1

Stare dziady się połamały. Że tak powiem śmieci wyrzuciły się same, tylko, że zakupów żadnych nie było i są problemy kadrowe. Ale tak to jest jak się opiera zespół na starych dziadach.

0

@4Fabregas4 xd...

1

@KaroLOCO jeśli nie grają w klubie to i tak trzeba go jak najszybciej sprzedać. To nie jest zawodnik, po którym widać by było, że ma potencjał. Lepiej dać szanse młodemu niż trzymać Firpo i płacić mu za trenowanie z Barceloną.

0

@lupy testowanie szczepionki na ludziach to nie jest odporność zbiorowa tylko głupota zbiorowa. Nie wiemy jak koronę leczyć to myślisz, że ludzie zrobią w rok bezpieczną szczepionkę? Wszyscy straszą koroną i nieprzewidywalnymi powikłaniami, ale jakoś nikt nie dopuszcza faktu, że szczepionka na chorobę, na którą nie ma leku też może mieć nieprzewidywalne powikłania. Jeśli jakaś choroba jest znana od dawna to możemy sobie testować jakieś szczepionki. Niestety na znaną grypę szczepionki uja potrafią dać. Lek nie może być gorszy od choroby, a tak właśnie jest z koroną. W październiku zmarło 13 k ludzi więcej niż rok temu, a w tym czasie wszystkich zgonów koronowych było 3,4,5 k? Czyli jakieś co najmniej 8 k osób nie dostało pomocy przez korona panikę.

0

@lukkobe patrząc, że w odwodzie Koeman oprócz Messiego ma tylko Grizmana i Fatiego to mu się nie dziwię. Dzbandele czasem coś strzeli, ale jego mecze nawet dobre zawierają gole i jakieś durne straty. Gość raczej nie myśli za wiele chociaż talent to on ma. Trincao, Pedri czy Coutihno raczej wolą podać niż strzelić, a Brajtłajt no cóż. Grizman kosztował 120 mln dostaje furę siana, więc musi strzelać.

0

@Kibic31 niestety Messi po dzisiejszym dobrym meczu może znowu się obijać 10 od deski do deski, ale oby nie.

0

@equwesta widziałem na obrazku 60 parę procent, więc bym powiedział, że takie średnie.

2

Ten Trincao to porażka. Dzbandele chociaż strzela gole.

1

Dla wszystkich anty fanów Griza kolejny zawodnik wylatuje gdzie pierwsza kartka na nim. To są takie detale.

1

Co jak co, ale do karnych też powinniśmy mieć jakiegoś drugiego oprócz Leo co w miarę ogarnia. Takiego ramosa.

0

@Alan_fcbfan jeśli uważasz, że Ronaldo się ciągle kiwa to chyba zasnąłeś 10 lat temu i obudziłeś się dziś. Kiwanie Messiego kiedyś może coś dawało teraz daje tylko rywalom szanse na kontrę. Może to jest spektakularne, ale nie efektywne.

1

@Filipfcb2000 ku*wa a co? Penalty jak uj

0

@Alan_fcbfan jak drybluje to jest sabotażystą, jak ściąga obrońców i podaje kolegom to jest nadal najlepszy technicznie piłkarz świata. Jednak wyniki Barcelony nie mogą zależeć od jego nastroju. Fan Messiego widzi, gdy ten gra źle, fanboy tego nie widzi. Ostatnie występy Messiego były złe, oby ten był dużo lepszy.

3

Barcelonie jest potrzebna gra zespołowa Leo, a nie jego dryblingi.

3

Boli was potężny Grizman? Właśnie takie bramki strzelam na orliku :D

0

Koeman zdjął starego Messiego to niech teraz zdejmie starego Busiego. Jakby nie grali ich czas już nadszedł. Widać różnice w kreowaniu akcji w ataku, teraz trzeba różnicę w bronieniu. A bramki będą wpadać jak są akcje.

0

@fifek Neymar też na początku nie strzelał, a jest duża różnica między tym co Grizman gra bez Messiego, a co gra gdy Leo jest na boisku.

1

@lukkobe Messi póki coś jest głównym sabotażystą. I ma za sobą jeszcze fanboyów swoich w przeciwieństwie do Busiego i Griza.

0

Dośrodkowania Dembele są akurat tragiczne.

6

Mimo, że Grizman partoli jak leci to bardziej podoba mi się gra całego zespołu bez Messiego. Piłka szybko chodzi i są fajne akcje.

0

0

@333tricampeones333 żaden bramkarz świata w tym maeczu nie zachowałby czystgo konta

0

@ElTomas plusy 3 pkt i nas bramkarz. Wszystko inne to małe lub więszke minusy.

2

Liczyłem, że może Messiego chu*a zdjemie, ale nie cierpimy w tym meczu do końca.

0

@Placebiusz bramkarz wszystkiego nie wyciągnie, ale śmiać mi się chce z fanów Valdesa. On by przy takiej obronie miał najwięcej goli wpuszczonych w lidze.

0

No MATS pokazał kto jest top3 bramkarzy na świecie i kto będzie grał w podstawie bez żadnych ale...

4

Fajny ten Messi taki nie za pożyteczny. Dobrze, że MATS kapitan mentalny daje radę...

0

@Alberto1031 od 13/14 strzelał co najmniej 15 goli w samej lidze plus asysty i inne rozgrywki. Wydaję mi się to wynik bardzo przywoity. W Barcy mu nie idzie. Realiści się cieszą z Benzemy, a on ma bardzo podbne staty do Grizmana jeśli chodzi o gole.

0

@Alberto1031 ilu zawodników w Barcelonie wyglądało jak N. Dyzma? Palców rąk i nóg nie starczy. Ciekawe czemu bardzo mało napastników tam się odnalazło. W Atleti i Francji Grizman to kot.

0

@gaq ale Suarez nie wyleciał dlatego, że był słaby tylko dlatego, że jeśli był odcięty od podań to kompletnie nic nie dawał, a grać musiał zawsze. No i poza tym strzelał coraz mniej i coraz więcej kontuzji. Nawet Rakitic czy Busi mieli odpoczynek, a Suarez na łwace = zły Messi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?