4

Semedo zaczął grać jest zapchaj dziura Roberto, lepiej by poszukali kogoś za Albę, bo Firpo to jest Junior.

0

Ja w sumie oceniłem gole uwzględniając otoczkę.
5 pkt. - 17 - gol Iniesty, który był jednym z kroków to zdobycia wszystkiego. Największa radość z gola w życiu. Sentyment, ale też piękna trafienie i piękna gra do końca.
3 pkt. - 13 - gol Ronniego, którego nie byłoby bez Barcy, ale i nie byłoby Barcy bez niego. Piękne trafienie to synonim tego Brazylijczyka. Szkoda, że jego pasja do piłki została zakłócona przez pasję do imprez.
1 pkt. - 23 - gol Messiego, drugi gol w meczu z prześcieradłami. Leo kolejny raz pokazał, że potrafi mijać rywali, nawet z wyższej półki jak tyczki.
Na pewno same trafienia nawet w tym zestawieniu były ładniejsze, ale dla mnie liczą się emocje przeżyte podczas tych trafień, a te były największe w tych 3 przypadkach.

0

@FDJ Dembele by się mógł wykazać w końcu.

0

@Avada Kedavra dzięki takim ludziom jak Pimienta mamy jakiekolwiek szanse na dobrą grę Barcy w erze post Messi. Świetnie poukładał drużynę rezerw i jest szansa na awans do Segunda.

0

@Janiama myślę, że Setien jakby trochę przewietrzył szatnię to może coś by było. Póki co to tak 30 minut jest Barcy, a z 60 minut jakiegoś gówna i kopania się po czołach. Trochę za mało by marzyć o czymkolwiek, chyba, że Real odda ligę takimi meczami jak dziś.

0

0

@marcin000019 fajnie, że po jednym meczu, z leszczami, u siebie oceniasz, kto jest dobry, a kto nie.

0

@milker nie rozśmieszaj mnie. Eibar grało dziś w obronie tragicznie. Gorzej niż my w całym sezonie, a to spora sztuka. Fajnie, że nowy nabytek dostał szanse i coś pokazał, ale dopiero trudne mecze pokażą czy Duńczyk jest wart tyle ile jego pierwsze zagranie czy tyle co asysty, które de facto nie zostały uznane.

0

@DonAndrzejos akurat Chorwat zagrał dobrze, a de Jong poniżej oczekiwań. Smutne, ale prawdziwe. Toporny futbol Rakiety jest czasem lepszy niż niby kreatywni Artur i de Jong, którzy ostatnio kręcą się jak gówno w przeręblu.

2

@VenoM nie zerwać umowę, a powinien podać ich do sądu. To są grube pomówienia, a on zrywa współpracę jakby nic się nie stało? Winny powinien za to beknąć, a Bartek nie reagując w sposób ostry i zdecydowany sprawia wrażenie, że maczał w tym paluchy i chce sprawę zamieść pod dywan.

1

@kaziks za rok może grać na zapleczu Primiera Division.

2

@arraco akurat Cucu był bardzo widoczny i prawie strzelił nam gola.

0

@Remi1899 jeśli chciałbyś świat idealny to pewnie by było tak jak mówisz. Tylko niestety świat nie jest idealny i zawodników, którzy się świetnie rozumieją z Messim jest ograniczona ilość, a i budżet jest ograniczony. Poza tym Messi z Geymarem mogą sobie wykładać ciasteczka jak przynajmniej połowę meczów w sezonie trzeba przecierpieć. Trzeba zapie*dalać, a nie bawić się w fifa rafa. Na orliku to mogę wybrać swojego najlepszego kolegę, będziemy się bawić piłką i raz nasz zespół wygra 5:0, a drugi raz nas pokryją i dostaniemy 0:3, bo obrona nie będzie tak ogarniała. Psu w dupę ten wynik, ale jak ci płacą w ch*j milionów rocznie to wymagają, żebyś się umiał dogadać z Adamiakową nawet na boisku. A że ktoś coś zepsuje to źle? Ile Messi psuje swoim nadmiernym dryblingiem, bo nie poda. Piłka zawsze będzie szybsza i dobrze mówił bodajże Cruyff. Zostałeś sfaulowany? To znak, że za długo trzymałeś piłkę.

Reasumując i nie żyjąc marzeniami. Czy uważasz, że w tym sezonie Liverpool jest dobry? 20/41 meczów (mogłem tam coś źle policzyć) wygrali strzelając jednego gola więcej niż przeciwnik. Wycierpieli pół sezonu. Nie zawsze ma się to co się chce, zawsze trzeba walczyć. Messi jako kapitan ma wg mnie za małe kohones, a jego problemy, że z tym mu się źle gra z tym się nie rozumie. Dla mnie dziecinada. Jeśli gość poprowadził Atleti do finałów, Francję do finału Euro i wygrał z nią Mundial. No nie może być to jakaś miernota nie umiejąca grać w piłkę. To nie jest jakiś słabiak, żeby go ignorować. Jeśli jest dwóch dobrych graczy to muszą znaleźć wspólny język chyba, że Messi jest tak niedorozwiniętym geniuszem, że przy nim inni tracą zamiast zyskiwać. Bo cały pic polega nie na tym, że ktoś jest geniuszem i gra dobrze tylko, że przy geniuszu jego koledzy zaczynają grać lepiej.

1

@Remi1899 te jego niektóre minusy uznałbym za plusy, ale właśnie oglądając całe mecze widzę, że jest jakiś problem na linii Antek-Messi i nasz mistrz zamiast biadolić, że chce panienkę Neymara powinien zagrać z każdym. To nie jest tak, że pod Messiego będziemy ustawiać zespół tylko najlepszy gracz na świecie powinien mając poza ziemskie umiejętności zagrać tak, żeby koledzy jak najlepiej grali. Chyba wyjdzie więcej jak zamiast 10 x 0,5 zawodnika + 3 (bo tyle robi Messi) będzie 11 x 1. Sam meczu nikt nie wygra.

2

@Remi1899 a jakie kryterium bierzecie pod uwagę wielcy znawcy? Też bym chciał być takim wielkim znawcą i wiedzieć kto pasuje do Barcy, a kto nie, ale widzę więksi wróżbici niż ja się mylą.

0

@Bagsik88 ja je znalazłem to ty też dasz radę. Wierzę w cb :)

0

@Bagsik88 z transfermarkt. Raczej nie z pamięci.

0

@Bagsik88 nie był, ale wtedy co mogliśmy go kupić mi się o wiele bardziej podobał. Po za tym był młodszy od swojego francuskiego kolegi i po prostu zapowiadał się lepiej co się teraz stało. Poza tym wydawać 125 mln za gościa wartego 33 mln, a wydać nawet 150 mln za gościa wartego 90 mln to jest różnica. Prosta matma.

0

@Bagsik88 Dzbandele był niezły sezon czy dwa, ale widać było, że piłkarz charakterny nawet po tym jak zrobił strajk. Mbappe był wart każdych pieniędzy tylko jakoś Barcy nie był po drodze.

0

@Bagsik88 z wtedy kiedy mogliśmy go kupić zamiast Dzbandele, teraz to jest po grzybach.

0

@Chicken1992 co to za obruszenie, czy powiedziałem nietaktownego? Czy to, że Barcelona gra jak gówno, a Real Socieded stworzył fajne widowisko to coś złego?

3

Lepiej się oglądało mecz Realu niż te wypociny.

0

@RanDiFCB Barca i obniżenie pensji. Dawno się tak nie uśmiałem, u nas pensje najwyższe nawet za nic nie robienie.

0

@Bagsik88 przewidzieć ciężko, ale tyle zapłacili. To już było podejrzane. Za te pieniądze mogli kupić Mbappe, ale debile woleli kupić Dembele. Wtedy byłem za Mbappe teraz tym bardziej.

0

@milosz00 szatnia urażona, ale jeśli to nie była prawda to czemu oni chodzą po ty boisku?

0

@kamil9040 za worek cebuli do Radomiaka Radom.

1

@dariuszsz Milan, buhahaha.

1

@Batys Barca zejdzie na 30 mln i dorzuci Dzbandele to wezmą. Barca lubi robić dobre biznesy.

0

@hazo428 pieniądze po Geymarze się rozeszły, a wzmocnienia to były żadne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?