0

@Kojiro99 dzbandele nawet jak schodzi z kibla to łapie kontuzje. Pamiętam jak wypadł na długi czas, bo się chciał popisać sztuczką techniczną.

0

@Fake69 żałośnie to gra Barca po stracie gola. I to jakby stanie się faktem, gdy zamiast słabego Levante u siebie będzie mocny Liverpool na wyjeździe.

0

@Fake69 w drugiej połowie Levante miało kilka setek i jakby strzelili na 2:1 wcześniej to pewnie Barca by się obsrała tak jak po golu, który był w 92 minucie. Tylko, że zamiast 2 minut obsrania byłoby 20 i pewnie znowu blamaż.

2

@19Kristobal74 mamy trenera, który nazywa się Leo Messi i jest najlepszym piłkarzem świata, ale jak cię nie lubi to ci nie poda nawet jak będziesz miał pozycje na strzał do pustej bramki. A Messiego mógłby utemperować może jakiś Klopp jedynie. Może Guardiola jakby wrócił.

0

@ArcziArtt typowy Brazylijczyk. Czy któryś był poukładany?

0

@czarnatom mały sęp ma to do siebie, że sam może wygrać LM, a może nie pozwolić wygrać drużynie LM przez 5 lat. Taki jego urok.

0

@AlvaroHanso Rakitic po prostu wygrywa na tym, że albo nie ma od niego lepszych albo są kontuzjowani. Nie schodzi poniżej jakiegoś poziomu, ale nie jest to poziom z najlepszych lat Barcy. Przynajmniej teraz. Solidny zawodnik, ale mało kreatywny. Umie też uderzyć z dystansu co mu dziś nie wyszło.

1

@gigol nie wiem czemu, a raczej wiem czemu Griz>Ney. Nawet jeśli Francuz ma mniejsze umiejętności to zawsze go będę lubił bardziej, bo się poświęca drużynie i nie pajacuje. Nikt nie może być ponad drużyną, a MSN zrobili sobie kółko wzajemnej adoracji.

0

@barteq widzę, że komentatorzy się srali Messim, ale tutaj ktoś jeszcze myśli.

0

@Szczurq mam takie samo wrażenie. Ile setek zmarnował. Jak nie chciał grać z Grizem, który czasem odwala manianę, ale musi z Messim grać, by w LM Barca coś zdobyła.

0

@ChampionLW ale czemu negujesz temu, że da się zmienić trenera w środku sezonu coś wygrać? Real nic ci nie mówi? Może Chelsea? To nie pie*dol głupot ;)

1

@Avatarr Ernest by powiedział, że wynik jest niesprawiedliwy i karawana jedzie dalej. A że sprawiedliwe byłoby 5:0 dla Valencii to już by nie wspominał.

0

@Stricker chyba właśnie Ernest mówił, że olewa przygotowanie fizyczne niech się chłopcy bawią. To jest jego scheda i wątpię, by jakby dalej trenował to czy byśmy mieli chociaż 2/3 wygrane.

0

@Salchent judaszowi już dziękujemy...

0

@Johnnie_Walker akurat debili na tej stronie nie brakuje ;)

0

@Johnnie_Walker to jest różnica między nim a Valdkiem. Valdek zagrałby tak do końca i zremisował, a Setien wpuścił Puiga i Artura i wygrał .

0

@Arkadio90 tak samo są klauzulę, żeby nie uprawiać sportów ekstremalnych. Jeśli od zdrowia piłkarza zależy to czy klub wygra tryplet, to lepiej żeby był wypoczęty, a nie jeździł nie wiadomo gdzie.

0

@denks1984 w tym jest problem, że te pół roku zawiera wszystkie ważne puchary, które potencjalnie możemy zdobyć mając obecny skład.

0

@lukkobe przypomnij sobie w jakich okolicznościach przejmował skład Zidan to wtedy pogadamy.

1

@denks1984 czyli lepiej stracić pół sezonu niż zaryzykować z Xavim? Jak patrzę jak Barca gra za Ernesta to rzygać mi się chcę. Klub który kocham, z piękną filozofią niegdyś, teraz gra padakę. Niech nawet wszystko przegrają, niż mają się ośmieszyć jak przez ostatnie dwa lata w LM.

0

@ViscaBarca123 jakby grali w Barcy B to ta ma awans w kieszeni, a obaj młodzi zdolni niech się ogrywają. Wolę ich niż jakiś najemników. Nawet jak aklimatyzacja będzie trwała 2-3 sezony to jest DNA Barcy.

0

@Borneo czy Alba jest defensywnie jakimś kotem? Albo Semedo czy w obronie jest wybitnie lepszy od Roberto? Więc nie gadaj o podstawowym składzie jak po prostu nie mamy lepszych obrońców na te chwilę niż Lenglet i Pique, a boki albo wrócą, albo wrócą za pół godziny.

4

Ogólnie to mecz super, ale tak na prawdę to nihil novi. Barca u siebie gra dobrze w ataku i strzela. W obronie jak zwykle żenada i brak koncentracji. Kolejny Liverpool się zbliża lub Roma. Nic nie grająca Mallorca strzelając 3 razy trafiła 2 razy do siatki. Grając praktycznie podstawowym składem tracimy dwa gole, które z lepszym rywalem znowu mogą nas wywalić z LM. Na koniec wchodzi zabawa i zamiast strzelić szóstą, siódmą bramkę to my wyciągamy rękę do rywala. Na tle tak beznadziejnie grającego przeciwnika. To była duża łyżka dziegciu, ale patrząc, że domowe mecze Barcy zwykle się układają w lidze to beczki miodu nie będzie. Może słoiczek. MSG zaczyna się trochę bardziej rozumieć. Pomoc dziś grała bardzo dobrze. Piłka chodziła. Messi wiadomo najlepszy piłkarz świata po raz szósty. Ligę się jednak wygrywa takimi wymęczonymi meczami jak z Atleti, a nie pogromami ogórasów. Oby to zaczęło funkcjonować tak jak w tym meczu, a nie karuzela jak cały sezon. Pamiętam jeszcze nie tak dawno, ale już jakiś czas temu, gdy w naszych szeregach grał brazylijski judasz. 4:0 w pupę z PSG około tego dwumeczu było 6:0 z Alaves bodajże, potem 6:1 z PSG, żeby znów dostać w pupę tym razem od Juve 3:0 i już tego nie odrobić na Camp Nou. Wczorajszy wynik był świetny, mecz cudowny dla kibica, ale jeśli chodzi o grę to jest jakiś progres, ale rywal stał na tak niskim poziomie, że aż się zastawiam jak Real z nimi przegrał. Chyba po raz kolejny zagrała głowa, a nie nogi.

0

@AxelF Barca nie robiła im pod górę, ale oni i inne kluby za to tak. Będąc Caritasem w futbolu długo się nie pociągnie.

0

@scotti bo byli parę lat młodsi. Teraz tylko Neymar jest w dobrym wieku, ale kontuzje i problemy z głową.

0

@AxelF Real za swoje niewypały kosi konkretną kasę, a Barca oddaje swoje perełki praktycznie za darmo.

0

@El Guaje 7 ja się uśmiałem, bo tak to wygląda. Nie mamy dwóch LO tylko Jordi jest katowany albo gra ktokolwiek jak Alba ma kontuzję.

0

@cyron1 zaufał Lengletowi, bo nie miał wyjścia. Fajnie, że go ściągnął, ale Lenglet dostał szanse dopiero jak Big Sam nie mógł grać. Małe rotacje w obronie to też lipa, bo Pique jak nie czuje bata to mu odwala Waka Waka. Jak czuję presję zmiany to nagle zaczyna grać jak profesor.

0

@oZinho ich wina, bo brakowało im zaangażowania, ale wina trenera, że nie wlał w ich serca wiary. Po prostu idzie chu*owo, no trudno. Prze*ebiemy karawana jedzie dalej. Nic się nie stało. Z gwiazdkami też trzeba umieć pracować, by się im chciało. Patrz Klopp.

0

@CZaras każdy normalny kibic widzi co gramy w obronie (gówno), ale jest grupa debili, którzy chcą Neymara. Czyżby był jakiś drugi Neymar, który jest obrońcą, czy może niektórzy chcą piłkarza równie leniwego i pożytecznego w obronie jak Suarez i ... Messi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?