jeykey1543
Dołączył/a: sierpień 2016
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Klaudia30 a mi się z ciebie chce śmiać. Czasy, że wynik zależy od humoru Leo mam nadzieję, że pójdą w zapomnienie. Inaczej co rok wpie*dol z Bayernem, Live czy Romą nas czeka.
0
@Kismeth mówisz o sobie?
0
@Fifty po pierwsze to pisz tak by dało się ciebie zrozumieć, a po drugie czy ty jesteś typowym polakiem popisem może? Że widzisz tylko czarne i białe? Zarząd jest do dupy i tylko jego zmiana może uratować klub, ale Leo jak chce to niech odchodzi i krzyżyk mu na drogę. Nie powiesz mi, że wpie*dole z Romą (Levante), Live (Valencią) to była tylko wina Bartka. Jak się jest głową nie wiadomo gdzie to kibice potem rozliczają.
0
Jak dla mnie tylko Laporta wydaje się być lepszym od Bartka, bo reszta kandydatów próbuje jechać na nostalgii i w ogóle nie ma planu.
1
@MESSIah16 może lepiej, żeby już go nie było jeśli teraz ma być obrażony, a za rok odejść...
0
@socha to jak nie przyjaciel, ale na prawdę świetny gracz to uj mu w pupę...
0
@Fifty tia, pierdu, pierdu, Leo się za rok zawinie i będziesz płakać, bo Leo nie uratował klubu.
0
@Kismeth w ogóle tak patrząc na argumenty ograniczonych kibiców jak ty wskaż palcem kto go zastąpi. Bo ograniczony kibic myśli, że trzeba zastąpić cały skład z 2009 roku, żeby rządzić w piłce. Dziś Sevilla pokazała, że mając słabszych zawodników, ale pomysł na grę można napsuć krwi najlepszej drużynie w Europie na tę chwilę. Nie trzeba nikogo zastępować tylko mieć pomysł i dobrać zawodników. Ale większość kibiców Barcy ma klapki na oczach, bo gdzie znajdziemy takiego drugiego Suareza. Może trzeba szukać innych graczy, o innym profilu, którzy nie stoją pół meczu na spalonym, a poza jakimiś umiejętnościami mają tylko atut w postaci przyjaźni Messiego.
0
@Bernard777 zamiast dwóch nie biegających dziadów będziemy mieli jednego.
0
@Kismeth testoswali go ostatnio na tej pozycji. Może to nie będzie zastępca na 100%, ale nie ma srać żarem, bo Barca jest uwiązana do 4-3-3 z 9. To jest właśnie ten problem, że repra Hiszpanii wygrała Mundial bez napastnika, a u nas się szuka nowego Puyola, Xaviego, Iniesty, Alvesa, Suareza, Neymara...
0
@Kismeth nawet Fati... Ja też jestem człowiekiem i jakoś nie wielu odpowiedzialnych za 8:2 pokajało się i przeprosiło. Takie samo pie*dolenie od 3 lat upokorzeń w LM. Będzie dobrze, będzie dobrze.
1
@Remi70 Tebasa zjebasa :D
0
@maroon jedni się lepiej odnajdują inni gorzej. Nie powiesz, że Zlatan, Henry, Coutihno czy Griz nie umieją grać w piłkę, a jakoś się nie odnajdują. Pewnie część tych młodych była słaba.
0
@Scross ogólnie na obronę przewidziane są jakieś transfery i mam nadzieję, że dojdą do skutku. Niestety jedyne co można zrobić w tej chwili to ogarnąć Pique i Albę by wykrzesali jeszcze trochę z siebie kupić tego Denta. Na nic więcej nie ma kasy i tak samo jak Valverde w pierwszym sezonie zrobił maszynę do zabijania tak samo musi zrobić Koeman tylko z lepszym stylem gry. Jakby Valdek miał swoje zdanie to nie byłoby tak źle, ale popuścił panienkom. Ku*widołek się rozrósł i wyszło to co wyszło. Takiego bajzlu bez pieniędzy nikt nie ogarnie w 5 minut.
0
Dzięki Luis za piękne bramki i świetną grę, ale czas na młodzież.
0
@maroon Barcelona ma specyficzny system gry.
1
@Sznejk Jakby pozwolili grać Puigowi i Fatiemu w barażach do Segunda to może by nie trzeba było wypożyczać. A wszyscy kwiczeli, że się w LM przydadzą. Murawy Puig nie powąchał nawet...
1
@Scross myślę, że problemem jest także przygotowanie fizyczne, którego nie było i całkowity brak taktyki. Chciałbyś 8 graczy wymienić?
0
@MarioVeB! to ty chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem jeśli uważasz, że zmienne to są stałe.
1
@Murazor bardzo duża szansa jest na 2 mln. Na te 8 mln już niekoniecznie, bo w Anglii jest wielka siódemka.
1
Miało być 35 mln, czy nawet 40 mln patrzę na Transfermarkt 30 mln. Żenada...
0
@gaq Ty patrzysz na Suareza w kontekście ataku, ja w kontekście totalnym. Suarez to dobry zawodnik jak jest odpowiedzialny tylko za strzelanie goli. Podrepcze sobie z przodu i zawsze coś tam wpadnie. Niestety my już mamy jednego dreptacza Messiego i to jest wg mnie za dużo. Poza tym koledzy widzą jeden drepcze, drugi drepcze to ja też. I gra wygląda jak wygląda. Ideologia świętych krów.
Dodatkowo jak kiedyś grał Xavi, Iniesta, Busi to środek był zablokowany. Przyszedł Cesc musiał odejść, bo nie było minut. Tak samo było z MSN. Mamy trzech kumpli to reszta ataku wypad, bo oni sobie muszą grać. Nie musimy być przywiązani łańcuchem do ustawienia tylko dlatego, żeby Suarez miał pracę, gdy mamy tylu ofensywnych zawodników. Zobacz ile Suarezowi brakuje do Lewego. A w Barsie zawsze ten sam do bólu rozpracowany schemat. Napastnik na drugą stronę boiska wróci po zmianie stron. Tak się teraz nie gra.
Poza tym zobacz jeszcze jak z Messim, Suarezem i Grizmanem wygląda gra z kontry i dlaczego jej w zasadzie nie ma. Taktyka powinna być dostosowana pod przeciwnika, bo nie zawsze najlepsi w pojedynku z Realem zagrają najlepiej z Atleti. A w Barsie taktyka od lat taka sama na każdego i skład żelazny też. Ktoś kto to przeanalizuje to nas zje.
0
@gaq ze święcą szukać także Xaviego i Iniesty oraz Puyola. Ale czasu cofnąć się nie da i jak na dłoni widać, że Luis goli strzelał coraz mniej, a i w LM gasł chłop. To pokazuje, że kolesiostwo z Messim może mu zapewnić jakieś tam statystyki z Grandami, ale jak wejdzie Sevilla czy Atletico nie mówiąc już o zespołach z LM to jesteśmy wykastrowani w ataku. Gra na Suareza to po prostu marnowanie potencjału młodszych zawodników. Albo oni się do czegoś nadają, albo trzeba ich sprzedać, bo tani nie byli.
0
@Pawlak1992 jakby dopisać brak asertywności to myślę, że te braki w umiejętnościach by były przysłonięte.
0
@SirChuck bierze mniej pensji i potencjalnie można będzie na nim zarobić lub tyle nie stracić.
0
@Szklaner tylko, że mamy młodych dobrych piłkarzy. A grają starzy. Jak dla mnie ten skład jest za bardzo zachowawczy.
0
@rychu_tcz widzę, ktoś się poczuł urażony, że jego durne założenia nie działają? Koeman chciał to ukrócić to bunt? Widzisz jak fajnie kolesie dbają, żeby nie było wyników, a pensja wpadała.
1
@rychu_tcz czemu kibice Barcy to tacy debile i nie widzą, że to samo od lat nie działa? 8:2 mówi ci to coś? Skutek kolesiostwa, a nie rozwoju drużyny i ciężkiej pracy.
0
@Dawid_J Martinez Srartinez poszedł sobie do prześcieradeł i pewnie wyjdą na nim jak Zabłocki na mydle.
0
@th@les Valdes to Mr. Babol, który siedział w Barcelonie tylko dlatego, że był wychowankiem. Co prawda zdarzały mu się genialne mecze, ale także zdarzały mu się niegenialne babole w prostych by się wydawało sytuacjach. Rozstrzał jego interwencji był bardzo duży. To, że miał przed sobą Puyola też ułatwiało sprawę.