0

@Ramek po Dembele można jechać za to jak chłop gra. To jest niestety tępy baran, który nie ma w zwyczaju być wdzięczny za dostanie tylu szans...

1

@socha nie ciężko się domyślić patrząc na historię i na to jakich ma doradców.

0

Wyszło, że Dembele jest po prostu dzbanem. Dzieciaczki się podniecały, ale chyba nie warto tracić nerwy na gościa, który już w Borussi pokazał rogi, a za dużo się nie rozwinął w tym czasie.

4

@plastek87 jesteś typem fanów kibiców za dwa złote. Jeśli Koeman nie wprowadza jakiegoś młodego, a w sumie 5-6 dostaje szanse to ma to jakiś powód. Nie dlatego, że za kimś nie przepada tylko np. ktoś nie ogarnia taktyki. Jednak dużo mentalnych dzieciaków podnieci się, bo jakiś piłkarz zagra do przodu czy dłużej przytrzyma piłkę. Niestety puchary wygrywa się taktyką.

0

@arraco też myślałem o Pedrim, ale Koeman ma raczej swoje schematy. Takie coś nie wchodziło w grę. Niestety widzę, że szuka miejsca dla fatalnego Roberto, ale to nie miejsce i pora, żeby robić takie ruchy. Gość nie daje nic zarówno w pomocy, ataku i obronie, a Dest jest chociaż szybki. Może nawet lepszy Dembele z opcją mocnego zabezpieczenia w postaci Araujo z tyłu zamiast Minguezy.

0

@Crakitic kontry? Z Grizmanem i Messim? No chyba byłby głupi jakby chciał liczyć na kontry z takimi zawodnikami na szpicy.

0

@arraco a Dembele za kogo? Grizman harował jak wół w tym meczu i tak patrzę na rozgrzewającego się Dembele. No nie. Nie zdejmuje się zawodnika, który ma dzień konia.

0

@Crakitic oczywiście, że cieszę się niezmiernie z tych 3 punktów, ale nie tylko Barcelona musi grać co te 3 dni, poza tym Villareal gra jeszcze częściej, bo LE. Stwierdzam tylko fakt, że Barca mimo, że świetnie dogoniła i wyprzedziła to chyba stwierdzili, że na drugą połowę Villareal się położy. A łódź podwodna nas zdominowała niczym latający Holender i gdyby nie ta czerwień to na prawdę coś złego wisiało w powietrzu.

20

No w drugie połowie Barca odpuszcza kolejny mecz. Z Getafe uratował nas gol Araujo, a teraz czerwona kartka dla przeciwników. Nie mając 3 goli zapasu Barca nie może sobie klepać, bo starczy jakiś pech, karny, ręka czy samobój i już się robi bardzo nerwowo, a póki co nie możemy pozwolić sobie nawet na remis.

0

@arraco ze zmianami to czy zdjęcie Pedriego było nie trafione? Prawy wahadłowy to inna sprawa, ale żaden z potencjalnej trójki nie gra dobrze. Ja bym osobiście jednak zostawił tego Desta.

4

Potężny Grizman daje nam 3 punkty. Gdzie jesteście hejterzy?

1

Roberto takie gówno gra. Masakra. Już tego Desta wolę...

0

@forest pamiętasz kiedy ostatnio w meczu bramkarz musiał wchodzić. A dwóch? Decyzja Koemana, ale podyktowana bardzo dziwnym myśleniem, bo takie sytuacje się praktycznie nie zdarzają.

0

@Niemczyk może Umtiti powinien wejść wcześniej. Umtiti, Araujo, Mingueza i Roberto na wahadle. Trzymanie Pedriego, który ostatnio siadł, a także Roberto w ala pomocy to średni pomysł. Trincao grał tylko do tyłu. Nasza prawa strona jest teraz bardzo słaba, ale obrońcy muszą nauczyć się grać ze sobą, a nie wiecznie De Jong do obrony. To jest marnowanie zawodnika.

0

@forest nie wiem czy może jesteś ślepy, ale podczas finału PK obie kadry miały o wiele mniej zawodników. Czy to był przypadek? We wszystkich meczach PK Barca i jej rywale mieli 9 rezerwowych. Może zamiast pisać pierdolety byś się nad tym pochylił. Wśród przeciwników Barcy w PK praktycznie wszystkie drużyny miały jednego rezerwowego bramkarza. Przy 9 rezerwowych dwóch bramkarzy jest obiektywnie dziwne. Jeśli dokonujesz w spotkaniu 5 zmian to masz do wyboru tylko 7 zawodników.

1

@MIX10 na 3 obrońców mamy za mało obrońców i tyle. Powinniśmy mieć 5-6 mamy 4. Jak są zdrowi. W tym tykający Clement, jednonogi Samuel i Pique grający z kontuzją.

0

@KokoVIB jednak zdejmując dwóch obrońców zrobił tam dziurę, a degradując De Jonga na defensywę wykastrował nasz atak. Chłop się kiedyś wku*wi i dopiero będą jaja. De Jong musi grać z przodu. Jest po prostu za dobry na kiszenie się w defensywie co mecz albo dwa. Obrońcy muszą się ogarnąć.

0

@Niemczyk nie rozumiem po co ściągać dwóch obrońców i zamiast nich wpuszczać pomocnika i obrońcę. Roberto dalej męczył bułę w pomocy.

0

Dziwny mecz. Gole padały jak z kapelusza, ale z takim błędami w obronie to bye bye mistrzostwo. Oby wyczerpać limit pecha w meczach gdzie wpada manita.

3

@denis9401 a co za tego hattricka by dostał worek cukierków? Jest w gazie o tym wie, a koledzy grają nierówno. Bardzo taktyczne zagranie. Sam tego nie pociągnie w każdym meczu. Potrzebny mu skuteczny Grizman.

0

@slayer mimo, że jestem zwolennikiem Kumana to dziś jego zmiany trochę dziwne. Szkoda tego De Jonga na obronę.

10

Tak się jaracie Messim, a Own Goal też ma dwa trafienia. Zobaczymy kto pierwszy strzeli hattricka.

0

@forest chyba z ciebie beka. Jeśli jednego bramkarza porwą Marsjanie, a drugi walnie głową w słupek.

0

@forest sytuacja, że Ter Stegen by się połamał, a bramkarz dostał czerwień jest bardzo mało prawdopodobna, ale za pewne Ronald wiedział jaką ma taktykę i kto mu jest najbardziej potrzebny.

0

@tom9001 widać niestety jak zacofani są kibice. Niestety ciężko, by nie byli jak co roku np. temat transferu Neymara. Duża część kibiców to matematycznie zatrzymała się 3 klasie podstawówki. Sepp byłby z nich dumny.

0

@Patry10 ja też odpowiadam ci grzecznie. Jesteś chytry jak baba z Radomia. Zdobyliśmy puchar, a tobie mało, bo kiedyś to Barca tryplet zdobywała. Przykro, mi że w tym ciężkim dla Barcy czasie są tak zachłanni kibice, którzy nie doceniają progresu tylko liczą, że przyjdzie nowy i trener i za pomocą magicznej różdżki wyczaruje dwa pucharu mają połowę składu w wieku 20 lat.

0

@Patry10 oczekiwania masz jak nienapasiony polak cebulak. Zamiast się cieszyć z dużej po prawy to ci się marzą gruszki na wierzbie.

0

@Patry10 mocno nienasycony jesteś. Słabo, bo młodzi mogą wypalić albo i nie. A Koeman przede wszystkim poprawił grę.

1

Ja uważam, że Koeman powinien zostać na ławce, ale jeśli przegra ligę to jego losy nie są pewne. Trzymajmy więc kciuki za to, żeby Barca zdobyła mistrzostwo, bo nawet na tej stronie jest wielu hejterków, którzy kręcą nosem, że Barca nie wygrywa z wielkimi. Taka przegrana z Atletico byłaby dla nich ogromnym paliwem, by zwolnić trenera, który na prawdę spisuje się dobrze. Mam nadzieję, że Laporta ma więcej oleju w głowie., da Koemanowi jeszcze rok i wtedy rozliczy go za puchary, wprowadzanie zawodników, budowanie zespołu oraz całokształt pracy.

0

@krzyrzak69 niech stracą nawet tyle samo co bardzo ;) byle nie mniej :) Cadiz jest ciężkim przeciwnikiem, ale jak wrócą Casemiro i Nacho to Real będzie wyglądał dużo lepiej. Jednak remisy madryciarzy dadzą nam mistrzostwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?