2

@Pstryk poza umiejętnościami trzeba mieć klasę, której Geymarowi niestety brakuje, oj brakuje.

6

@SinMistico czyżbyś mówił o tym judaszu i symulancie, który zwiał z Barcy, a teraz łapie kontuzje za kontuzją. Fakt takiego cymbała na tę chwilę nie mamy.

0

@MrCule_X czy Geymarek jest może obrońcą? Bo wydaje mi się, że goli w la liga strzelamy najwięcej, ale problem jest natury takiej, że też od cholery tracimy. Mamy za dużo zawodników ofensywnych, którzy olewają robotę w defensywie.

2

@Janiama Barca to świetny klub, ale na większe pochwały zasłużyłby jakby zdobył ostatnie dwie LM co było w zasięgu. Tylko ku*wa nikt nie wie co się stało, że wypuściliśmy z rąk dwa wygrane dwumecze. To nie jest tak, że się biliśmy wynik był 2:2 po zaciętych bojach jakieś karne weszły i brak szczęścia. Trener nie umiał ustawić wybitnych piłkarzy by walczyli i strzelili w rewanżu chociaż jednego gola. Oni przeszli obok meczu,nie istnieli. Jak to jest możliwe, że u siebie walczyli jak lwy, a na wyjeździe kompletna dupa. Zrozumiałbym w drugą stronę gdzie tamci nie mają nic do stracenia, ale Barca powinna wbić gola na wyjeździe i jak trzeba to drugiego, a nie się bać jak jakieś wypłochy z ekstraklasy jak mają zagrać z drużyną z Luksemburga.

1

@cyron1 po pierwsze blamaż z Valencią też nie poszedł po myśli, więc 3 ważne mecze, po drugie jakich ma Barca piłkarzy i jakie są wobec niech oczekiwania. Zgadza się, że Valdek po odejściu Neymara poukładał zespół, ale narzucił nudny styl gry, który się po prostu nie podoba. Mając takich piłkarzy i przede wszystkim Messiego on te mecze przepycha. Jakby nie plaga kontuzji to nikt by nawet nie usłyszał o Fatim czy nawet Perezie co pokazuje, że Valdek nie umie za bardzo wykreować nowego zawodnika tylko bazuje na tych bardzo dobrych, których otrzymał.

0

@Tatazolwinia Pozycja Roberto w nowej Fifie ZDZ.

0

-2008/2009
-Koszulka domowa

… bordowo-granatowa
Dwa pasy tylko miała, kompozycja udana,
Puyol jej kapitan, więc Barca gotowa,
do zwycięstw, pod ręką Pepa trenowana.

Te barwy zabójcze jak Xavi z Iniestą,
Nie ma im równych w grze na środku pola,
I każda akcja wnet skończy się fiestą,
Gdy piłkę ma ten co ma też i zakola.

Dyryguje on z Xavim kolegami swymi,
I nawet w Londynie nie może pójść gorzej,
Gdy kolejny przeciwnik staje w szranki z nimi,
Andres strzela nawet i w żółtym kolorze.

W finale Messi domowe szaty wkłada,
W ataku wtóruje mu zabójczy Eto’o,
Sir Alex wie, że to będzie zakłada,
Mówili: Nie wygrasz z Barceloną przeto.

Kataloński klub miał też i Henry’ego,
Na bramce Valdes troi się, podwaja,
Ciężko spamiętać gwiazdozbioru tego,
Grał tam także Tuore i to nie są Yaya.

Sam już nie pamiętam czego mi brakuje,
Składu, trofeów, na koszulce wzoru,
Gdy teraz mecz każdy nerwy mnie kosztuje,
Ja jednak w dopingu nie tracę wigoru.

Takiej drużyny próżno szukać za rogiem,
Żadnymi reklamami trykot nie splamiony,
Na przedzie godnie tylko z UNICEF-u logiem,
Piękne wspomnienia Wielkiej Barcelony.

3

@Remi70 Suarez nadal gra chu*owo, ale udało mu się strzelić dwa gole. Niedokładny, wolny, przewidywalny, ale na Inter u siebie to starczyło. Roberto to kawał drewna, najlepszy zapchaj dziura jak są kontuzje, ale to nie jest zawodnik kreujący grę. Zobacz sobie jak Atleti wraca do obrony, a jak Barca. I masz odpowiedź czemu już od dawna nie wygraliśmy LM. Bo u nas się wraca maks 4 obrońców jak Pique się po drodze nie przewróci o nogi Busquetsa.

0

@Al FCB jak dla mnie to był kit kolejki. Do bólu schematyczna Barcelona i Inter, który siadł fizycznie w drugiej połowie. Pewnie sam Suarez nie wiedział jak wpadła pierwsza bramka. Na Inter to starczyło, ale grając tak jak ostatnio z kimś mocniejszym skończyłoby się znowu 4:0 bo chłopcom by się nie chciało biegać.

0

@xavi890 oglądam Barcę od 13 lat i nigdy takiej padaki nie grali.

0

@jeykey1543 kolejne super podanie, nie ma gola, bo Suarez nie miał szybkości.

0

@Remi70 dziwię się, że nie było spalonego i że obrońca z bramkarzem przegrali pojedynki biegowe w tej sytuacji. Chyba się nie spodziewali, że grubemu w końcu coś się uda.

0

@Al FCB z VCF grał z pod męczonym rywalem 30 minut. Z Realem grał wtedy cały mecz, ale to było grubo ponad pół roku temu. Sytuacja Barcy była wtedy o wiele lepsza, a piłkarze byli w formie. Teraz Suarez jest hamulcowym. Z roku na rok strzela też coraz mniej goli. W tym roku może nawet nie przekroczyć 20 trafień w LL jak utrzyma się tendencja. Chłop już będzie tylko gorszy, więc jego udział w składzie trzeba wygaszać i dawać szansę młodym.

3

@MIX10 Grizmana to ty szanuj, bo zapierdziela chłop tyle ile może.

0

@Stricker super piłka, mimo że Suarez był na spalonym i tak jej nie wykorzystałby, bo zbierał się jak urzędniczka w ZUSie do okienka.

0

@deejawuu ja wolę by Artur i De Jong mieli szczyt formy na LM na wiosnę :)

1

@Sheva77 a jakie zadanie ma jego kumpel Suarez? Musi przy nim być? Messi sobie może grać może nie grać, ale zawsze jest groźny. Jak De Jong, Artur i Griz przejęli kreowanie gry to jest git. Ale czemu Gruby zabiera miejsce Fatiemu? Gruby już się bardziej nie rozwinie, a chyba jedynie przyjaźń z Messim trzyma go w wyjściowej jedenastce.

0

@damcio24 bo trener jest debilem. Niestety kiedyś miałem nadzieję, że jeszcze coś tam wymyśli, ale teraz można tylko liczyć, że gwiazdozbiór sam będzie grał. Niestety wpuszczając Suareza, Roberto czy Rakitica i nie robiąc zmian w kluczowych momentach to będzie dramat. Fati jest w gazie, ale Suarez musi mieć kontuzję, żeby nie grać. Może stać sobie pół meczu na spalonym zagrać 10% celnych podań i to do tyłu, ale jest kumplem Messiego i będzie grał czy Ci się podoba czy nie ku*wa jego valverdowska mać.

1

@damcio24 ja widzę, że podobnie gra Griz, biega dużo, stara się. Oby tylko nie zaczął Suarezować.

0

@mrdominiqus ale za to Artur klasa, De Jong jak gra też, Griz pracuje zawsze fajnie, Fati dobrze atakuje.

0

@Al FCB Suarez jest dobry, ale na wejście w 60 minucie, bo jego niebieganie powoduje, że gramy cały mecz w 10. Nie da się wygrać meczów stojąc na spalonym. A co do goli z VCF. Jak doszło, że je strzelił? Oglądałeś mecz?

27

Czy Wy też nie możecie patrzeć na Suareza?

0

@Al FCB widziałeś jak gra Suarez? On jest po prostu za stary. Normalny trener, by go trzymał na ławce. 30 minut i gość oddycha rękawami. Messi też już nie ten sam co sprzed lat. Na pewno daje więcej drużynie niż prawie każdy zawodnik, ale Z MS gramy w obronie w 9. Z Suarezem to gramy ogólnie w 10, bo ten zawodnik nadaje się na jokera, a nie na cały mecz.

3

Przykro mi w ogóle oglądać Barcelonę. Kibicuję siedząc w koszulce ulubionego klubu, ale styl gry jest po prostu tragiczny. Niebarceloński. Może kilka takich złych występów spowodowałoby zmianę trenera, bo nie wiem co się jeszcze może zdarzyć, żeby było lepiej. I nie piszcie, że piłkarze są źli, bo chyba każdy widzi co Fati robi na swojej pozycji, a co na PS. Co robi De Jong na ŚDP. Niestety trener zrobił regres do tego co było w tamtym i dwa lata temu. Piłkarze się postarzeli.

0

@Deraxium to czy kontuzja wymyślona żeby pojechać na urodziny siostry to jest wg ciebie wzgląd sportowy czy po prostu zawodnik jest szklany? Czy może jednak nie pracuje na to by kontuzji nie łapać? Neymara nie można rozpatrywać względem tego co pokaże podczas 90 minut dobrego meczu, w którym nie złapał akurat żadnej kontuzji, nie symulował, mógł w nim grać, bo akurat nie miał żadnej kontuzji (może miałeś czytanie ze zrozumieniem, ale logicznego myślenia pewnie nie, więc jest z tym u ciebie jak jest).

0

Wynik 5:2 (drugi raz na Camp Nou) mówi sam za siebie. Z przodu jest ok, a w obronie padaka. Kontry przeciwników są zabójcze jak w meczu z Live. Nasi obrońcy są wolni i robią proste błędy. Na plus oczywiście młodzież i powrót el Pistolero. Dobrze, że Rakitic odpoczywa, bo Melo i De Jong dają dużo w środku pola.

1

Patrząc na to, że Hiszpania nie ma teraz cracka w ataku to Fati by się im bardzo przydał i byłby zawodnikiem na szmat czasu. Wielki talent.

0

@Deraxium prawda jest taka, że ten gość może i gra dobrze, ale jaki piłkarz będąc w 3 klubach skonfliktował się z każdym? Czyżby ma z głową coś nie tak? I się biedny teraz dziwi, że go kibice w Paryżu nie lubią.

0

@Al FCB czy chcą go Dembele, Fati, De Jong, Alba, Griezman? Pewnie w głebi serca nie bardzo. A jednak to oni będą przyszłością Barcy, a nie Messi Suarez czy Pique.
PS poza tym te symulki i upokarzanie przeciwników zamiast gra dla drużyny. Ja nie chce takiego pajaca w składzie.

0

@Tatazolwinia to Puyol rządził szatnią i defensywą, to był kapitan,a nie to co jest teraz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?