajka chcecie?
Szklany Dembele zagrał w lidze 24 spotkania, a Geymarek 13. Już nie piszę nic o Grizmanie na którego można liczyć w nocy o północy.
Wstyd mi za tak głupich "kibiców" Barcelony. Nawet nie wiem czy to nie są sabotażyści jak Bartomeu. Każdy by chciał powrotu Neymara z MSN, który jeszcze trochę zmądrzał, ale po pierwsze Suareza nie ma i też się zestarzał, Messi jest także starszy, a Neymarek zamiast się rozwijać u nas i zdobyć ZP pogonił za szejkową kasą. Popsuł się fizycznie, charakterowo i pogorszyło się jeszcze mniemanie jego o sobie co można zobaczyć jak na dłoni w statystykach w Ligue 1.
1
@Voldoende i jeszcze paredziesiąt o które ciągle się procesuje z Barcą.
0
@pienaar oby. Póki co 5 goli w 8 meczach we wszystkich rozgrywkach, więc jest całkiem spoko. Szkoda, że może nie zagrał w klasyku, bo inaczej by to teraz mogło wyglądać. No, ale powrót Pique też wiele pomógł.
33
Tak jechany Grizman kolejny raz pomógł Barcy przełamać zły wynik. Ten puchar to jest w dużej mierze właśnie jego zasługa. Fajnie, że on i Koeman będą mogli w spokoju popracować i powalczyć o ligę. Hejterzy na jakiś czas muszą zamknąć mordy.
VeB
1
@dawid230188 ja się zastanawiam jak musi gul skakać tym co się pozbywali Grizmana za Geymarka.
Podam ci linka dla ułatwienia https://www.fcbarca.com/99500-el-pais-barcelona-mysli-o-sprzedazy-antoine-a-griezmanna,dyskusja-9916121.html#comment-9919525
XD
0
@Litman po prostu xd