0

@Borys811 właśnie robiłem kiedyś zestawienie, gdzie jakiś ziomeczek chciał kupować PO i za chiny ludowe nie mógł zrozumieć, że ponad połowa składu jest >30 i tu trzeba szukać wzmocnień. PO nie leżą na pierwszej półce w Biedronce, że można ich sobie kupić od tak, a u nas pomoc rusza się jak muchy w smole.

0

@Borys811 nie wiem co on ma w głowie, ale nie raz nie dwa pokazał, że ze słabymi to on nie chce grać. Xavi i Iniesta rodzą się raz na 20 lat i nie ma co oczekiwać, że się ich zastąpi od tak. Trzeba grać z tymi co są. Zawodnicy po 80 mln to nie są ogórasy. Widziałeś wejście Puiga? Co drugi zawodnik ma takie wejście do Barcy, a potem kółeczka i jakieś podanka do tyłu. Tu jest jakiś strach przed zbłaźnieniem czy co? No przecież Coutihno Dembele Griz De Jong to nie są cieniasy. Ja bym dał wolną rękę Koemanowi, bo to 4-3-3 nie działa. Trzeba zmienić ustawienie by więcej zawodników czuło się dobrze na pozycjach. Tiki taka to relikt. Ja jak sobie gram w Fifę to jestem fanem gry z kontry i ten element w Barsie leży i kwiczy. Trzeba to poprawić, bo wiele goli tracimy, a praktycznie nic nie strzelamy. Messi i Suarez się na to nie nadają. To jest w wielu meczach klucz, który my wrzucamy do szamba.

0

@Borys811 no tak to dla mnie wygląda z perspektywy kibica i oglądającego mecze. Każda piłka przez Messiego czy to potrzebne czy nie. Messi decyduje komu podaje, bo go bardziej lubi, a komu nie. Jak spierdzielisz gałę to będzie kwas więc lepiej podaj Messiemu, żeby on spierdzielił. Nie wiem co tam się działo, że po pół roku w Barcy z kreatora piłkarze stawali się podawaczami piłek Messiemu. Chu* ich wie czy to trener im tak kazał, czy się bali Leo? Normalnie to nie wyglądało. Jak zobaczyłem Bayern to się zdziwiłem, że tak można grać. A nie na pałę piłki na Lewego czy coś.

0

@Borys811 no właśnie, ale gdzie był Messi? Jak nie idzie to on znika :( Teraz też znikł na 2 tygodnie. I z repry znikł. Nie neguje, że ciul Bartek rozwala klub do reszty, ale młodzi patrząc na kapitana muszę mieć niezły mętlik w głowie. Jak sam Messi nie wierzy to może spierdzielić gdzie indziej? Tak się nie robi jak się ma duży posłuch w szatni.

1

@mate92 kontrakt palce lizać. Drużyna poukładana. Fajny trener. Nic tylko pakować do plecaka miłość do Barcelony i lecieć do Manchesteru ;) w sumie korzyść by była obopólna jakby hajsik i piłkarze wpadli, a tak wrócił syn marnotrawny i będzie marudził.

0

@Borys811 przecież w tym sezonie co Enrique zdobył tryplet to był zwalniany w styczniu. Słaba pamięć. Za Valverde też pierwszy rok był obiecujący, drugi zresztą wynikowo mógłby być nawet lepszy, a trzeci to żenada. Piłkarze swoje trener swoje.

0

@mint a ty wielki kibicu byłeś ? Wybuliłeś 2 koła żeby zobaczyć jak Barca leje Osasunę z 30 rzędu? Fajnie było?

0

@gabrielos1899 ile wierzy w te słowa i druga ile masz lat :D

0

@Dr_Cabasisi zajebista postawa, nie udało się spie*dolić z tonącego okrętu to trzeba powiedzieć to co większość chce usłyszeć.

0

@4Fabregas4 xd Lautaro za pieniądze w Monopoli chyba. Artuhr imprezowicz to by pobalował na urodzinach siostry Neymara...

1

@johny1212 bo w zarządzie jest ten idiota Bartek.

0

@kacperowski20 chciał odejść dla dobra klubu? Piłeś to nie pisz. Dobro klubu to nie jest pozbywanie się najlepszego zawodnika za darmo. To jest gwóźdź do trumny dla klubu. To jest dobre dla Messiego, który wie, że Barca w przyszłym sezonie może znowu nic nie wygrać.

0

@johny1212 był tryplet grany 11-stoma zawodnikami. Raz się udało, a potem jak to się mówi miłe złego początki.

0

@an_di mógł też zrobić tak jak Pjanić czyli zrobić swoje i odejść. Lub postawić ultimatum albo Bartek albo on. 9 czerwca. Tak wyszedł na rozkapryszonego dzieciaka. Tym bardziej, że podejrzanie blisko, była rozmowa Suareza z Koemanem. Wygląda na to, że Messi się męczył, ale mu też to pasowało.

0

@osa91 jak mało tu rozsądnych komentarzy. Jeszcze Messi w wywiadzie powiedział, że taką pensję mógłby mieć gdziekolwiek. Są dwa takie kluby i niekoniecznie chciałyby mu płacić na dłuższą metę więcej. Niestety dobrobyt graczom Barcy się bardzo spodobał co nie jest dziwne. Pensje ogromne, wyniki mierne.

1

@mate92 zdobyliśmy tryplet i byliśmy skończeni, no nie żartuj. Były problemy i ich nie rozwiązywano. Ucieczka brazylijskiego judasza była kwintesencją i od niech zaczęło się psuć na dobre. Valverde przeze mnie krytykowany poukładał w pierwszym roku ten zespół jako tako, ale niestety gwiazdeczki go przyćmiły i zaczęły grać swoje w obronie czyli kupę. Tu zaczyna się wina piłkarzy. Nie potrafili zagrać co każe trener, a trener nie umiał zapanować nad szatnią. Beznadziejne zarządzanie dokończyło dzieła.

0

@marinoo powiedział, że odchodzi, ale tak troszeczkę. Na koniec zwalił wszystko na największego winowajcę, który jest oczywisty. Jak dla mnie nie powiedział nic nadzwyczajnego, ale musieliśmy na to czekać. Jak dla mnie projekt z Messim i Bartkiem to jest po prostu babranie się w gównie. Messi chciałby jak największy kawałek tortu dla siebie i wygrać LM, Bartek to sabotażysta, a trener niech się martwi jak to poskładać do kupy, żebysmy walczyli chociaż o jeden puchar. Messi się będzie obrażał, że nie grają kumple i nie idzie. Iść nie będzie, bo kumple chu*owo grają, a Bartek posprzedaje wszystkich za grosze. Oby Koeman dał szansę młodym w nich nadzieja. Jesteśmy bez kasy, bez graczy, z ogromnymi pensjami starych kotów, wielkimi oczekiwaniami i brakiem perspektyw na najbliższe lata chyba, że zdarzy się cud.

0

@Culé10 jak Leoś gra tylko na niego to mając takiego asystenta też byś miał takie statsy. Ponadto zobacz jego statsy w LM i zobacz jego statsy w ciężkich meczach. Już nie jest tak kolorowo. W meczach gdzie sobie radzimy Luis dokłada piątego gola w meczach ciężkich muszą się inni martwić. Wartość defensywna 0. Ciężko jest wygrać mając 9 zawodników, którzy wrócą się do obrony jakby co. Ponadto w tym roku kontuzja. Powiesz miałby lepsze statsy. Ja powiem za rok będzie miał więcej kontuzji.

0

@Veysel kłoda drewna jest żywsza od Suareza... sprzedać za jakieś sensowne pieniądze i mieć tego pana z głowy.

3

@mate92 co ty pieprzysz? A w 2015 to co było? Trzymajcie się ludzie trochę faktów...

0

@th@les to, że w Barcelonie jest chu*nia było wiadome nie od wczoraj. Dziwny traf, że Messi zdecydował się na oficjalne kroki, gdy jego przyjaciel miał stracić pracę. Tak się dzieje w piłce, że jak grasz słabo to chcą cię sprzedać.

0

@marinoo kapitana to on powinien jak najszybciej oddać MATSowi albo komuś kto żyje meczem, a nie się patrzy i myśli, że się ułoży.

0

@Dr_Cabasisi Messi pokazał kto jest kim chcąc transferu, milcząc, a potem wracając. Można być jego fanboyem, ja kibicuje klubowi nie Messiemu.

0

@Jacob94 kurde piszesz to jakbym Bartek miał za grosz honoru. Niesłychane że ten pieprzony chu* kogoś oszukał. Spoko niech dokończy w takim razie kadencje w marcu. Je*ane nieroby ci socios...

1

@difranco jak dla mnie piłkarze po kolejnym srogim wpie*dolu powinni oddać się w ręce trenera. To nie Bartomeu strzela swojaki do naszej bramki. To piłkarze dają dupy na każdej linii. Jakiś Lyon potrafił powalczyć z Bayernem, a nasze panienki ojoj, tamci biegają. A to za ciężkie treningi, a to chcemy Geymara. Bartek ma na swoim sumieniu wiele win np. złe zarządzanie kasą i niedopasowane transfery, ale Ci ludzie w większości wygrywali wielu pucharów i na pewno nie zapomnieli jak się gra. W kluczowych momentach brak zaangażowania widać jest jak na dłoni. Nie idzie to pie*dolę nie robię. No za 3000 brutto można tak powiedzieć, a nie jak się ma 9 mln pensji rocznie. Oni ani sobie żył nie wypruwali, ani nie presowali. Patrzyli jak ich gwałcą. Żenada. I to że fąfel z drużyny jest na nią za słaby ja uciekam obniżyło respekt do Messiego o bardzo dużo. Suarez od długiego czasu po boisku chodzi i widzi to każdy, ale odsunięcie go spowodowało, że u Messiego coś pękło? On myślał, że co rok wpie*dl obskoczymy i będzie dobrze, bo kumple najważniejsi? Chciał rządzić ustalać skład to ma teraz swoje nawarzone piwo. Jakby Bartek nasprowadzał mu najlepszych to może by było inaczej, ale sprowadził dobrych i wyszła żenada. Dwa gole Coutihno to spłętowały.

1

@Pustelnik za darmo tam obaj nie grali. Co prawda Ivan o wiele mniej utalentowany i gra w Barcy była dla niego zaszczytem, ale też o wiele mniej zarabiał, a i pomyj na niego więcej spadło. Nigdy poniżej pewnego poziomu nie schodził, chociaż z biegiem czasu jego gra do tyłu była irytująca. Trochę martwią mnie te wyprzedaże, bo jedynym, który na pewno powinien opuścić klub to Messi za sporą sumkę. Z niewolnika nie ma pracownika. Wiele zrobił, ale jego ostatnie postępowanie to jest nieśmieszny żart. Robił tak wiele razy w Argentynie i się przymykało oko to teraz szambo wybiło jak Czajka w Warszawie.

4

Kpina z tymi wolnymi transferami.

0

@Tithak niekoniecznie. Niektórzy by na pewno chcieli zarobić coś niż wcale.

0

@Tithak po pierwsze to niemożliew, po drugie City by złamało finansowe fair play, a po trzecie za 700 mln można mieć kompletny zespół ala PSG czy Bayern, więc Bartkowi, by spadł kamień z serca, zaje*ałby ze 100 mln i w marcu się śmiał.

0

@sedziaoxford oddawanie piłkarzy za darmo to powieszenie się Barcelony na suchej gałęzi za jajca. Odejście Messi to reszta zobaczymy je*ać frajerów i nagle połowa składu odejdzie za darmo. Messi jeśli jest kapitanem to grać będzie. Ten miecz działa w dwie strony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?