jeykey1543
Dołączył/a: sierpień 2016
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roobo tylko, że dla Bacy B to by było mega wzmocnienie, a z Napoli zapewne dostaną ogony lub nawet jeśli nie na ich miejsce są gracze o podobnych umiejętnościach.
0
@AdeQ jeśli może grać i poprowadzić Barcę B w końcu na jakiś poziom to czemu nie?
0
@VamosB ten tuman Dembele jeszcze się leczy?
0
@hajto1984 wiesz w LM nie mamy zagrać w finale z Napoli, ale wiele meczów przed nami. Jak będziemy mieli przegrać to i tak przegramy co obawiam stanie się z Bayernem. Drużyna B w wyższej klasie będzie nam potrzebna jak powietrze za rok, dwa, bo na prawdę nie mamy kim grać w dłuższej perspektywie. Jeśli w 3 lidze znaleźli Fatiego czy Puiga to w 2 o wiele większy poziom i można by brać z rezerw gotowych zawodników jeśli by się wyróżniali. A tak jest przepaść poziomu i będzie Setien pie*dolił, że jakby miał kogo to by brał. Nikt nie będzie grał jak Messi, ale mając te niecałe 20lat można dawać im szanse. Na prawdę jeśli ma się coś stać to się stanie i te dwa mecze nic nie zmienią. Z Alaves przecież już mogli nie grać jak treneiro się tak panicznie boi o kontuzje.
1
@blablak niestety część dzieci podnieca się Messim, ale nawet Smuda mówił, że samemu meczu się nie wygra. Lepszy średni team z zaangażowaniem typu Portugalia na Euro niż wypełniona leniwymi gwiazdami np. Brazylia. na mundialu.
1
@lukmeskul hehe fajnie wydawać pieniądze, których się nie ma i mieć nie będzie ;)
0
@Pablo14 po kilku meczach zachwycano się nad Arturem, ale ty chyba nie pamiętasz tego. Teraz było dużo uwag do gry De Jonga i ty tego też chyba nie wyłapałeś. Problem jest taki, że na początku piłkarz, który przychodzi do Barcy gra swoje, a potem do tyłu i podanie do Leo. Zobacz jak gra Puig teraz? Za pół roku pewnie kółeczko podanie do tyłu albo do Leo.
0
@BulaKG jeśli będziemy wymieniać 23 latków na 30 latków, sprzedawać młodzież to Messi się zesra i odejdzie z klubu, a nie pociągnie ten tabor.
1
@DeckardCain może masz skończone 18 lat, ale to nie czyni ciebie mędrcem. Pozbywamy się młodego zawodnika, który nie dostawał dużej pensji, a w zamian przyjdzie Pjanic, który dostanie dużo pensję. To, że jeden Messi zarabia krocie może i jest problemem, ale jeśli pierwszy lepszy Grizman dostaje na dzień dobry 20 mln to chyba ktoś robi ku*wę z logiki. Pensje mamy największe na świecie, a zawodnicy nie grają. Dlatego trzeba przewietrzyć szatnię, a nie sprzedawać za grosze młodych perspektywicznych graczy, którzy koszą nie tak duże siano.
0
@swiergol2 jak dostanie piątkę w łapę to on będzie wyśmiewał kibiców, którzy nic nie mogą mu zrobić za niszczenie klubu.
0
@dafik85 fajnie oddajemy gracza, który zawsze będzie warty z +50 mln na emeryta, którego już nie sprzedamy. Chyba włodarze chcą zrobić cały skład 30+.
0
@Jordi10 Pjanic dostanie tylko 7, 5 M za sezon. Drobniaki. Może oddajmy jeszcze Leo Wieczystej do go Peszko nauczy nowej umiejętności, której nie miał jeszcze w repertuarze.
6
Dostali 70% obniżki pensji to są przygotowani na 30% XD.
0
@socha myślę, że nie w takich sytuacjach zdarzały się dzikie karty i piłka nie ucierpi jak w LM zagra jeden mistrz Ogórbejdżanu mniej.
0
@socha w Hiszpanii jest ten problem, że takie Atleti może brać udział jako potencjalny zdobywca LM.
0
@VanBest Nie chodzi o strażaka tylko np. o to, że Setien też nie stawia na młodych, bo ci kopią się po czołach. Jakby kiedyś Busi z Roberto się nie kopali, a teraz obaj są zawodnikami podstawowymi.
Może Setien ma przykazane, że ma wygrać jakiś puchar inaczej aut, ale brak podejmowania ryzyka jeśli chodzi o młodzież zemści się wcześniej czy później. Można za wszelką cenę robić wyniki starym szrotem, ale taki trener ma z roku na rok większe problemy.
0
@martin86 albo i nie ;)
0
@Krisgum nie będzie to prawie nigdy wartość dodana, bo szrot swoją słabą grę może podeprzeć doświadczeniem. Może trochę zbyt pobłażliwie podchodzę do młodzików, ale jak się wchodzi do wielkiej Barcy to musi być stres. Ile razy Busi czy Roberto potykali się o własne nogi, a teraz grają w pierwszym zespole. W piłce nożnej chodzi o to, żeby grać i wyłapywać zawodników z potencjałem. Zaufać im. Ile razy Valdes popełnił babola, ale stawiano na niego i pod koniec kariery nie mówię, że był świetnym bramkarzem, bo nigdy nie był, ale zrobił progres. Jeśli wprowadzenie jednego czy dwóch młodzików do drużyny sprawia, że ta przegrywa mecze z leszczami to coś jest nie tak. Tylko, że Barca mecze z leszczami wygrywała ostatnio na farcie lub traciła z nimi punkty. Czas w którym walczymy jak równy z równym z Leganes najlepszym składem to idealna chwila by ten skład odmłodzić nawet kosztem wyników, bo za rok to Leganes będzie nas lać, mimo optymalnego składu. Kiedyś było właśnie tak, że jeszcze nie taki stary szrot rozwalał przeciwnika 5:0, a młodzicy przegrywali 1:0. Teraz ta różnica się zatarła.
0
@Krisgum jesteśmy dlatego, że młody narybek Betisu pokonał niespodziewanie Real. Tu nie chodzi czy my będziemy fartem liderem la ligi, tylko o to żebyśmy nie kompromitowali się w LM. Ponadto jeśli zespół jest na tyle silny, że 1 czy 2 albo nawet 3 młodych w składzie do ogrywania sprawiłoby, że zespół nagle przegrywa mecz za meczem to jest to drużyna z kartonu. To nie jest normalne, że aby wygrać la ligę praktycznie non stop gramy najlepszym składem. Real rotował i wygrał LM 3 razy z rzędu, a nasi zawodnicy na LM już nie mają sił czy nie wiem co. Real tak czy siak coś robi po odejściu Cristiano i walczy jak równy z równym z Barcą, która ma w składzie Messiego. A po jego odejściu będzie jedna wielka improwizacja. I to nie Wielka. To nie jest geniusz zajechać pierwszy skład i wygrać ligę, gdzie inni wystawiają juniorów albo oddają walkowerem.
2
Rakieta to nie jest zły zawodnik, ale jeśli będzie w Barcy w przyszłym sezonie i będzie tyle grał to jest strata minut w pomocy, które ktoś inny mógłby wykorzystać na rozwój.
0
@johny11 you made my day :D https://cytaty.pl/przyslowia/67237,czlowiek-uczy-sie-na-wlasnych-bledachmadry-uczy-sie-na-cudzychglupiec.html
1
@jeykey1543 nie można być równocześnie ślepym dyslektykiem, piszącym komentarze. Na komputerze masz funkcje podkreślenia błędów na czerwono i jeśli wiesz, że twoje pisanie jest karygodne to bądź tak uprzejmy, pisz na komputerze , poprawiaj błędy i nie zasłaniaj się chorobami.
0
Barca B się odrodziła co mogłyby być znamienne w skutkach jeśli chodzi o wprowadzanie młodzieży do pierwszego zespołu.
0
@Borneo liczę na poprawę stylu pisania u ciebie, bo doszedłem do "na poprawę stylu" i mam już dość.
0
@johny11 no jeśli nie potrafisz się odnieść do zachowań z przeszłości i wyciągnąć z tego nauki, to nigdy nie nauczysz się na błędach. A to na sprawdzianie ósmoklasisty może mieć kluczowe znaczenie. Bez odbioru :)
0
@Krisgum grając starym szrotem za rok będzie jeszcze starszy szrot. Grając młodymi słabymi zawodnikami jest szansa, że zaczną grać lepiej, bo przecież mają DNA Barcy.
1
@Maker0 tylko, że Barca się starzeje, zaryzykowałbym stwierdzenie, że to najstarszy klub w la liga i pewnie jeden ze starszych w top30. Więc czy tego ktoś chce czy nie młodzi będą dostawać szanse tak jak Fati po licznych kontuzjach w pierwszym zespole. Oby jednak to było robione z głową, bo jeśli nie to będzie koniec wielkiej Barcelony.
0
@Borneo bo jak klub przewalał miliony na bezsensowne transfery to nie mogli się zabezpieczyć. To raczej milionerzy mogliby (nie musieli) wspierać tych, którzy na skutek kryzysu stracili środki do życia, a nie kibice wspierać klub za to, że przez lata był niegospodarny i do tej pory wychodziło im to na sucho. Zrobienie takiej akcji patrząc na ceny gadżetów to jak zbicie piątki z Bartomeu z okrzykiem: "Gościu dobrze Ci idzie zarządzanie klubem."
0
@johny11 nie masz żadnych argumentów na to, że tak nie będzie, a ja dałem ci przykłady jak już takie akcje odwalał. Czemu miałoby się to nie powtórzyć jeśli niejednokrotnie miało miejsce w przeszłości? Ty w ogóle nie myślisz nad konsekwencjami na różnych płaszczyznach tylko, że Neymarek strzeli 3 gole Osasunie i zrobi dwa sambrera. To jest myślenie piątoklasisty.
0
@Borneo po pierwsze jak piszesz to rób to tak, żeby to dało się czytać, a nie jakby kot wszedł ci na klawiaturę. To brak szacunku albo brak podstawowej wiedzy. Co do zawodników jak Busi i Roberto to pamiętam jakie były ich początki i wcale nie były one usłane różami. Wychowanek jaki by nie był dobry potrzebuje minut, a obecne rządy te minuty ucinają, bo wyniki muszą być już. A zawodnicy kupieni za gruby hajs są zwolnieni z wyników i to mnie boli. Gomes grał piach chyba ze 2 sezony, a dostawał szanse. A wychowanek jak nie zagra w pierwszych 3 meczach tak jak Fati, czyli wejście smoka to dzieli los Pereza. Nie rozumiesz, bo patrząc na twój styl pisma jesteś jeszcze w podstawówce. Barcelona tak stawia na wychowanków, że jak dostanie 5 szans i nie gra na poziomie młodego Iniesty to won. Kupimy kogoś za 100 mln, który gra na poziomie Gomesa. Tak było z Perezem dla przykładu w tym sezonie, nie chce mi się już pisać o innych przypadkach, bo ten jest zanadto jaskrawy. Sprzedali Pereza i kupili kogokolwiek za grubszy hajs i starszego. A największym szczęściem Barcy jest to, że Fati będzie grał. Szczęściem głupiego, bo jakby ten gość na początku pokazywał to co w ostatnich meczach to by się mógł pakować do Mallorcki. Taka jest właśnie polityka Barcy co do wychowanków. I teraz musi się zmienić, bo za 2 lata odejdzie większość podstawowej jedenastki.