jeykey1543
Dołączył/a: sierpień 2016
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dawid230188 zostałeś piesku zgłoszony za obraźliwe komentarze i denny poziom kultury.
Jeśli już jesteśmy w temacie problemów ze zdrowiem tu są te Neymarka:
https://www.flashscore.pl/zawodnik/neymar/jNOPwl3h/
a tobie polecam udać się do jakiegoś specjalisty od głowy.
1
Lubię Koemana, ale przegrywając ostatni być może mecz o stawkę niestety może się sam zwolnić z posady. Zostanie ofiarą własnego sukcesu, bo przed sezonem każdy by go na rękach nosił za takie wyniki.
Charakterystyka pracy w Barcelonie.
0
@dawid230188 o widzę braki z logicznym myśleniem jeszcze, ale chyba to wynika z tej matmy. Neymarek już wiele razy mówił różne rzeczy, a potem robił zupełnie na odwrót. Żaden logicznie myślący człowiek, jeszcze tak chytry jak Geymar nie będzie sobie obniżał pensji i wracał do Barcy jak może poszantażować sobie PSG, że odejdzie za rok za darmo. Jakby Neymar miał czyste intencje to już dawno by się wycofał z procesu o tamtą premię. Nie robiłby z tego karty przetargowej. Istnieje może z 10% szans, że Neymarek kocha Barcę i jego kolejne zachowania nie są robione na pokaz, ale analizując jego karierę jestem prawie pewny, że chodzi mu tylko i wyłącznie o sporą podwyżkę w PSG. Jego powrót do Barcy w perspektywie transferu Mbappe do Realu byłby irracjonalny, tym bardziej, że zawodnik ten pokazał jakie ma priorytety.
No i dalej podtrzymuje temat, że trzej wymienieni zawodnicy Barcy ledwno pokryliby żądania PSG i Neymarka. W kasie są pustki. Brakuje 9 i klasowego pewnego obrońcy, więc pozbywanie się dwóch zawodników z ataku, w tym jednego skrzydłowego, żeby pozyskać innego skrzydłowego jest kuriozum, na które Barca nie może sobie pozwolić.
PS kolejna dziura w twojej logice jest taka, bo pewnie gówno cię to obchodzi, ale Neymarek gra w Ligue1 50% spotkań. Po co nam taki jednonogi zawodnik, który w najważniejszych meczach sezonu dostaje czerwień z ligowymi rywalami?
Ogólnie mówiąc tragedia...
2
Mecz o dalsze losy Koemana w Barcelonie niestety.
0
@krzyrzak69 nikt powyżej 12 lat nie śmieje się z tak dennych żartów... No dobra może 15 bo teraz młodzież trochę dłużej dorasta.
1
@Qaz123 nie szanuję ludzi, którzy uwielbiają zdrajców. Kocham klub, a nie ludzi spuszczającymi się nad kimś, kto ten klub zdradził i sprzedałby za 30 srebrników.
0
@dawid230188 najwidoczniej umiesz czytać, ale z matmy jesteś noga. Nawet sprzedając Griza 50-60 mln, Cou 50-60 mln i Dembele 60-80 mln nie stać Barcy na Neymara, pensję Neymara, pensję dla ojca, kasę za podpis - tak lekką ręką 300 mln.
0
@NaFazieHitman o następny gamoń, który myśli, że PSG, by sprzedało Geymarka za paczkę fajek jak go kupili za 222 mln...
1
@dawid230188 widzę kolejny łoś... Jakieś polowanie by się przydało, bo za dużo tej zwierzyny się narobiło po ostatnim meczu Bayernu. Ach ci sezonowcy...
3
@reloaded weź duży rozbieg i spróbuj z główki rozwalić drzwi. Jeśli się uda to dobrze, jeśli nie to będzie jednego kibica bez honoru plującego na klub mniej.
0
@krzyrzak69 to 69 opisuje twój poziom ;)
0
Ja idę do kibica Realu na mecz. Jak myślicie to dobry pomysł? Jakby co mam spanko u neutrala :D
0
@Ghazul3293 Busi to był na początku tragiczny i tylko mnóstwo danych mu szans sprawiło, że się wyrobił. Nie wiem ile masz lat, ale czy pamiętasz początki Iniesty w Barcy B? Pedro znowu był bardzo niedoceniany.
0
@Ghazul3293 ogrywać mogą się jeszcze w drugim zespole. Twoje głupie gadanie wyszło, gdy Barca B spadła do 2 ligi i potem młodzi nie dostawali szans, bo to były koty w worku. Dopiero Koeman niejako zmuszony po nich sięgnął, ale to powinna być norma, a nie eksperyment medyczny. Widać, że twój awatar nie jest przypadkowy.
0
@tom9001 powiem Ci, że zmieni bardzo wiele. W razie remisu to Real ciągle się będzie liczył w grze i przy naszym remisie z Atleti może nas łyknąć. Ogrywając ich już nie musimy aż tak bardzo patrzeć się za siebie. A nawet licząc, że Atleti znów coś straci możemy sobie pozwolić na spokój w meczu z materacami. Głównym zagrożeniem jest teraz Real w lidze dla nas. Te 3 punkty to jest nic między madryckimi zespołami. Atleti odwala jednak manianę, a Real jak rok temu może wszystko wygrać.
12
Po reprach zawsze mamy pod górę. Jest 3 pkt, są kochones. Na prześcieradła na pewno wyjdą jak na lwa.
VeB
0
@Ghazul3293 nie jest mało istotne, bo młodzi powinni się ogrywać z jakimiś Espanyolami czy innymi Alavesami. Młodzież to przyszłość.
0
Jak by grajek nie grał to po pierwsze nie wart jest takich pieniędzy w czasach kryzysu, a po drugie Barca takich pieniędzy nie ma, a po trzecie można szukać jakiś innych pereł. Nie jeden Hochland na świecie jest. Chodzi o drużynę, a jego warunki mogą na nią źle wpłynąć.
0
No i legancko. Dziad Setien trzymał Puiga, Araujo i Fatiego i teraz Barca musi grać w nowych dziwnych rogrywkach, ale może się uda w tym roku awansować. W tatmym byłoby łatwiej.
0
Myślę, że Barca może szukać szansy, że mokrym snem Pereza jest Mbappe. Perez raczej ma głowę na karku i pewnie będzie wolał wydać kasę na lepszego Francuza niż przepłacać za Norwega, gdy może mieć go za rok i skusić go lepszym projektem.
0
@zibiku a kluby są głupie i wiedząc, że Borussię ciśnie będą się teraz licytować. Bartek frajer już odszedł.
6
Biedny Fati, trzymam za niego kciuki, bo już mu ZP dawali, a on może mieć bardzo ciężko teraz, ale miejmy nadzieję, że wróci.
3
Oby tak zagrali dwa razy z Madrytem i z gruBaskami. Będzie dobrze.
0
I skończyło się babci sranie.
0
@aiven ale nam też ręki nie zauważył, dobre i to, że się myli w obie strony. Mógłby jednak wcale.
1
Griz potężny :D
0
Sędzia dobry. Chyba rentę powinien pobierać na wzrok.
0
@Wlochaty999 ten gol z karnego się Barcelonie po prostu należał co nie zmienia faktu, że moglibyśmy odpaść dalej. Jest progres szkoda, że jednak nie mamy szansy odpaść dalej, ale skupmy się na PK i lidze, utarcie nosa Madrytowi też by było bardzo fajne.
1
@Wlochaty999 ja tam w Lengleta za bardzo nie wierzę i karny trudno. Niestety Kurzawa nie powinien tego dograć na 100%, wtedy może i Messi inaczej by uderzył i przy 1-2 grając przeciwnko 10 na pewno byłoby dużo ciekawiej. A, że PSG w ataku grało kupę, więc Barca by musiała dwa razy trafić, ale sytuacja zupełnie odmienna.
0
Komentarz usunięty