0

Łatwo na pewno nie będzie, ale wygrana jest bardzo prawdopodobna, a i awanse się zdarzały po takim pierwszym meczu. Trzeba przede wszystkim zagrać dobry mecz, nie dać sobie głupio strzelić gola i samemu dość szybko strzelić. Gdy gracze PSG poczują kupę w majtkach to nogi im zmiękną. Ale to jest bardzo wiele czynników chociaż obiektywnie liczę na wygraną.

0

@seba444 jeśli chodzi o dobre transfery to jestem realistą, ale na szczęście nie madritistą ;) i raczej mi chodziło o transfery wychodzące: Umtiti, Coutihno, Pjanic.
Wywalono piłkarzy obniżono pensje, a kimś grać trzeba. Koeman dostał Desta i tyle. Miał luki musiał łatać za DARMO. Mogło to się skończyć środkiem tabeli, a jest o wiele lepiej.
Dobre transfery to też wracając, darmowy Garcia i np. Kun Aguero, ważne by mieli normalne kontrakty. Też Depay. JEDYNIE za pensje możemy mieć przyzwoitych grajków tnąc na pensji Umtitiego np. Ciężka sprawa będzie z Pjaniciem i Coutihno. Może jednak ktoś się skusi. Może też będzie potrzebne pozbycie się Dembele. Francuz to może być kolejny problem, ale trzeba mysleć pozytywnie.

20

@burza1982 nie rozśmieszaj mnie :D

0

@4Fabregas4 dokładnie, powinien docenić to, że Font mówiący tylko o Xavim zdobył troszkę ponad połowę jego głosów, czyli nie ma co sobie dupy zawracać jego pomysłami.

0

@polo508 w sumie wygląda jakbyś zaszył się w dziurze, ale tak całkiem serio też jestem ciekawy czemu dwójka pozostałych kandydatów była lepsza?

1

@WaFen socios woleli nie patrzeć.

2

@seba444 trochę mnie śmieszy to pytanie. Dobra gra, dobre transfery, opieranie się na szkółce. Obniżenie pensji w czasie korony. Bartek pracował na ten dług tyle czasu to chcesz, żeby ktoś ogarnął to w dzień? Dobrze, że Koeman ogarnął pierwszy skład praktycznie za darmo i dług nie będzie się powiększał, bo Barca gra całkiem nieźle i przychody z LM na następny rok nie są zagrożone.

6

@denis9401 kolego już ją zaczął Koeman. Teraz trzeba uporządkować sprawy wizerunkowo-finansowo-administracyjno-transferowe.

0

@Vold94 PSG nie gra wcale nie wiadomo jak świetnie w lidze. Magiczny wieczór miał Mbappe i Verati, a nasza obrona zestawiona z dwóch zawodników nie dawała rady. Myślę, że przy trójce będzie o wiele lepiej do wyglądało. Dest będzie miał wsparcie z Mbappe, ale także więcej będzie mógł dać z przodu. Nie wiem jak tam zdrowie Alby, ale to co zagraliśmy przeciwko Sevilli może się udać. Możliwy jest scenariusz, że szybko strzelą nam gola i chu* bombki strzelił, ale jeśli nam się uda ukąsić na początku to piłkarze PSG znowu mogą nie poradzić sobie z presją. Podoba mi się postęp drużyny i uważam, że może nie teraz, ale za rok możemy całkiem na poważnie myśleć o walce o LM. W tym roku raczej nikt poważny by nie brał tego na serio, że możemy coś w Europie ugrać.

2

@tkankowski myślę, że przy dobrym zaangażowaniu nawet przy tym szpitalu co mamy teraz możemy pokazać coś nadętym bucom z PSG. Nawet jeśli nie awansujemy to spokojnie możemy wygrać rewanż i niech robią w majtki. Nie mówię, że będzie to łatwe, ale wykonalne. Uważam, że jest spora szansa, by Barca wróciła z tego wyjazdu z tarczą.

0

@mauland nie można się czepiać pracy Koemana. To, że uważa się często za jakiegoś Mesjasza nie zmienia faktu, że takim Mesjaszem na Barcę w rozsypce się stał.

6

@El Guaje 7 gdybyśmy nie mieli świetnej passy to już Koeman byłby szukającym nowego klubu. Wpadki się zdarzają, ale jest pomysł, Jest poprawa gry. Są młodzi gniewni wprowadzani do składu i o to chodziło.

0

@Midast mamy mecz z Atleti i Realem i te dwa spotkania będą kluczowe plus zmęczone sezonem Atleti musi jeszcze potracić punkty. Jest to do zrobienia. Jutro najszczęśliwszy byłby remis, który pozwoliłby trochę odpocząć od naporu Realu, a i Atletico nie dał zbyt wiele. Rozum jednak podpowiada, że Real umie grać z Atleti. To też nie jest bardzo złe. My wtedy najlepiej żebyśmy ograli Real i liczyli na kolejne wpadki materacy.

0

Ja pie*dolę co tu się dzieje...

0

@Magicc89PL buduje tylko 0 konkretów...

2

@StrengthAndHonor tiki srakę grają :D podanka po pół okręgu, z których nic nie wynika. Karny z przypadku.

0

@YeastMoss na Cadiz to on jest dobry, bo przeciwnik nie umie nawet piłki wyprowadzić. Jednak gdy trzeba szybkości to dwa podanka i Busi jest 20 metrów za akcją.

1

Fajny ten mecz, taki nie za ciekawy.

1

@Ney9Leo10 jaki autobus. Chyba inny mecz oglądasz...

1

Messiemu już dziękujemy mogliby wprowadzić De La Fuente.

4

Nie narzekajcie na Grizmana Messi też marnuje setki, a potem strzela takie gole. Grunt, że wynik się zgadza.

0

@martin3131 oj na pewno tęskni, bo Suarez młodszy nie będzie.

0

@Filipfcb2000 mają innych graczy. Geymarek to nie jest król świata. Wtedy też go nie mieli, a my mieliśmy i oba mecze to były dwie różne bajki.

1

@Filipfcb2000 przypomnij sobie co było w 2017 ;)

3

Ja tam bym jeszcze potrzymał Leo 15 minut i ławeczka. Odpocząć musi chłop przed PSG. Niech się De La Fuente pokaże.

1

Przed największym blamażem Enrique (pierwszy mecz z PSG) też graliśmy z Alaves i się im dostało 6:0. Na wyjeździe. Teraz znowu mamy mierzyć się z Alaves, ale u siebie. Ja się o pozytywny wynik boję. Ale jaja to mogą być dopiero z PSG. Może się okazać, że król jest nagi, tak jak z Bayernem. Trzeba mieć nadzieję na 3 punkty dziś i żeby nie dostać od PSG, i kibicować, ale mam złe przeczucia.
VeB

0

@Norbi2021 szmaciarze to cię robili xd przydałyby się jakieś testy na IQ przed zarejestrowaniem na strony to by takich norbich nie trzeba było oglądać...

0

Ja bym na pewno chciał zobaczyć Moribę i De La Fuente. Pewnie Messi na ratowanie dupy też wejdzie, ale dać mu ze 30 minut, żeby biegał na PSG. Ogólnie to ten mecz zapowiada się na jakąś rzeźnię i 3 punkty to będzie cud. Plus, że gramy u siebie i może Alaves nas zlekceważy.

0

@Norbi2021 bzdurą to jest to, że tacy jak ty fanboje mogą w ogóle coś komentować. No, ale czego się spodziewać patrząc na opis. Jak ktoś pisze, że urodził się w 1968 roku to ma 53 lata, a jak 1969 to znaczy, że ma lat 12...

0

@Norbi2021 Suarez gówno grał w obronie. To jest problem, gdy dwóch zawodników człapie po boisku. Messi się broni nieszablonowymi zagraniami, ale Suarez potrzebuje dobrych podań i żeby reszta na niego biegała. Na pewno by się przydał na 20 minut, ale jakby grał od dechy do dechy jak rok temu to cienko to widzę. Z Przodu potrzebni są skrzydłowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?