1

@KaCu17 Alena i Puig raczej muszą pójść na wypożyczenie, bo ciężko będzie to upchać.

4

W obronie wygląda to dobrze. Trzeba by zrobić porządek z przeludnioną pomocą. Busi, De Jong, Artur, Vidal, Rakieta, Roberto, Rafihna, Coutihno. O dwóch na pewno za dużo, fajnie jakby pozbyli się Raf i Rakiety, a Cou na odbudowę jeden sezon na nominalnej pozycji. Roberto i Vidal taktycznie, a wyjściowa De Jong, Artur i Cou/Busi, taktyka att/def.

0

@michelos chyba w Realu ten judasz. Łatwiej było bym nam wtedy o ligę i PK.

0

@Azi Alves to jest kolejny błazen, który leci na tym, że kiedyś był dobry, a potem zaczął grać piach i odstawiać cyrk. Typowy Canarinhos, oby Artur był normalny.

0

@johny11 chyba, że pojedzie płaczek na urodziny siostry albo ktoś nie daj Boże będzie od niego lepszy. Ludzie się tak nie zmieniają.

0

@SelloutCrowd i oby tak było.

0

@Gacu95 Messi i Suarez go chcą, a niestety to jest już powoli historia Barcy, a nie przyszłość. Nikt też nie powie, że piłkarz, którego chce Messi jest be, bo strach i można stracić pracę. Klub jest dla kibiców, a nie kibice dla klubu, a 75% cules nie chce tego płaczka i zdrajcy. Jedyne co by mogło obronić transfer Neymara to wyniki i zmiana jego zachowania. Jednak na dłuższą metę pewnie się skończy tak jak pierwszy transfer Neymara albo jeszcze gorzej. Dlaczego nie mamy teraz klasowego zawodnika w napadzie mającego poniżej 25 lat? Bo MSN było nie do ruszenia i trzeba było wprowadzać nowych graczy od zera.

2

Neymar w pigułce pomijając już symulki i jego ojca idiotę oraz oszustw przy transferach i niepłacenie podatków.
1. Dobry grajek w Santosie, czaruje grą, nowy Ronaldihno.
2. Transfer do Barcy, uczy się od Messiego, nabiera siły, jest dobrym kumplem w drużynie.
3. Zwycięstwo w LM, najlepsze tridente w historii, wszystko idzie jak po maśle.
4. Nadchodzą chude lata, bo Barca nie radzi sobie znowu z Atletico, mimo MSN, a potem nie radzi sobie z PSG (do rewanżu), mimo MSN, w rewanżu jak wiadomo MSN się obudziło i remontada, ale potem znowu MSN sobie nie radzi. Dwa razy z Juve. Co gorsza dwa lata LM wygrywa Real.
5. Neymar wie, że z niego taki lider jak ze Stanisława Augusta Poniatowskiego patriota, a poza tym u boku Messiego Złotą Piłkę to on będzie mógł sobie zobaczyć na gali lub potrzymać jak Argentyńczyk pozwoli. P$G, mnóstwo kasy, dobra płaca i wszystko pod moje dyktando. To brzmi jak plan.
6. Wyczekując na gratis od Barcy odchodzi z klubu i go jeszcze pozywa. Co za wielkie oddanie. Plan lider P$G Neymar, zdobywa LM, a potem ZP.
7. Pierwsza przeszkoda Cavani. Nie wszystkim się podobało, że młody rządzi klubem, a na pewno nie najlepszemu strzelcowi (poza Zlatanem, który odszedł). Spoko, spoko Cavani jest stary trochę powydziwiamy i będzie grzeczny albo się go sprzeda, poza tym kumple z Brazylii pomogą, będzie brazylijskie P$G, SAMBA!
8. Młodszy i zdolniejszy Mbappe. Nowy kolega szybko się uczy i włodarze P$G zauważyli, że to na nim można budować bądź co bądź francuski zespół. W Barcy pierwsze miejsce blokował już podstarzały Messi, a tu jeszcze gorzej. Młodszy gnojek, który gra jak przyszły najlepszy piłkarz świata. Utytułowany, ułożony.
9. Czas spie*dalać. Co prawda w Barsie większość go nie chce z wyżej wymienionych powodów, ale w P$G poza tym, że liderem to on raczej długo nie będzie jak już nie stracił tego miana, to klub się okazał kolosem na glinianych nogach. Nie ma szans na LM, a jak nawet ją zdobędą to ZP na pewno pójdzie do Mbappe. Messi się starzeje i można być królem w Barsie.

Konkluzja. Po co nam taki król co tylko nim będzie? Ostatnie dwie LM przegraliśmy przez brak zaangażowania w obronie. Czy Panienka z Brazylii będzie wracać się do defensywy, czy przewracać o własne nogi? Czy to wybitne MSN i tak nie miało szans z dobrze poukładaną defensywą Atleti i Juve ? Mimo, że Valverde trochę za bardzo ogranicza ofensywne umiejętności Barsy czasami kilka meczów trzeba przecierpieć, żeby wygrać puchar. Nie zawsze się gra pięknie, czasami trzeba nadrabiać zaangażowaniem. Jak Ajax czy Tottenham czy nawet Liverpool.

P.S.
No i 11 marca urodziny siostry trzeba pojechać i zasymulować kontuzję. A że ćwierćfinały LM, JE*AĆ TO, RODZINA NAJWAŻNIEJSZA.

0

@Pustelnik nie wiem czy będzie 3 dobra wiadomość typu Neymar w Realu, zdradziecki pies.

0

@Al FCB nie widzisz co wyprawia Neymar? Taki zawodnik to jest pośmiewisko dla klubu. Jakby grał nawet jak Messi, Ronaldo i Ronaldihno razem wzięci.

0

@Bazzik niech gra do 60 ;) zajebisty pomysł. Poczatkowo zły, ale Artur i De Jong muszą grać jak chcemy mieć z nich jakikolwiek pożytek.

0

@cules_since95 kupić Neymara, żeby rozpie*dolił drużynę od środka. Genialne.

0

@KaroLOCO Rafihna na pozycji kontuzjowany może grać razem z Vermalenem.

0

@Gacu95 nasrał do swojego gniazda i teraz chce wracać, żałosne zachowanie, ale gorsze jest, że część kibiców chce wybaczyć takiemu judaszowi.

0

@Sapos93 najbardziej czekam na to by Barca nie miała tak mało myślących ludzi jak ty szczególnie w zarządzie.

0

@culesjasiules niestety mamy 3 bardzo dobrych obrońców jak są w formie co trochę zniechęca młodych gniewnych, bo najmniej pewny Pique jest Katalończykiem z krwi i kości ciężko,żeby siedział.

0

@dawid230188 Valverde odmienił zespół po odejściu Neymara, ale osiągnął swój maks. Barca musi grać ofensywnie i wykorzystywać szybkość zawodników, jakieś kontrataki, w obronie być kolektywem, a nie liczyć tylko, że Messi coś strzeli. W tamtym roku była jedna duża wpadka, a teraz znowu. Podwójna. Czas na trenera z jajami, który ogarnie tę ferajnę.

0

@narciarz drugi raz tak samo odpadamy z LM, w tamtym roku zaprzepaszczony sezon bez porażki, w tym PK dodatkowo, poza tym tak słabego Atleti i Realu dawno nie było co pokazała LM. Chłopcy wolą liczyć kasę niż grać. Zero zaangażowania u większości.

1

Chyba, że Neuer ;)

1

Jak Valverde wygra z drużyną tryplet to zamilczysz Januszu.

0

Jakby był wychowankiem albo no-namem z Brazylii to tak. Jednak my go kupiliśmy za 150 mln i on takie mecze musi grać zawsze lub lepsze. Dostaje dużo szans, więc nie ma wyjścia albo gra albo do widzenia. Za bramą czeka 5 De Jongów na jego miejsce.

0

Busquets na swoim poziomie. Nie ogarniał co się dzieje.

0

Messi sporo piłek traci i się nie wraca, ale on nie jest od obrony. Mamy tak klasowych zawodników, że strata jednego w defensywie nie powinna być bolesna, a ile ofensywa zawdzięcza Messiemu ciężko opisać. Forma Suareza wróciła co bardzo cieszy. Szkoda, że Dembele ma ciągle jakieś problemy fizyczne, bo jego gra się na prawdę może podobać. Cutihno szuka formy, ciekawe czy ją w końcu znajdzie. Arthur to młodszy Xavi. Vidal się bardzo stara. Rakieta na swoim zawsze wysokim poziomie. Pique jest profesorem w obronie czego nie można powiedzieć o Buquetsie, który momentami bardzo irytuje.

0

Poczekajcie ludzie z tym hejtem na LM, jeśli znów odpadniemy to wieszajcie psy na Valdku, ale póki co gorzej gazety piszą niż jest.

0

Nie widziałeś chyba dzisiejszej gry Realu i dwóch karnych z kapelusza ;)

0

Na pewno nie ma znaczenia, że Ci zawodnicy oprócz Cou są już starzy i nie będą przez to szybsi.

0

W tamtym sezonie grał dobrze i raczej jest to właśnie wina nieodpowiedniej pozycji.

5

Wiadomo, że Messi najlepszy. Najsłabsza obrona, która odpuszcza po prostu. Słabo zagrał też Suarez, który się ciągle gubił, ale może ta bramka go odblokuje. Podobał mi się Dembele, który mimo swojej chaotycznej gry stwarzał zagrożenie o wiele większe niż Coutihno. Brawo za grę do końca i w końcu trener dokonał wcześniej zmian.

0

Kiedy Enrique zdobywał tryplet gra Barsy w tym okresie wyglądała podobnie. Pożyjemy zobaczymy. Obecnie nic się zrobić nie da, a póki co wyniki mogą być dobre jeszcze.

0

Boateng nic by nie zrobił. Musimy przetrzymać ten ciężki okres i potem będzie już z górki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?