jeykey1543
Dołączył/a: sierpień 2016
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@czar007 aleś dowalił z tym Neto. Bramki wpadają, bo albo je wbijają nasi obrońcy, albo karne z kapelusza...
2
Wszyscy początek mają w Barcelonie dobry. Czy to wina piłkarzy, Barcelony czy może Messiego, który chce grać na zbyt wielu pozycjach? Mi tam się bardzo podoba jak Grizman się wraca do obrony i jakby cała drużya się wracała to by nasi stoperzy tyle błędów nie robili, bo by nie mieli okazji. A tak Messi stoi, Brajtłajt też już nie wie co ma robić, ktoś tam się zagapi i znowu nasi obrońcy są zdani na siebie, a umiejętności mają takie sobie. Inne drużyny potrafią się bronić dwoma liniami, a u nas zanim wrócą to rok mija.
0
To będziemy mieli w zimie w chu* obrońców, ale albo kontuzjowani, albo z jedną nogą, albo nic nie potrafiący, albo piłkarze ręczni, albo U-21. To nie wygląda to za dobrze. Mimo wszystko bym stawiał na Araujo i Mingueze, a Umtitiego sprzedać za jakieś pieniądze. Todibo też komuś wcisnąć i może tego Garcię przytulić za jakieś grosze.
1
@ventriloquist1 a czy ty oglądałeś mecze bez Messiego? Zrobił ogrom dla Barcy, ale trzeba mu już podziękować. On się męczy, kibice się męczą, wszyscy są niezadowoleni. Szkoda, że go nie sprzedali jak zaczęła się ta cała gównoburza...
1
@piotrochmann te jego 56 kg stanowi problem chyba.
2
Jedyne co możemy zobić to podziękować Messiemu, Busiemu i Pique. Próbować grać młodymi i może coś z tego będzie może nie. Szukać jakiś zawodików z końcówką kontraktu i liczyć na młodzież. Tu się nic nie da wykombinować. Będziemy jakiś czas taką Sevillą.
1
@cesarz2211 statystyki statystykami, ale tutaj jedynym światełkiem w tunelu jest pozbycie się najlepszego zawodnika. To nie wygląda dobrze.
29
Jedyny pozytyw meczu to może to, że Puig teraz trochę pogra, bo nie wygląda to dobrze.
0
@grzechol55 ogólnie patrząc na to kto będzie w pierwszym koszyku to będzie szybki dramat. Morale to muszą być w tym momencie na dnie. Ale w sumie po meczu z Bayernem i długach Bartomeu to czego można się było spodziewać. Ja bym chyba jedynie posadził Leo na ławę, bo bez niego Barca gra po prostu ładniej. Szkoda tylko kontuzji Fatiego i Dembele. Będziemy się w tym roku bić o prawo gry w LM...
0
@FilipBalwisz to nie jest tak, że obrona to jest jedna firma, atak inna, bramkarz inna i prezesi tych firm się nawet nie znają. Jeśli jeden zawodnik notorycznie traci piłki to zaczyna się frustracja innych, którzy muszą te piłki odbierać za niego. Kto grał kiedykolwiek w piłkę wie, że jeśli jest w średniej drużynie jednej drybler, a druga drużyna jest zdyscyplinowana to ta drużyna dryblera sromotnie przegra. Szczególnie jak te drublingi zaczynają się w środku pola i jest 5 do obrony. Tak jak kiedyś pisałem mamy za mało skrzydłowych z umiejętnościami, a za dużo ludzi na pozycji ŚPO.
23
@Elisan12 Suarez by chu*a zrobił, tak samo jak robił dzis chu*a Messi. Drużyna powinna być drużyną, a nie liczyć, że Messi coś strzeli.
0
Mimo wszystko chciałbym zobaczyć Brajtłajta na 9 dziś. Widać, że facet jest w gazie. Może tym razem Messi za Trincao. Rywal paradoksalnie dosyć ciężki, bo wygrał z Realem i jest przed nami w tabeli. Jeśli wygramy to wizualnie w tabali będziemy wyglądali o niebo lepiej, bo punkty straci Sevilla/Real. Póki co tylko z Villarealem piękne zwycięstwo na początek, a tak to nie możemy zdobyć za wiele pkt z zespołami z czuba. Oby się to w następnych 3 kolejkach odmieniło. Poza tym niezmiernie mnie cieszy dzisiejsza przegrana rzeźników i 2 czerwone dla nich.
VeB
0
@PePeMasta kobieca piłka to trochę tak wygląda jak Ronaldihno grał w juniorach i strzelał po 15 bramek na mecz xD
2
@nationalpen bluźnisz...
0
Ale gówno. To co jest może nie jest najsprawiedliwsze, ale ma to jakiś sens. Przy 6 drużynach nic innego jak 10 meczów. W tym kilka o pietruszkę.
0
@kulyer11 Dembele zawsze był dobry tylko kontuzje i niesportowy tryb życia. Nie wiem jak teraz, ale kilka meczów i jeszcze się nie połamał.
0
Gdy nie ma Messiego i można założyć pressing to najlepiej podaje się do bramkarza. Mocne zdziwienie Ukraińców i Wegrów co się dzieje.
1
Bright White to jasne światło, które oślepia rywali.
1
@Manypijany https://www.google.com/search?q=linka&client=firefox-b-d&sxsrf=ALeKk00Z_4r-gIYGNga2s1nK_8joe_Cdyg:1606940229235&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiZpafsjrDtAhVT2SoKHdXJDkoQ_AUoAXoECBAQAw&biw=1408&bih=662
2
Potężny Grizman znowu mecz znowu gol! Gdzie są krytycy?
0
@Greenalley Busi nawet w swoich latach świetności miał swój styl gry. Też się wkurzałem, że gra akurat Busi, ale tamten mecz z Osasuną był w pełni pod kontrolą. Pjanic odpocznie, a Busi złapie kilka minut po kontuzji. Patrząc jak te kontuzje nas zżerają to każdy zawodnik jest na miarę złota, żeby inni byli bardziej wypoczęci. Wiem, też bym wolał Puiga, ale Koeman chyba wie co robi...
0
Pjanic zagrał słabo z Dynamo, więc teraz nie zagrał. Nie da się nagradzać wyróżniających się i trzymać tych ze słabszą formą jednocześnie. Poza tym, nie płakałbym na miejscu Pjanica, bo do końca stycznia gramy praktycznie co 3 dni, a FDJ prawdopodobnie może występować w kliku meczach jako stoper.
3
Gdzie te marudy, które pisały sprzedać żabojada, bo nic nie potrafi?
1
@Maker0 no nie zgodzę się, bo grająca padakę w tamtym sezonie Barca miała 12 pkt przewagi nad Atleti czy Sevillą, a 22 pkt nad Villarealem. Teraz grają lepiej, a o punkty jakby ciężej. Te drużyny co miały po 100 pkt to były giganty i dawno już nie możemy mówić o Realu czy Barcy w tym kontekście. 90 pkt daje mistrza.
0
@Norbi2021 zadałem ci proste pytanie pryszczaty platfusie, a ty nawet na nie nie umiesz odpowiedzieć. Norbi69
2
@xparix odkuje się za asystę do Dembele ;)
3
Pół roku temu przegraliśmy także u siebie w podobnych okolicznościach (walka o tytuł, teraz walka o każde zwycęstwo) 2:0. Alaves zabrało punkty nam i Realowi. Można powiedzieć, że w Hiszpanii nie ma już słabych drużyn. 3 punkty i przede wszystkim taka gra raduje serce kibica Barcy po ostatnim trudnym roku. A że Lenglet się połamał to na pewno nam nie pomoże, ale Koeman coś wymyśli, bo ma głowę na karku facet. VeB
0
@Norbi2021 to wymień wg ciebie trzech najlepszych polskich piłkarzy ;)
1
Mimo, że tak złego startu w la lidze to ja nie pamiętam, to Koeman robi świetną robotę. Ciekawy jestem jak tam z Messim, bo na mecze z rzeźnikami lub kopiącymi się po czołach zespołami powinien odpoczywać na ławce. Z takimi antyfutbolistami wiele nie pomoże, a przyda się wtedy, żeby wszyscy biegali. Na zespoły grające w piłkę będzie wtedy wypoczęty.
2
@Norbi2021 jesteś debilem. I właśnie przez takich debili jak ty było co było przez ostatnie 3 lata. Albo masz 12 lat, albo jesteś już dorosły i powinieneś się zgłosić do psychologa. " Barcelonie kibicuję od 1969 ", czyli masz 12 lat...