0

@Deraxium no to doje*ałeś gościu :D

0

@wojti13bar Waldek nie poleci tak jak nie poleci Brzęczek. Jedynie jak wtopimy cały sezon jak Real rok temu to jest szansa na zmianę, ale latka Leo lecą. Liczę, że dzięki młodzieży w tym sezonie wygramy LM. Do trzech razy sztuka. Skład mamy taki, że zmieciemy wszystkich jak się chłopcy zaangażują i zagrają skoncentrowani. Tu jest największa bolączka.

0

@Borneo Busi musi czuć bat nad dupą, bo inaczej to gra piach. Meczów jest tyle, że da radę podzielić minuty wśród pomocników. Trzeba to tylko robić mądrze. Czekam na powrót Króla.

0

@Hugo76 raczej nie ma szans, by bez przygotowania przed sezonem nowy trener łapany na szybko mógł coś zmienić. W ogóle czy są jakieś sensowne propozycje?

0

@MarioVeB! a on nie ma umowy jeszcze tylko na rok ?

1

@MarioVeB! nie dociera, że 10 mln w obecnej piłce to jest tyle co nic? Może z 5 mln brutto zarabia w rok, więc 15 mln za roczną grę jego w Barcelonie to nie jest żaden koszt biorąc pod uwagę, że mogą się zdarzyć takie sytuacje jak ta obecnie. Plaga kontuzji.

2

Co do Neymara to nie on zdecydował, bo on akurat miał tu niewiele do gadania. P$G chciało nie wiadomo ile, a Barca nie chciała tyle dać i koniec. Rafihnę oddajmy z dopłatą jeszcze i może Albę w rozliczeniu. Polityka Bartka.

0

@Suzu to, że jeden debil z drugim debilem coś wymyślą to nie znaczy, że to jest norma. A wśród internautów czy youtuberów takich nie brakuje, bo mają też niewymagającą publikę. Taki Dembelik czy Geymarek odwala szajs i to może wg Ciebie być normą, ale mimo że ja jestem w ich wieku to sprawy załatwiam inaczej. Trzeba patrzeć po prostu na inne wzorce, a nie na wszystko jak leci, Pozdro.

0

@Suzu kolejna żałosna zagrywka z twojej strony jakby wiek był wyznacznikiem czegokolwiek. Tak z ciekawości to nie jest tajemnicą, ale musisz znaleźć.

0

@Tatazolwinia MATSowi zdarzało się sporo błędów na początku, a Valdesowi całą karierę babole wchodziły. Poza tym Valdes miał przed sobą Puyola.

0

@Suzu jeśli uważasz, że internet polega na bezmyślnym kopiowaniu wszystkiego co popadnie to tak. Jeśli uważasz, że internet polega na kradzieży intelektualnej innych i ogłaszaniu tego jako swoich myśli to również. Jeśli uważasz, że kopiowanie czegoś 1000 razy jest zabawne to kolejny raz masz rację.

0

@Kris_Barca chyba jesteś po prostu głupi zamiast naiwny, ale nie chciałem tego pisać wcześniej, bo miałem pewne wątpliwości. Jeśli chcesz, żeby taki zawodnik psuł od środka klub, któremu kibicujesz to nie można tego inaczej nazwać. Na szczęście twój idol zostanie w śmierdzącym P$G i niech sobie tam żyje pokłócony ze wszystkimi w cieniu Mbappe.

0

@Suzu to nie jest mem tylko durne kopiowanie czyjegoś tekstu. Mem to jeden obrazek z własnym tekstem. Jak ktoś kopiuje czyjegoś mema i myśli, że to fajne to jest po prostu gimbem.

0

@Suzu sam nie wymyśliłeś tego tekstu, bo on jest chyba starszy od internetu.

0

@Kris_Barca musisz być bardzo naiwny, ale jeśli gość co roku ma kontuzje przez, które nie może grać w najważniejszych meczach to nie jest to wcale wzmocnienie. W la liga możemy sobie wygrywać i 6:0, ale jak wypadnie dobry zawodnik w marcu to leżymy. A Neymar wypada co roku. Lepiej po prostu żeby szklanka nie zabierała miejsca komuś innemu. Ponadto te wymagania finansowe... Celem piłkarza powinno być wygranie ze swoim zespołem wszystkiego, bo wtedy i tak zarobi, więcej na reklamach sponsorach itp. Głupi i pazerny Brazylijczyk nie przeliczył po prostu wszystkich zmiennych, stracił na przejściu do P$G w wielu aspektach.

0

@Konchesky pamiętam jak skończyły się dwie ostatnie edycje z Neymarem. Teraz chociaż wygrywamy mecze w dwumeczach i po prostu za mało koncentracji, a wtedy jakieś remisy 0:0 i w dupala na wyjeździe.

0

@Tatazolwinia zdarzało mu się jednak wpuścić strzał, który każdy by obronił. Bravo go wciągał nosem, a MATS jedną dziurką.

0

@Al FCB chce go Messi i Suarez, nie wiem czy szatnia chce kolejną gwiazdkę. A Messi pogra jeszcze trochę, Suarez jest powoli na wylocie.

0

@kejdzi przepełniona pomoc i pensja Cou, który się nie wpasował pod wizję Ernesto.

0

@Rhaan Jak wyzdrowieją Leo i Luis to gdzie go wsadzisz? Lepiej grać wychowankami i przegrać niż kupować farbowanego lisa za nie wiadomo ile pieniędzy.

2

@soda10 kto takie cyrki odwala? Chyba tylko nasza czarna szklanka, ale on przynajmniej nie narzeka, że jest w cieniu Messiego.

2

@Suzu żałosne kopiowanie.

3

@Kris_Barca co z tego czy Neymar jest słaby czy nie jeśli jest szują pazerną na kasę i ma napie*dolone w głowie. Co z tego, że strzela w słabej Ligue 1 masę goli jak przez cały marzec zawsze jest kontuzjowany na urodziny siostry?

0

@komentejtor to jednak nie przypadek, że Barca B radzi sobie miernie z jakimiś cieniasami. Oni powinni roznieść Segunda B, a są gdzieś w środku. Ta młodzież jest nijaka i nawet ze słabymi drużynami nie pokazuje zbyt wiele.

0

@Tatazolwinia Valdes to się nigdy nie rozkręcił, zawsze był drewnianym zawodnikiem, którego jedynym atutem było bycie wychowankiem.

0

@Konchesky po co nam jeden z najlepszych jak mamy najlepszego ?

0

@busquets5 zagrał jeden genialny mecz z PSG, ale w pierwszym meczu był piach jak również i w obu z Juve.

0

@Conthino1993 Neymar ostatnio co pociągnął to lachę szejkowi, a teraz z podkulonym ogonem chce wracać do klubu, który zdradził za 30 srebrników.

0

@Al FCB ma taki chwilowy kaprys. W PSG jest już w sumie spalony, a Barca to jedyny znaczący klub, który był zainteresowany takim pajacem za takie pieniądze. Real tyle nie da bo finansowe fair play, tym bardziej Juve. Mógłby pójść do Anglii, ale tam chyba nikt go za bardzo nie chce. Więc zostaje tylko Barca, gdzie pajac ma kilku kolegów.

0

@Barca1922 LS to ie jest jego nominalna pozycja, a tam zwykle się męczył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?