1

@Freek_Tom dodam, że największym rakiem zarządu są te horrendalne pensje, nie możemy nikogo sprzedać, bo tak dobrze jak u nas nigdzie nie będą mieli. Fajnie gdy takie pensje dostają zawodnicy, którzy na siebie zarabiają gorzej, gdy dajemy tyle kasy na lewo i prawo gościom, którzy mogą nie pasować.

0

@Freek_Tom to jaka jest jego wartość nie ma znaczenia jeśli nie ma chętnych. Patrząc ile Grizman zarabia lepiej, żeby odpalił, bo on też nie będzie się chciał stąd ruszać.

0

@Suzu to byłby szczyt kurtuazji jakby powiedział, że węgierska drużyna, której nazwę pierwszy raz widzę na oczy jest potentatem. Z Ukraińcami na pewno będzie ciężko na wyjeździe, bo zawsze jest. Z Juve pewnie też. Musimy jednak liczyć na podobną grę jak dziś i walczyć o pierwsze miejsce i łatwiejszego rywala dalej.

4

Sędzia dawał kartki, ale nie były one bardzo z dupy. Po czerwieni dla Pique powinni bardziej się pilnować.

23

Aż mi się oczy śmiały jak Leo presował. Tak powinno być. Do tego zmiany, żeby nie grała żelazna 11-tka jak przez ostatnie 5 lat. Młodzi będą biegać.

1

@milker jak go zatrudnili to wszyscy się cieszyli, ale jak podziękował Luisowi, a potem powiedział, że nie widzi Puiga lub chciał zaciąg Holendrów w Barcy to już mniej. Barca ma zajebistych graczy tylko leniwych strasznie i trzeba mocnego trenera. Efekty, nie trzeba na nie długo czekać.

0

@Archie91 teraz wygląda to mega, ale zwykle forma musi przyjść w marcu kwietniu. Na pewno jednak pomoże jakby taki Real pogubił punkty i byśmy mieli spokój w lidze. Podobno w pierwszym meczu Trincao i Pedri zachwycali ja dziś tego absolutnie nie widziałem. Młodzież ma to do siebie, że gra nierówno. Póki co trzeba się cieszyć, że wrócił styl i chęć oglądania Barcy, bo przyznaję w tamtym sezonie te mecze oglądałem z musu.

0

@Freek_Tom Cou też nie pasował. Może Grizowi potrzebne trochę czasu za Koemana. Ja bym poczekał jeszcze ze3 mecze, a zawsze rezerwowi są w odwodzie.

1

@milker teraz wszyscy się zachwycają, a ile chciało go zwalniać, bo podjął trudne decyzje.

1

@martin3131 aż tak dużo roboty nie miał, a kilka wybić mu się nie udało. Najważniejsze, że jakiś baboli nie puścił. Dobra gra obrony i bramkarz nie ma co robić.

2

@kimpanjest ilu pluło na rudego, bo nie widzi Puiga. A szkoda, bo Puig jest dobry, ale jeśli trener ma inną wizję.

0

@Bartex jak się cała ekipa stara to są efekty, jakby Leo z Luisem dreptali to by było inaczej. Chociaż patrząc ile mamy opcji z przodu to żelazne 4-3-3 nie jest nam do niczego potrzebne.

4

Messi gra pod drużynę, ale Koeman chłopa odmienił.

0

Weszło dwóch skrzydłowych i widać brak pomysłu i słabsze rozegranie po zejściu Cou. Nie dziw, że rok temu tak to wyglądało.

0

@michalch9 dwóch było po obu stronach ;)

0

Busi wszyscy mają kartkę mam i ja...

3

Messi mógł podawać młodemu to podał Albie na spalonym xD

0

Jak dla mnie trener robi świetną robotę, bo Barcę można znowu oglądać z przyjemnością. Ciekawi mnie kilka spraw:
-odrodzenie Grizmana
-odrodzenie Dembele
-wątki Busi i Roberto
-sprawa Puiga
-wchodzenie w drużynę Desta, Trincao, Pedriego
Myślę, że Koeman dzięki autorytetowi przytemperuje trochę zawodników, bo skład mamy zawsze na tryplet. Ja bym nie skreślał Grizmana, ale może bardziej rotował? Tyle osób wieszało psy na Cou, a teraz on czaruje. Jak już Dembele i Griz tyle kosztowali niech chociaż na siebie zarobią przed ewentualnym transferem. Ciekawy jestem bardzo jak Koeman poskromi Dembele.

0

@Fifty no to trzeba Leo stópki wycałować i puścić za darmo do City? Takie postępowanie to dopiero brak logiki...

7

Kolejny przeciętniak, któremu dobrze w Barcelonie. Dobrze by było wziąć za niego nawet 5 czy 10 mln. Wartość dodatnia to na pewno nie jest. Tylko obciążenie pensją.

0

Jak tą bronią był sam Leo Messi to Osasuna była groźna. Miejmy nadzieję, że rewolucja Koemana będzie na stałe, a nie jeden mecz.

0

@gaijin ty pewnie jak było 2:8 to byłeś wielce zaskoczony, bo przecież chłopcy tak świetnie grają. Jest piłeczka jest Leoś.

0

Jakby był nawet Douglasem, to patrząc na transfery Barcy Dest to jest progres. Małe pieniądze duży potencjał, a u nas na PO i tak się nic nie dzieje.

0

Kiedyś myślałem, że Leo jest piłkarzem kompletnym, ale niestety dwie rzeczy u niego szwankują - psychika i gra obronna. Niestety piłka się zmieniła i nie wróci do momentu, w którym napastnik strzela, obrońca broni, pomocnik podaje. Nowoczesny futbol to zaangażowanie całej drużyny w obronę, a i obrońców w otwierające podania. Przede wszystkim szybkość jest ważna. Obrońca znajduje wolnego pomocnika ten daje podanie do skrzydłowego i nie ma szans, by się wszyscy dobrze ustawili. Klopp jeszcze ogarnia rekontry, ale jak na poziom Barcy właśnie tego trzeba. Szybkich ataków, które są zaskakujące. Właśnie dlatego Luis musiał się pożegnać z Barcą. Nie dlatego, że w ogóle grać nie umie, ale jego współpraca z Leo była zbyt przewidywalna. Barca nie ma piłkarzy, którzy będą grać tikitakę, więc trzeba zagrać co co Ci piłkarze potrafią. A potrafią wiele.

1

@dariooo lepiej mądrze siedzieć niż głupio biegać. Dla piłkarza bez formy taka posiadówa to jest win win jeśli nie myśli o rozwoju. Posiedzi sobie rok weźmie pensje, za rok będzie za darmo to też kolejka klubów się ustawi i wynegocjuje więcej.

0

@Uukasz_93 może jak zaczną mu podawać to odszczekasz. To, że go Leoś nie lubi to nie jego wina.

1

@Mroziu yhy. Sprzedać go póki ktoś chce brać. Mamy sporo tych solidnych zmienników, którzy są młodsi i bardziej utalentowani.

0

@milosz00 jak Messi miał dobry humor, fajnie mu się grało to sam wygrywał mecze, a jak rywal postawił warunki Messiemu się źle grało to Bayern.

0

@Naturopata Suarez nie jest zły, ale duet Messi Suarez miał cholernie zły wpływ na szatnię. Święte krowy. Jedna musiała pójść na rzeź. Druga też by mogła. Grali świetnie, ale to co się działo przez ostatnie lata wołało o pomstę do nieba. Valdek ich tam 3/4 sezonu trzymał za mordy, ale jak poluzował to się tam klub amigos zrobił i jedynie odejście Krystyny gwarantowało Barcy jakieś puchary.

0

@natanvip i braku kasy bo śmieć Bartek narobił długów, a tak by za Leo można cokolwiek skasować na wzmocnienia i młodzież.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?