10

Barcelona spróbuje obniżyć cenę 30 milionów euro, której domaga się Lyon, poprzez włączenie do operacji jego byłego zawodnika Samuela Umtitiego. Transfer może zostać sfinalizowany za 20-25 milionów + francuski obrońca. xD

1

@Alanooo mają grać z przeziebieniem? Zaraz, zaraz ludzie potrafią grać z kontuzją to choroba, która jest często bezobjawowa im przeszkodzi? A nie bo to jest groźny koronaświrus na który umarło w Polsce 2000 ludzi dzien... przez pół roku.

5

@Coutinho007 ostatnio sprzedaliśmy Rakitica za worek ziemniaków. Może ten worek ziemniaków postawi się na LO?

0

@grubiorz dziwnym strafem te słabsze momenty zaczynają się jak przeciwnicy narzucą jakiekolwiek swoje warunki. Xavi był znany z tego, że wiele razy żalił się, że trawa była źle skoszona czy boisko miało inne wymiary. Takie rzeczy teraz nie przejdą. Poza tym Xavi grał w tiki tace, a tiki takę wszyscy już rozpracowali. Xavi swoją osobą nie sprawi, że Barca zacznie grać jak kiedyś, bo po pierwsze są inni zawodnicy, a po drugie futbol się zmienił i trzeba kombinować tak jak Klopp, a nie liczyć, że jak się zrobi coś 100 razy to będą lepsze efekty. Trzeba być idiotą, żeby wypowiadać się jak Font, że zwolni Koemana nawet jak ten wygra tryplet, bo Xavi... Pewnie liczy, że Koeman będzie miał ciężko, ale odwołując się do Xaviego łapie nostalgią, a nie pomysłem na drużynę. I, że Leo musi grać. Leo już jest stary i nawet jak pogra to 2-3 lata, trzeba budować skład po Leo, a nie pod Leo.

0

@Hawajski89 ale to trener ma wizję. Nic Cię nie nauczył transfer Malcoma? Jeśli zarząd się znowu będzie wpierdzielał to znowu będzie kupa i nie będzie winnego...

1

@matix19(2) a potem by złapał kontuzje i z mordą do trenera czemu jest chu*owo...

1

@Artuuuuur hajs się zgadza na koncie i im dobrze w tym kurwidołku to siedzą i udają, że się starają Suarezy...

0

@Kamilb1988 defensywa leży i kwiczy, ale chyba nie jest tak źle jak w Argentynie.

0

@grubiorz właśnie widać jak piłkarze wiedzą co potrzeba. Lajtowe treningi, a potem zdychają po 15 minutach. Głupio gadasz. Piłkarze to wiedzą, czy hajs się na koncie zgadza. Taki gwiazdozbiór jaki jest w Barcy to powinien miażdżyć Osasuny i walczyć o tryplet, a nie się ośmieszają.

1

Największym bólem głowy Koemana będzie jak poukładać: Messiego, Grizmana, Fatiego, Trincao, Dembele, Suareza? Depaya? Bravehearta? Jeszcze dochodzi Pedri i robi się ciasno. Na pewno nie można powiedzieć, że z przodu nie ma kim grać, ale czy będzie ta jakość?

0

@Mroziu trzeba zrobić z Messim to co Zidan zrobił z Krystyną. Głodny gry Leo będzie zabójczy w LM, którą tak chce wygrać.

1

@Neymarinho ale też taki, który ma coś do powiedzenia jak nie idzie. Może Pique. Może MATS. Na pewno nie Leoś, jemu zostawmy niech sobie gra i słucha trenera chociaż w 50% tyle starczy.

1

@norbi77 widzę kolejny czlowiek, który ogląda mecze i słucha newsów co się dzieje na treningach, a nie krzyczy tylko Messi, Messi. Leo jest największym obibokiem w Barcelonie pod względem biegania, ale ma talent, zmysł, robi różnicę. Nie można niestety tego powiedzieć o reszcie zespołu, która się obija. Ona musi to zwycięstwo wybiegać i wydrzeć. Ambitni piłkarze narzekali a za słabe treningi, a leniom się podobało.

3

@HypeR na szczęście na Lautaro nie ma kasy, więc kupią Depaya i będzie git.

9

@Comentateiro dramatem to będzie zostawienie Luisito.

0

Gość nie ma wizji. Ściągnąć Xaviego i zatrzymać Leo. No i co z tego jak Xavi nie ma doświadczenia i nie powinien trenować kolegów, a Leo to już pokazał jak wierzy w ten projekt. Trzeba nowy projekt, nowych ludzi, a jak już seniorzy skończą to można myśleć o Xavim. Jak dla mnie za 3 lata jeśli Koeman da radę ogarnąć ten burdel.

0

@pluszek może dlatego, że zmienia zdanie jak baba. No tak nowy trener to wywalmy go jeszcze przed pierwszym meczem, bo karze piłkarzom BIEGAĆ. To nie dopuszczalne. Jak można tak torturować ludzi.

1

@Pilka_jest_okragla przy transferze zwykle decyduje się na kwotę jednego pracodawcy i odpuszcza u drugiego.

1

@Kismeth Barca to jest mniej niż klub z tego co pokazuje przez 5 lat ostatnich niestety. Jak to mówią obiecanki cacanki tym bardziej gdy obiecuje coś taka zakłamana świnia jak Bartek. Trzeba na prawdę mieć IQ pomidora, by wierzyć, że ten skórkojad spełni swoje obietnice.

0

@m9anio w którym klubie zawodnik tyle warty odchodzi za zasługi?

0

@pakman słabe jest trochę granie z gościem, który nie wierzy w team. Zabrać mu opaskę i zagonić do roboty tak jak zwykłego członka drużyny.

0

@blaugrana1899 hierarchizacja w szatni ze względu na znajomość z Leo to jest może nie największy, ale realny problem.

0

@marcin000019 ciekawe co by zrobili kibice Messiego jakby odszedł i Barcelona nie była wielka? Pewnie by byli kibicami wielkiego City.

0

@ViscaBarca123 ale przecież Suarez musi mieć godną emeryturę w Barcelonie. Musi się chłop zabezpieczyć na starość ;)

0

@kacperowski20 po tym co widziałem i po komentarzach trenerów uważam, że Messi ma za dużo luzu. Nie widziałem jak jest w szatni, ale jak kogoś Messi nie lubi to chłop w Barcy ma przejebane. Piłkę to zobaczy po meczu.

0

@Sheva77 właśnie w sumie Depay na 9 gra. Myślę, że w ogóle można by przejść na jakieś 4-4-2. To by ogarnęło problem ofensywnych zawodników, którzy nie są skrzydłowymi.

0

@difranco jak nie dajesz rady to dzielisz zadania pośród kolegów, a nie wmawiasz wszystkim, że sam zrobisz to lepiej. Trzeba rozróżnić to, że przejmował obowiązki innym czy chciał je przejmować będąc przekonanym, że zrobi je lepiej. To jest team work i zadania trzeba rozdzielać, a nie robić z siebie męczennika. Pracowałem w różnych zespołach i to, że jeden robi za 4 i nie daje sobie pomóc nigdy dobrze się nie kończy.

7

@cyron1 Suarez ma problem z przebiegnięciem 20 metrów sprintem...

0

@kacperowski20 weź mnie nie rozśmieszaj. Jak jego kumple musieli grać to młodzi zawodnicy mogli sobie powąchać murawę przez 5 minut. To się nie trzyma kupy. A teraz nagle robi miejsce dla młodych. Już Koeman zrobił miejsce dla młodych rezygnując z najstarszych w zespole Vidala, Suareza i Rakitica. Nie popadajmy z jednej skrajności w drugą.

0

@mate92 może to, że Messiego po tym cyrku nie będą brać na poważnie chociaż odrobinę da przestrzeni trenerowi. Jest to myślenie życzeniowe, ale obecna gra gwarantuje 0 pucharów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?