jeykey1543
Dołączył/a: sierpień 2016
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Norbi2021 to, że w Atleti cała drużyna biega i gra na niego nie znaczy, że w Barcelonie na dłuższą metę nie byłoby dobre przewietrzenie szatni. Oczywiście nie w takiej atmosferze, za takie pieniądze i dopłacanie do pensji. Jednak nikt mi nie wmówi, że ta Barca z Suarezem by zjadała każdego. Możliwe, że zabukowanie 2 miejsc w składzie mogłoby źle wpłynąć na rozwój Fatiego, Dembele czy powrót formy Grizmana.
2
Super chłopaki walczą, ale to gówno w obronie. Oby ten Araujo wrócił...
1
TrinKał to jest kot. Zawsze w niego wierzyłem.
6
Busi zrobić wolnego, a potem wygrał główkę. Co za zawodnik. Profesor.
1
Może powiemy im, że sprzedamy im Dembele wszystko fajnie tam z 80 mln. Damy papiery do podpisania, a potem się okaże, że sprzedaliśmy Coutihno. Taka pomyłka. Przecież grał w Bayernie i mu fajnie szło. No trudno błędy się zdarzają.
0
@yoli fajnie jakby mieć zespół w klasie 2 Barca B jak i w 3 np. Andora Pique. Wtedy wychowankowie mogliby się rozwijać i do Barcy trafiać już z dużymi umiejętnościami. Puchary jednak pokazały, że w Hiszpanii nie ma już słabych drużyn xd
1
@yoli dałem Ci plusa, bo też mnie wkurzyło, że Setien zesrał się w majtki i zabronił Fatiemu i Puigowi grać o Segunda, ale nie wiem czy wiesz, że jest nowa formuła i o awans lub w ogóle utrzymanie się w 3 lidze będzie jeszcze ciężej.
2
@Pawlusek bo, Sergi kontuzja, Pique też, Coutihno również. Messi pauzuje. Dest ostatnio narzekał na uraz. Z tej ławki to jedynie De La Fuente nie kopał się ostatnio po czole. Szkoda, że Rudy mu jeszcze nie ufa, ale ogólnie większość zmienników grała w PK. Pewnie każdy by wolał trochę więcej Puiga i de La Fuente, ale taka jest wizja trenera i nie ma co narzekać, że wygraliśmy 2:0 z autobusem z Elche. Jak są zwycięstwa to i gra będzie lepsza.
3
Dziś świetny mecz De Jonga. Chłop to wzmocnienie na lata. W końcu się rozkręcił na dobre. A Puig? No fajnie, że strzelił. Myślę, że tak na końcowe 25-30 minut wpuszczać go to nie grzech. Mimo wszystko Pedri lepiej się spisuje, ale żeby mu dać odpocząć jak najbardziej. Na pewno lepiej niż Coutihno, który jest niby dobry, ale tak nie do końca. Szkoda, że za tego Brazylijczyka będziemy musieli dopłacić 20 mln, a raczej jakości to on nie wniesie za wiele.
0
@Barcaa12 to samo Elche zabrało punkty Realowi. Oni nie umieją grać inaczej. To nie nowina. Ale takie mecze trzeba wygrywać w la lidze. I w tym sezonie, który może być na straty, ale i w 10 następnych.
0
@Undertaker87 Suarez gdy przyszedł do Barcy miał 27 lat. Cały czas się rozwijał jako napastnik i wpasowywał jakiś czas w styl Barcy. Jeśli chodzi o rozwój Grizmana to chodziło mi przede wszystkim, by tak wpasował się w Barcę, by pokazywał to co robił w Atleti czy Francji. W jego wypadku powrót do formy sprzed transferu jest możliwy. Taki nawet Lewy najlepszy sezon osiągnął w tamtym roku. Mając 32 lata. Suarez jest 1,5 roku starszy i robi to w większości przypadków sporą różnicę. Tym bardziej, że on motoryką nie grzeszy i jedyne czego na pewno nie zapomni to zmysł killera.
0
Redakcja chyba wzięła sobie moje uwagi do serca, bo z malutkimi odchyłkami moje oceny praktycznie pokryły się z ich. Też nie oglądałem meczu w 100% skupieniu, ale tak to mniej więcej wyglądało. Za wygrany mecz z kim by nie bądź trzeba ocenić niektórych pozytywnie. Niektórych negatywnie, ale jednak zawsze do przodu. Jeden wielki wniosek. Więcej Morriby, więcej De La Fuentę.
1
@kamyk_23 Atletico też tak myślało, a gdzie jest Atletico w lidze, a gdzie my...
4
@DonRybson przeciwnik nie ma znaczenia. Ocena jest za to co pokazali zawodnicy. Równie dobrze można napisać, że nie daliśmy pogromców Atletico dojść do głosu.
1
Jedyne i aż z czym bym się zgodził to by bardziej stawiano na wychowanków. Dużo więcej na De La Fuente. Sprawdzić Morribę i dać te 20-30 minut Puigowi na koniec, gdy brakuje argumentów.
4
To, że się pozbyliśmy Suareza ma, a raczej miałoby swoje plusy. Suarez jest stary i nie dawał drużynie tego co kilka lat temu. Poza tym jego koleżeństwo z Messim szkodziło reszcie piłkarzy, bo czy dreptał ze swoim amigo czy coś grał był nie do ruszenia. Nie wiem jakby wyglądał długofalowy plan rewolucja u Koemana, gdyby musiał "użerać" się nie tylko z widzimisię Messiego, ale także Suareza. Na pewno 2/3 w ataku byłyby zajęte i nie byłoby mowy, o rozwoju kogoś z grupy Fati, Dembele, Grizman, Trincao, De La Fuente. Już czuję wiadro pomyj zrzucane przez 15-latków na moją głowę, ale trudno, oni raczej tego nie dostrzegą.
Kolejny aspekt to domniemanie, czy dało się zatrzymać Luisa, płacić mu mniej, dawać mniej minut i wpuszczać tylko wtedy, gdy będzie wygłodniały gry. No bardzo teoretycznie najlepsze możliwe rozwiązanie. Tylko teoria teorią, a Messi też gra prawie od dechy do dechy. Czy Busquets. Czy Alba.
Kolejne teoretyczne, ale już bardziej prawdopodobne rozwiązanie, które powinni zastosować ci sabotażyści to sprzedać Suareza za symboliczną kwotę, ale rzędu 10 mln nie płacić mu pensji i pięknie pożegnać za to co zrobił dla Barcelony. Z pucharami w miłej atmosferze. Jednak włodarze Barcy zjebali po całości i nie będę gwiazdkował tego brzydkiego słowa, bo po prostu dali dupy jak najtańsza kurtyzana. Za takie coś Bartek powinien być zlinczowany. Obciąć mu prawą rękę, wydłubać oczy i zostawić na jakiejś pustyni to adekwatna nagroda za jego poczynania.
PS oczywiście sprzedać gdzieś gdzie Barcelonie nie zrobi w krótkiej perspektywie krzywdy. Do Anglii czy Włoch, tak samo Rakitica, ale te kurwy z zarządu dopięli swego w dziele zniszczenia.
1
@Midast Twój komentarz to niestety bełkot, który ma za wszelką cenę udowodnić jaki to Puig nie jest świetny, a tak na dobrą sprawę to nie radzi sobie nawet przeciwko 3-ligowcowi. To prawda, że gra pięknie i widowiskowo, ale pozycji pomocników po prostu mamy lepszych, a na ŚPD Puig się nie nadaje. Poza tym gra piękna i widowiskowa okraszona jest 0 konkretów.
0
@Pawlusek już raz mogli dać walkower i by przeszli dalej :D niech te dziady kupione za pieniądze szejków się tak nie cieszą
1
Szkoda trochę tej przegranej w pucharze leśnych ssaków z Bilbao. No była żenada. Musimy się jednak uczyć grać bez Messiego, Alby. W obronie jest lepiej niż jak był Pique. Może ten Moriba na ŚPD. Na LO by się ktoś przydał i na 9. Dawać więcej tych wychowanków, to jest dobra robota trenera. Moim zdaniem i tak radzi sobie nieźle jak na to, że po Bayernie to była ruina. Odciążyliśmy trochę budżet. W lecie może się uda za darmo pozyskać kilku zawodników. Trzeba ogarnąć sprawę słabszych piłkarzy takich jak Brajtłajt, Pjanic czy Umtiti. W PK mamy nieco łatwiejszych przeciwników i chociaż postarać się o ten gówniany puchar.
1
@Semis w Leganes sobie radził. Gość nie ma techniki.
0
@michalch9 niestety na obecną chwilę więcej niż co drugi zawodnik Barcy jest mega denerwujący. Nie widać więc aż tak tych durnych zachowań Dembelego, bo coś tam zawsze strzeli poda wykreuje. Jakby drużyna grała jak za dawnych lat to taki Usman, by irytował bardzo, bo on zachowuje się tak samo czy idzie czy nie idzie. Jedno zagranie genialne, jedno słabe i jedno tragiczne, nie wiadomo po co.
0
@michalch9 no pewnie będą. Trzeba go jakoś przekonać, by przedłużył kontrakt, bo póki co jest najlepszym jeźdźcem bez głowy z powiedzmy ostatnich 10 lat.
0
@yoli sprzedaliśmy Suareza, Vidala, Rakitica i Semedo. Na 9 jest ciągle wakat, ale jednak w pomocy mamy Pedriego. Liczę na tego Moribę. Z przodu opcją jest ten De La Fuentę. Araujo i Minueza stanowią o sile drużyny, mimo że Oscar jeszcze nie jest top obrońca. Rudy łata luki i wygląda to czasem dobrze czasem słabo, ale przecież mieliśmy walczyć o LE, a jest troszkę lepiej.
27
Wszyscy co mówią, że Rudy jest debilem i won. Zobaczcie jakich mamy piłkarzy. Z gówna to Salomon nic nie ulepi. A co nie mówić po tym sezonie mamy kilku ciekawych grajków, którzy są młodzi i coś potrafią. Chyba nikt sobie przed sezonem nie wyobrażał, że takie coś po wyprzedaży się uda.
0
@michalch9 czarny dzban ma umiejętności, a ten portugalski jest młody. Można by go dać do Benfiki na rok jeszcze i finansowo nawet przy sprzedaży jakoś się na tym wyjdzie. Nie ma poza tym żadnej innej opcji na PS.
1
Dzbandele pokazał znowu swoją naturę. Ale i tak jest o wiele lepszy niż Trinkał. No i przede wszystkim czasami potrafi się skupić.
0
@budzik po co ogrywać Cornelle najmocniejszym składem jeśli i tak się potem odpadnie? Może w ogóle nie grać już meczów? No bo jeśli Cornella najmocniejszy skład to na Eibar byle 2:0 przegrać.
0
@noface oni pierwszy raz się na oczy widzą. A nie czekaj. Przecież grają na treningu ze sobą...
0
@budzik i co najmocniejsza 11 ma grać każdy mecz? Tylko, że oni padną fizycznie na LM. Szczególnie w tym sezonie gdzie meczy jest dużo i dużo kontuzji.
1
@budzik nie bądź śmieszny. Jeśli drugi skład nie potrafi ograć trzecioligowca 4:0 to znaczy, że trzeba kazać tym piłkarzom kopać ziemniaki.